sklepy internetowe

Ogormne plusy dla Winderen i Magic Horse. Oba zamówienia zrobione wczoraj i przedwczoraj (Nowy Rok 😉), a dziś paczki u mnie. Ekspresowa wysyłka 🙂
Plus dla KaWal, szybka wysyłka i super kontakt
Czy jakikolwiek sklep robi promocję na pasze i suplementy?
Enduroboy, prolinen ma co chwilę jakieś fajne promocje 😉
Masters też coś wrzuca od czasu do czasu.
Ja daję wielki plus dla Havens.pl, pasze w bardzo dobrej cenie, przesyłka za free jak się zamówi 140kg czyli 6 worków. Zamawiam od nich od ponad roku i za każdym razem przesyłka jest maksymalnie 48h od zamówienia. Kontakt wzorowy i bardzo miła obsługa.
Macie może informacje czy taka marka ubrań dla jeźdźców jak Horsense (swoją drogą jedna z moich ulubionych) jeszcze prowadzi biznes?
W Animavet zniknęła opcja darmowej wysyłki przy zamówieniu powyżej tysiąca ?
W Animavet zniknęła opcja darmowej wysyłki przy zamówieniu powyżej tysiąca ?


Jest cały czas, zrobiłam screen, można go znaleźć TU
armara, tu widzę. Nie nalicza się jednak w koszyku.
armara, tu widzę. Nie nalicza się jednak w koszyku.


PW
Edit
Jabooshko, ale jak "odmówił"? Został Ci zaoferowany zwrot lub wymiana, jeśli warunki tej wymiany nie są dla Ciebie satysfakcjonujące, to bierz zwrot. Masz do tego pełne prawo.
No to powiedz że w takim razie jednak wolisz zwrot pieniędzy. W czym problem?
Może dzieli mój problem asertywności na poziomie podłogi w normalnym życiu. 😀

EDIT: Gwoli wyjaśnienia - chodzi mi o asertywność w sytuacjach oficjalnych, wobec nieznajomych. Z jakiegoś powodu moje pokolenie w tym nie bryluje. 😀 Ciekawe, czy są jakieś badania na ten temat...
Tak właśnie powiedziałam, że wolę zwrot pieniędzy.
Bardziej chodzi o podejście do klienta - sklep nic na tym by nie stracił a tylko sprzedał więcej towaru.



Klami, I jak załatwiłaś z tą przesyłką w animavecie? Mi też się nie nalicza :/
Tzn, nalicza się 😉 a powinna być darmowa powyżej 1tys.
Czy gdzieś stacjonarnie kupię ogłowia Mountain Horse?
Puma, mam info, że obecnie opcja darmowej jest wstrzymana. Trwa przebudowa sklepu i oferty.


edit. Już jest, ale teraz od 1.500 zł
jabooshko z tego co zrozumiałam, to kupiłaś kilka rzeczy, a oddałaś tylko jedną? Jeśli tak, to nie należy Ci się zwrot kosztów wysyłki, bo część zamówienia została dostarczona i zostaje u Ciebie. Gdybyś oddała wszystko, to wtedy sklep ma obowiązek oddać Ci za zwracany towar oraz koszty wysyłki, ale tu też uwaga, bo tylko do wysokości najtańszej, oferowanej przez nich opcji wysyłki
Katasia, ja zrozumiałam, że odesłała bez problemu na swój koszt, ale została jej zaproponowana wymiana, na którą chciała się zdecydować. I ten przedmiot w tym sklepie miałby darmową wysyłkę, a sklep na tej wymianie podliczył ją razem z przesyłką.
Sivrite a to nie skumałam, że ta nowa rzecz ma na sklepie wysyłkę za free. W takim wypadku, to faktycznie nie kumam problemu.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 stycznia 2020 21:19
Pytanie odnośnie rabatów w koniku ;-)
Czy jak macie już stały rabat, to nalicza wam za suplementy?
Jestem na początku przygody z zamawianiem w koniku, stąd pytanie  :kwiatek:
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=81.msg2908014#msg2908014 date=1579727980]
Pytanie odnośnie rabatów w koniku ;-)
Czy jak macie już stały rabat, to nalicza wam za suplementy?
Jestem na początku przygody z zamawianiem w koniku, stąd pytanie  :kwiatek:
[/quote]
<idzie sprawdzić>
Nalicza.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 stycznia 2020 21:36
Sivrite dziękuję bardzo  :kwiatek:
Czy kojarzycie gdzie mogę dostać wkładkę do termobutów COVALLIERO?
Nie chciałby ktoś może ściepnąć się na zamówienie z Felix Buhlera? Te 65 zeta za wysyłkę trochę mnie boli. :P

EDIT: Z Kramera, nie Felixa! 😀
To jest Szwajcaria? Mogą doliczyć cło czy raczej nie?
Nie, oni mają sklepy w całej zachodniej Europie, do Polski zamawia się z Niemiec, więc bez żadnych dodatkowych kosztów. Trochę wkurza przeszukiwanie strony, ale znajduję sobie po angielsku, a potem idę tak samo w Menu na stronie niemieckiej i sprawdzam, czy mają na składzie w Niemczech. :P
EDIT: Literówki.
Ja mam chrapkę na czaprak, ale jak porównuję ceny na stronie F-B i kraemer, to w tym drugim jest taniej (to co akurat bym chciała), zamawiasz z firmowej strony?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się