Końska Rewia Mody XIV (2020)

emptyline   Big Milk Straciatella
25 stycznia 2020 01:40
Nirv, to była strasznie ładna, elegancka kolekcja, do dziś nie rozumiem czemu nic z niej nie kupiłam. 🤣

Melduję, że mój mąż sprezentował Całusowi bardzo niemęski kantar, także proszę się szykować na zdjęcia za 3 tygodnie. 😂
wątek zamknięty
Ja tam mam czapraki PH już ponad rok, znajome mają je też już po kilka ładnych lat, używane do bólu i szczerze mówiąc nikt nie zauważył  aby sie jakis rozwarstwił czy w ogóle zniszczył, tak samo z derkami 🙂 na żywo są całkiem eleganckie i porządnie uszyte 🙂 moze zabawnie opisane, ale ja tam się skusiłam i nie żaluję 🙂
FOTKA 
FOTKA2

wątek zamknięty
Martita   Martita & Orestes Company
25 stycznia 2020 12:44
emptyline przepiękny! Ale przyznaj się ile Ty już masz tych kantarów  😁
wątek zamknięty
charlieeee, nooo Twoje fotki to zawsze top!
wątek zamknięty
emptyline co to za kolekcja? Wstyd się przyznać ale już całkiem wypadłam z obiegu i nie mam pojęcia a przeglądając teraz kilka sklepów tez na niego nie wpadłam  🤔 :kwiatek:
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
25 stycznia 2020 17:40
harja, uwielbiam twojego ziemniaczka. 😁
martita, trzy tysiące dwieście pięćdziesiąt 🤣
kortina, tegoroczny Eskadron Young Star 🙂
wątek zamknięty
Dzięki  :kwiatek: jednak za słabo szukałam  🤦 😁
wątek zamknięty
Burza  :kwiatek: już mi się marzą jakieś kolejne fotki, ale to czekam na jakąś lepszą pogodę, bo ta co jest ostatnio to nie nastraja  😜
To dorzucam jeszcze jakiś basic z schocke przy okazji  👀
wątek zamknięty
Nirv, - piękne są te kolory 😍
emptyline, - oj tam, mój dyga w różowym 😂
charlieeee, - czapraczki jak czapraczki, ale jakie masz kozackie tło do fot, te drewaniane drzwi 😀

Co do dyskusji, to też uważam, że rynek się nasycił, jest też mocno rozbudowany. Jak zaczynałam jeździć to szałem były czapraki inne niż granat/bordo/ciemna zieleń, a szczytem marzeń cotton 🤣 Kolekcje i kolory zaczynają się powtarzać, bo ciężko już coś nowego wymyślić.
Nowych firm trochę niby jest, ale jak ktoś zauważył, ceny windują jak sprawdzone, dobre marki, więc ekhm, ja też nie ryzykuje. Kilka firm też znikło z naszego rynku - w zasadzie nie widać euro-stara, cavallo, a to był zawsze top obok anky/eskadrona itd. Choć ja obecnie choruje na ochraniacze od stare equipment, czarne brokaciki i świąteczna czerwień, mrrr <3
wątek zamknięty
Kantar schockemohle wiosna 2019
😀

wątek zamknięty
Ma któraś z was zdjęcie czapraka Winderen pod siodłem 18? 😉
wątek zamknięty
keirashara no właśnie ubolewam, bo już nie mam  🤣 to jeszcze z poprzedniej stajni  👀  😜
dairoxroxi granacik zawsze na czasie  😎


edit dopisek
wątek zamknięty
emptyline, bardzo bardzo ładna 😍 muszę upolować jeszcze uszka 😁

keirashara, dziękujemy 😀

Siwka w oliwkowym Spooksie 💘
wątek zamknięty
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
28 stycznia 2020 12:21
Czy ktoś wie jaką długość mają po grzbiecie skokowe Anky?


58cm jeśli jeszcze potrzebne 😉
wątek zamknięty
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
28 stycznia 2020 12:25
emptyline z niecierpliwością czekam na zdjęcia kantara na koniu - bardzo mi się podoba ta kolekcja
charlieeee, dairoxroxi ładna klasyka
Nirv piękna ta oliwka, jeszcze na siwku

Skoro kantarowo, to dorzucam Eskadron RESR 2019

wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
28 stycznia 2020 17:43
charlieeee, ale to drugie foto mega, masz większe?

keirashara, mój też, różu mamy chyba najwięcej ze wszystkich kolorów. 😁

Nirv, poluj poluj i wstawiaj potem foteczki. Fajny ten Spooks!

aniapa, mi też się spodobała, lubię takie kontrastowe kolory! Szkoda tylko, że nie ma derki padokowej. O! nad tym kantarem, który wstawiłaś też się zastanawialiśmy, ale mąż wybrał ten z YS.


Dziewczyny, ozłocę jeśli któraś w Was widziała gdzieś padokówkę (125cm) w kolorze fioletowym. Najchętniej podszytą polarem albo 100-240g, nie za miliony.

A tutaj jakby ktoś chciał polar z Choco-Chip (125cm) - [url=https://www.ebay.de/itm/Eskadron-Abschwitzdecke-125/133308452702?hash=item1f09cd8f5e:g:TDsAAOSwIW9eIwAh]aukcja na Ebay[/url]
wątek zamknięty
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
28 stycznia 2020 21:54
Puma, dzięki, też ją znalazłam, ale ma zły odcień. 😂 Szukam bardziej śliwkowego, ale jak na razie wyskakują mi ceny w nie moim przedziale. 🤣
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
29 stycznia 2020 07:01
emptyline, a Śliwka Caballowa?
HKM miał jedną serię padokówek w takim śliwkowo-bordowym kolorze. Kulek posiada nawet :P

tu jakąś fotę w guglu znalazłam, ale w tym świetle wygląda na różową :P https://imged.pl/derka-padokowa-hkm-200-g-135-cm-33434935.html
wątek zamknięty
emptyline   :kwiatek: mam tylko nie na tym komputerze  👀 😜  ja tam czekam na Twojego eskadrona  :kwiatek:
aniapa róż to coś co lubię  😅


to i ja dorzucę kantar  :kwiatek: Nasz na zdjęcie i specjalne okazję, klasyka z blingiem ze starta 😜
wątek zamknięty
Dralon nougat, jeszcze musimy dorosnąć w klacie chociaż nie wiem czy to możliwe przy dralonach i kucykach  🤣


wątek zamknięty
Charlieee jak te kantary wypadają rozmiarowo? Chciałam coś takiego ma moją zołzę ale ona ma duuużą głowę. Eskadronowy full jest mały.


diaroxroxi nie chcesz czapraka (brillant) do kompletu?  😂 mam deepblue nugat i mi nie pasi.
wątek zamknięty
kotbury mam fulla, kary to taki właśnie typowy full jeśli chodzi o rozmiar. Jeżeli eskadron jest jej mały to bym celowała w xfulla  :kwiatek:
wątek zamknięty
kotbury, bierz full schockemohle, ich coby wychodzą jak fulle eskadrona 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
29 stycznia 2020 23:17
dairoxroxi, nie, im zawsze chyba będzie klata wypadać. Najlepiej jest dorobić drugie zapięcie.

charlieeee, ja też czekam, ale dopiero 14-ego będę u konia.  🏇


Czy ktoś może ma zestawienie Eskadrona green z 2010 (Navy-Green) z mintgreen z 2016 lub midgreen z 2017?

wątek zamknięty
Ma ktoś może zdjęcie czapraków Felix Buhler Autumn Breeze II, ale VS? Na stronie producenta dosłownie same ujeżdżeniowe... Chyba, że one wyglądają identycznie, tylko są mniejsze? Poratujcie, proszsz.
wątek zamknięty
Ja mam Autumn Breeze Pro II wersję skokową:



Nie widzę za bardzo różnicy w tych DR, ale może skokowe są bardziej wykrojone, trudno powiedzieć po zdjęciu.

edit. dobra, jednak widzę, jest inny wykrój, jak chcesz mogę Ci zrobić lepsze foto, bo leży jeszcze ten merlot na górze nieużywany 🙂
wątek zamknięty
Meise, niestety nie o ten model mi chodziło.
Znalazłam jednak rozmiarówkę na stronie producenta, z której wynika, że VS są o 8 cm krótsze po grzbiecie i 2 cm krótsze w pionie. Czyli chyba jednak są też kwadratowe, tylko mniejsze.
PS. Też celuję w Merlota. :P
wątek zamknięty
Faktycznie, model jest zupełnie inny  😡

Merlot jest przepiękny, na żywo jeszcze lepiej wygląda niż na foto, także trzymam kciuki za owocny zakup  🙂
wątek zamknięty
Ja nabyłam taki (w promo jest w Kraemerze)

Na żywo jest jeszcze ładniejszy
Mogę za dnia popełnić fotkę-mam VS
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.