Właściwie to tylko dla kobiet- ekologia w 'te' dni.

Ja mam MeLuna Soft: https://kubeczek-menstruacyjny.pl/rodzaje-kubeczkow-menstruacyjnych
Jest miękki, o wiele bardziej niż ten z Rossmanna.
Patrzyłam na nie, ale niestety też mają te prążki na dole - a właśnie to mnie ociera...
Mam Lady Cup – nie ma prążków, ale nie znając rossmanowego nie ocenię, czy jest twardszy/bardziej miękki.
Nique spróbuj może podczas zakładania trzymać palce na tych wypustkach. I wkładając mocniej ściśnij kubeczek w tym miejscu. Raczej nie powinnaś się obetrzeć  od własnych palców.
No i zdecydowanie łatwiej to zrobić w wannie / pod prysznicem, kiedy zarówno kubeczek, jak i dłonie mogą być mokre.
mils   ig: milen.ju
07 kwietnia 2020 13:57
Dziewczyny, ma któraś porównanie kubeczków MeLuna Soft i LadyCup? Chodzi mi o miękkość. A może któraś z Was miała Lily Cup z Intiminy i ma jakieś opinie? Ciekawi mnie jak się sprawdza, bo one mają trochę inny kształt.
Odkopuję... Pojawiły się na rynku majtki menstruacyjne. Ktoś ma, używa, poleca jakieś konkretne?
magda kupiłam na próbę Clarkk i Wimin i jak dla mnie totalnie nie. W nocy trochę poszło bokiem a w dzień pocę się w nich strasznie ale też akurat miałam dość aktywne i ciepłe dni. Poza tym po kilku godzinach czuć po prostu że jest mokro, jak dla mnie na pierwsze dni ten pomysł odpada, ewentualnie na końcówkę okresu. Ja jak na razie pozostaje wierną fanką tamponów
Ja mam clarkk model slen 4 sztuki i jestem zachwycona. Nic nie przecieka, nic nie czuję by było mokro, mega wygoda. Póki co nie miałam problemów ze zmianą gaci bo nie musiałam tego robić poza domem. W domu wrzucam je od razu do pralki na krótki program i tyle. Jak wychodzę na dłużej to po prostu zakładam tampon i nic nie muszę zmieniać po kilku h tylko tampon usunąć i tyle.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się