Kartki Bożonarodzeniowe 2019

Reyline, ja dostałam! Przyszła wczoraj, jest urocza, zdobi mi parapet w kuchni 😍
Do mnie na razie dotarła tylko jedna, a z moich jeszcze żadna.
Kartki niestety wysłałam kupne, ale za to dorzuciłam drobiazg robiony przeze mnie 😀
madmaddie dziękuję za kartkę i życzenia :kwiatek:

To ja już chyba mam komplet. A o moich cisza...  👀
Ja dzisiaj otrzymałam od el_infierno oraz ChemiK , dziękuje Wam serdecznie!  :kwiatek:

Otrzymałam już wszystkie. Wysłane przeze mnie-dwie osoby otrzymały 🙂
Reyline, ja dostałam! Przyszła wczoraj, jest urocza, zdobi mi parapet w kuchni 😍


Uf, cieszę się, że dotarła 🙂
SzalonaBibi, dziękuję za śliczną kartkę z reniferkiem i brokatem!  😍
To już u mnie komplecik jest, dostałam wszystkie 3. 🙂 Wszystkie 3 ułożyłam na półeczce, miło dostać jakieś kartki świąteczne nie w formie elektronicznej, goście co do mnie przychodzą (a prowadzę dom otwarty więc często ktoś jest), się pytają skąd mam kartki? :P 😉
Czy ktoś oprócz Reyline, dostał kartki ode mnie? Mam nadzieję, że poczta ogarnęła.  Reyline, cieszę się, że Ci się karteczka podoba. 🙂
Ja dostałam śliczną kartkę z ciepłymi życzeniami od Meise 🙂
Bardzo dziękuję!
Moje 2 doszły, nie wiem co z trzecią... Wysyłałam 9. grudnia, na ten trzeci adres jeszcze wczoraj kolejną kartkę wysłałam, mam nadzieję, że obydwie dojdą ...
:kwiatek: :kwiatek: 😍 😍

Ja muszę sprawdzić skrzynkę, bo możliwe, że i do mnie już podochodziły, tylko o tym nie wiem  😂
ChemiK, dzięki wielkie. To moja jedna dotarła, ja dostałam dwie. Mam nadzieję, że wszystkie zdążą przed świętami.
olencja, dostałam wczoraj kartkę od Ciebie, dziękuję! Piękna choineczka 😍

Tym samym wszystkie 3 kartki już mam. W drugą stronę gorzej - na razie wiem tylko o 1 ode mnie, która dotarła 🙁
Ja też dostałam od Olencji wczoraj i od Izabeli  🤣
Bardzo dziękuję za piękne kartki i za choineczkę  :kwiatek: Pomimo 12 stopni na plusie świąteczna atmosfera coraz bardziej odczuwalna 🙂
Mam już wszystkie trzy kartki, z moich do jednej osoby tylko nie doszło 🙁
ChemiK dziękuję za kartkę  :kwiatek:
Mam już komplet, a moje doszły dwie.
madmaddie i Kopyciak, dziękuję za śliczne kartki :kwiatek:
U mnie są już wszystkie 3, moje 2 dotarły 😀
Heeej, nikt nic nie dostał  👀
Widzę, że od jakiegoś czasu nikt nic nie melduje. Wiem, weekend, ale wcześniej też cisza. Ja czekam jeszcze na jedną. A moje dwie nie dotarły  😕 Liczę, że jest jeszcze poniedziałek i wtorek.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 grudnia 2019 09:19
dziękuję infantil 😍
ja w ogóle mam brzydkie pismo i nie umiem w życzenia, ale starałam się kartki ładne wybrać przynajmniej.  🤣
Cieszę się, że doszła!  💃 bo już się o nie bałam. To jeszcze czekam na odmeldowanie pozostałych.
Szalona Bibi ja dostałam, jest śliczna, a do tego zawieszka dziękuję bardzo !!!  :kwiatek:
Od Infantil dostałam boskie życzenia pisane ręcznie ! Kurczę ja nie mam takiego daru pisania życzeń. Ale obiecuje się poprawić na przyszły rok.

Jeszcze raz bardzo wam dziękuję.

Ja również wysłałam A tylko jedna odpowiedź, że doszła.
Na tą chwilę do mnie doszła jedna i jedna z moich wysłanych dotarła do adresata. Martwię się o te moje pozostałe 2 kartki, mam nadzieję, że mimo wszystko dotrą tam gdzie powinny 🙂
Celsijs, dzięki    :kwiatek: Prześliczna choinka, już stoi i ozdabia... Mam już komplet, moje doszły dwie... ale nie tracę nadziei, jutro też jest jeszcze dzień.
Moje doszły wszystkie  😅 niestety ja Dostałam tylko jedna i już nie ma szans, że dojdzie coś przed świętami :<
To ja się mogę pochwalić, że dostałam wszystkie, i moje, choć trochę z przygodami, doszły też wszystkie 🙂
Raz jeszcze bardzo dziękuję za śliczne kartki!
😍
Ja tylko dopiszę, że odebrałam dziś ostatnie dwie i mam komplet. Dziękuje dziewczyny :kwiatek:
Super!!! Szkoda, że dopiero po świętach... Wygląda na to, że te za granicę trzeba wysyłać wcześniej a na pewno w terminie... Spóźniłam się dzień i on mógł zaważyć. Bardzo mi przykro.
Kochani, ja dopiero dziś dostałam się do skrzynki, bo trwały poszukiwania kluczyka  😁 😂

Ja dostałam aż cztery kartki  😍

Z całego serca dziękuję:
Grettienie
Kopyciak
Szaaman
oraz
fin
😍 :kwiatek: 💘

Bardzo dużo radości mi sprawiły Wasze kartki, życzenia, ciepłe słowa!
Niniejszym chciałam życzyć wszystkim uczestnikom zabawy dobrego roku, odwagi w spełnianiu marzeń i życiu po swojemu! Do następnych świąt!!  😅


A moje dwie dotarły a dwie zaginęły w akcji  🙁 Wysyłane razem. Albo doszły, tylko nieodmeldowane (mam nadzieję).
Pewnie nieodmeldowane, widzisz ile mi czasu zajęło, żeby się do moich kartek dostać  😉
infantil, melduję, że do mnie też dotarła! Tylko że byłam poza domem przez święta i dopiero po powrocie znalazłam ją w skrzynce :kwiatek:

Z moich jedna zaginęła w akcji, ale ta osoba odezwała się w wątku raz, podczas zbierania chętnych, a potem nie odmeldowała żadnej otrzymanej kartki 🙄
Wczoraj dostałam drugą kartkę 😀
Dziękuję nokia  :kwiatek:
A bardzo proszę, mam nadzieję że się spodobała. 
I tak bardzooo późno doszła. Wysłałam wszystkie przed świętami. Masakra.
W przyszłym roku postaram się ogarnąć coś lepszego !
Uwaga ciekawostka 🙂

W dniu dzisiejszym doszła ostatnia kartka do mnie od subaru2009. Na stęplu pocztowym widnieje data 08.01.2020!!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się