Zadziwiające, nietypowe ogłoszenia

BASZNIA   mleczna i deserowa
26 grudnia 2019 13:10
Łoesu.....
desire   Druhu nieoceniony...
27 grudnia 2019 10:58
Eee nie znacie sie. Toc to nieoszlifowany diament! 😂
😵
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
28 grudnia 2019 12:47
Koń do wszystkiego z bardzo dobrą techniką skoku  🙇

Chodzi Ci o te zwisające nóżki? Ja to jestem nielotem i mimo to zwróciłam na to uwagę. 😀
Właśnie miałam o to samo zapytać - chodzi o te dyndające przody?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
28 grudnia 2019 13:26
Dokładnie o te wiszące przody mi chodzi.
Nie końskie, ale znalezione w dziale artykuły jeździeckie  🤔wirek:
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
01 stycznia 2020 21:51
https://ogloszenia.re-volta.pl/klacz-pkz/o/234131/
jak w czerwcu skończy 3 lata, to patrząc po zdjęciach znaczy, że jako 2 latka pole na wiosnę już obrobiła??  😲
To na wsi niestety raczej normalne  🙁.
BASZNIA   mleczna i deserowa
04 stycznia 2020 14:52
I na Służewcu, i na Partynicach.
Jestem przeciwna, żeby nie było, i rozumiem różnicę pomiędzy PKZ i xx, ale szczerze to ona mogła mniej w dupę dostać tym wozem.....
Co prawda nie ogłoszenie, ale można się trochę ciekawych rzeczy dowiedzieć. Np. do czego służy munsztuk. (Pomogę, do precyzyjniejszych działań jak zatrzymanie i cofanie, bo do skręcania służy wędzidełko).
https://m.facebook.com/StajniaDragon/
O jojoj,byłam tam 5 minut i już mam dość  😵
Kłami
Porażka. Ale widziałam ta gwiazdę tu na re volcie też  😵
Moon   #kulistyzajebisty
06 stycznia 2020 21:40
Klami, łohohooho dobra faza. O.o
BASZNIA   mleczna i deserowa
06 stycznia 2020 22:16
Ej a to nie ta, co kiedyś jakąś kasę zbierała i też była burza?
Nie wiem, ale na pewno szukała trenera, który nie zajmuje się takimi modnymi bzdetami jak biomechanika konia.
BASZNIA, ja w ogóle nie wiem kto to (i całe szczęście w sumie), ale przeglądając ten fp widziałam ze dwie lub trzy zbiórki na ch. wie co, także szansa jest 🤣
Baba z jednej strony pisze, że wszyscy jej zazdroszczą sukcesów, a z drugiej pisze dej piniondze, jak to w końcu jest 😂 Kolejna Indianka.
Klami, juz kit z wypisywanymi bzdetami, ale jakie bidne te kulawe szkapy :/

Ej a to nie ta, co kiedyś jakąś kasę zbierała i też była burza?


Ja tylko kojarze z ogloszen o treningach i cudach-niewidach oferowanych na tym jednym chudym koniu.
Saccarin   I am the voice of Never-Never-Land
08 stycznia 2020 15:24
Ostatnio pod postem o dosiadzie zamieściła taki komentarz:
Saccarin, - co do magicznych liń nie będę się wypowiadać, natomiast reszta jest jak najbardziej prawidłowa i sensowna, ta o stopie i pięcie. Akurat to jest bardzo poprawna merytorycznie wypowiedź.
Saccarin   I am the voice of Never-Never-Land
08 stycznia 2020 15:40
Chodziło mi o linie.
Komentarz dotyczył artykułu właśnie o pięcie w dół, który (nawiasem mówiąc) zwyczajnie fragmentem przepisała własnymi słowami (cieszę sie , że go zrozumiała)...
E tam. Dziewczyna powinna sie skupic na kwestiach historyczno-rekonstrukcyjnych bo to jej wychodzi i jest ciekawe, reszta rzeczywiście niepotrzebna i nie zaskarbia jej sympatii.

Swoją droga, rzeczywiście w kawalerii konie chodzily na munsztukach. Podobnie jest z policją konna w UK gdzie tradycyjny 'mundur' konia to cos a la pelham z dwoma wodzami. Tylko ze od osoby tam pracujacej wiem ze wszystkie policyjne wedzidla wygladaja tak samo z czanka itd z zewnatrz ale w srodku sa rozne, czesto zwykle oliwkowe wedzidla. Powinni sobie nasi rodzimi rekonstruktorzy cos takiego sprawić i juz byloby dla wszystkich przyjemniej, glownie dla koni
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
08 stycznia 2020 21:11
Linie jak linie, ale odbity kłąb i naderwane ścięgna to nie jest rzecz do chwalenia się. Poza tym śmieszy mnie troszkę, że przypięcie lonży do wędzidła jest złeeeee ale pessoa i biomechanika są super. Za dużo bałaganu jak dla mnie. Coraz bardziej widzę prawdziwość powiedzenia "Jeśli nie lubisz swojego konia, daj go ułanowi".
Nie no, dziewczyna nie kuma jak pessoa działa, to pamietam z fb kiedyś. Ale te zdjecia z rekonstrukcji i klimat sa piekne, plus na pewno takie wydarzenia to promocja jezdziectwa. nie kazdy musi super jezdzic, tylko mogliby sie nie reklamowac jako trenerzy a po prostu grupa rekonstrukcyjna. 
Moon   #kulistyzajebisty
09 stycznia 2020 06:55
karolina_, i o to moim zdaniem cały "raban" - dziewczę nie mając zbytnio pojęcia o tym jak powinna wyglądać praca konia pod siodłem z jeźdźcem (który - o zgrozo - też się uczy) prowadzi jazdy.  😵
Gdzieś w czeluściach tego fp było foto z pseudo skoków przez 30cm i podpis w stylu "z większych skoków musieliśmy zrezygnować z uwagi na śliskie podłoże..." Ja chyba nie chcę widzieć jak wyglądają te skoki na "dobrym" podłożu i ktoś ewidentnie albo nie lubił tego konia, albo swojego dziecka, albo obojga.
https://ogloszenia.re-volta.pl/przepiekna-tarantowata-klacz/o/102690/?&strona=3

Nie znam się zbyt dobrze. To śliczna klacz, ale czy nie za chuda?
Nie jest, a tytuł wątku to zadziwiające i nietypowe ogłoszenia. Gdyby zastosować twoje kryteria musiałoby tu się znaleźć 50% ogłoszeń z re-volty  🤔
https://ogloszenia.re-volta.pl/przepiekna-tarantowata-klacz/o/102690/?&strona=3

Nie znam się zbyt dobrze. To śliczna klacz, ale czy nie za chuda?


Za chuda? 😲 w żadnym razie...
Co to się porobiło, że nagle tyle osób ma obsesję tuczenia koni?
Wydaje mi się, że chodzi o to, że ona ma pręgi ciemniejszej sierści na żebrach, które mogą w pierwszej chwili dawać złudzenie optyczne, że widać jej żebra.
Gillian   four letter word
09 stycznia 2020 09:40
[quote author=szkrabek1984 link=topic=190.msg2905677#msg2905677 date=1578557192]
https://ogloszenia.re-volta.pl/przepiekna-tarantowata-klacz/o/102690/?&strona=3

Nie znam się zbyt dobrze. To śliczna klacz, ale czy nie za chuda?


Za chuda? 😲 w żadnym razie...
Co to się porobiło, że nagle tyle osób ma obsesję tuczenia koni?
[/quote]

To chyba dobrze, że rośnie świadomość społeczna i kończy się przyzwolenie na chude konie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się