wasze ulubione seriale

madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 lutego 2020 16:32
kokosnuss, ja ostatnio wciągnęłam The Flash, Arrow i Legends of Tomorrow, jeśli lubisz takie tematy. Czekam aż pojawią się kolejne sezony  :emota2006097:
kokosnuss moim zdaniem lepsze są Uwięzione - ponoć podobne do Orange is the New Black, ale lepsze  😁
Ja kocham hiszpańskie kino i seriale na netflixie  😍
kolebka ja przez Uwięzione nie mogłam przebrnąć, jak z tej głównej bohaterki taka "łamaga" i wszystko co złe dotyka właśnie ją  😁
Retna   nic nie zmieniać
03 lutego 2020 15:36
Ktos poleci cos lekkiego latwego i przyjemnego na wieczor? 👀 z netfliksa?

Na ten moment na tapecie Orange is the New Black, sam serial spoko ale mnie glowna bohaterka wpienia juz niemozliwie 😁 ze jest taka odklejona od rzeczywistsci nieogarnieta mameja.


Ja mam podobne odczucia odnośnie tego serialu - ogółem połknęłam 5 sezonów, ale po prostu ignorowałam główną bohaterkę 🤣
Haha ja tak samo. W ostatnim sezonie to już całkiem.
Ja też Macareny nie mogłam znieść! Na szczęście później jej nie ma, głowne skrzypce gra Zulema która uwielbiam  😍
Oeeeesuuuu ja zaczęłam oglądać THE OUTSIDER i przepadłam, no mam nadzieje, ze nie skiepszcza!

Dla wszystkich wielbicieli cięzkich klimatow typu True Detective czy The Fall - obowiazkowo.
faith jak daleko jesteś? Mi się podoba klimat, aktorstwo i bardzo wciągnął mnie na początku, a potem zawiodłam się tym w jaką stronę skręcił. Ale obejrzę do końca na pewno.
4 obejrzałam póki co.
Jeśli zrobi się bardziej kingowy - to dla mnie spoko, lubie 😉
Ale nie spojluj błagam 😀
budyń, Good Place mam na liscie do objerzenia, moze sie za to wezme 🙂

kolebka,  oo, spoko to Locked Up wyglada!

A glowna bohaterka OitNB to smetna roszczeniowa pipa, co chce sie bawic doroslymi zabawkami a potem ma fochy, ze cos poszlo nie po jej mysli i ojej swiat taki zuy i okrutny. No nie zniese 😁

Btw az zguglowalam material zrodlowy i autorke, nie jest to poziom cringe'u jak w serialu :P ale raczej bysmy sie nie zaprzyjaznily.

faith No co ty, w życiu  😀 Zresztą jestem tylko odcinek do przodu, więc już wiesz w jaką stronę skręcił. Zakładałam, że będzie całkowicie realistyczny.

kokosnuss Santa Clarita Diet. Lekki, a główna bohaterka jest, hmm, silną kobietą  😎
Ufff! Dobrze, ja jestem kingowo-koontzowa, wiec dla mnie super 😀
Moje ostatnie Netflixowe wrażenia:

Mesjasz – zaczęło się ciekawie, ale się zgłupiło, a koniec ostatniego odcinka powinien dostać jakąś nagrodę za szczyt głupoty. Czyli nawet nie nie polecam, a mocno odradzam.

Bardzo dobre dwa dokumentalne:  Don’t fuck with cats (możliwości internetu) i Bardzo dziki kraj (jak ludziom łatwo w głowach gmerać).
Zaczęłam trzeci sezon Sabriny i nieeee... tego się nie da oglądać, jest tak bardzo na siłę. Szkoda, pierwsze dwa były na prawdę dobre.
Oglądam Breaking Bad. Kiedyś obejrzałam pierwszy sezon i porzuciłam, bo nie podobał mi się.  Teraz zachęcona zaczęłam oglądać dalej i jest to rewelacja! Z sezonu na sezon coraz lepszy (zbliżam się do końcówki trzeciego).
Don’t fuck with cats   taak, też obejrzeliśmy, naprawdę DOBRE.
Teraz nie mam co oglądać, mignęło mi Trapped (W pułapce), islandzkie bodajże ?  Ktoś, coś ?
Skończyłam The end of the fucking world i nadal mam mieszane uczucia, ale jednak drugi sezon już łatwiej mi się oglądało i Alyssa nie wzbudzała we mnie agresji. 😁

Oglądał ktoś Absentia? W tv cały czas widzę zwiastun i sama nie wiem, czy mnie zainteresował, czy nie. 😀
A oglądałyście The 100? Nam się bardzo podobał.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 lutego 2020 13:41
obejrzałaś do końca? Mnie się na początku bardzo podobał, potem się skiepścił :/
Potem się skiepścił, ale nadal obejrzeliśmy z przyjemnością i czekamy na ciąg dalszy.  😉
mils   ig: milen.ju
07 lutego 2020 14:59
Ogląda ktoś The Stranger? Jak wrażenia?
Gillian   four letter word
07 lutego 2020 16:47
Zaczęłam ale zupełnie mnie nie porwał.
Nadrobiłam klasyka - czyli Twin Peaks 🙂 I o ile pierwsze dwa sezony mnie naprawdę wciągnęły i żałuję, że dopiero się z nimi zapoznałam, tak przez trzeci nie mogę przebrnąć 🙄 Wierzyć mi się nie chce, że autor jest ten sam 🤔

edit:
Obejrzałam też Wielkie kłamstewka - i dopiero zaczaiłam, ze zaczęłam od drugiego sezonu 🤔 I najśmieszniejsze jest to, że nie czułam, że coś mnie ominęło, albo mam jakieś braki 🤣 Teraz muszę nadrobić sezon 1. XD
Gillian   four letter word
08 lutego 2020 17:50
a ja ogladam Sex Education. Drugi raz, od początku. I jak skończę, to obejrzę go trzeci raz!
długo się ociągałam, bo opis tematyki słabo mnie zachęcił, nie wiem, no jakoś seriale z nastolatkami kiepsko mi wchodzą ale dobra, w końcu serial z moją idolką, to obejrzę. No. I se obejrzałam. Zaczęłam wieczorem, skończyłam rano 😀 tematyka nadal słabo do mnie przemawia, ale cała reszta - no chylę czoła. Serial jest tak niemożliwie ciepły, że wybaczam nawet wszystkie potknięcia i dziury w logice 😉 Gillian Anderson jak zwykle nie zawodzi, uwielbiam jej postać 😀 no a nade wszystko wielbię postać Erica, fascynujący, emanujący pozytywem charakter, chciałabym znać takich ludzi w realu 🙂
Achaja, kurde, zawaliłaś :P pierwszy sezon był genialny właśnie z uwagi na zakończenie (dopiero na samym końcu okazało się kto zginął) 🙂 mając tą wiedzę...hm, ciekawa jestem jak Ci się będzie oglądać.
mils, ja zaczęłam. Chyba niezbyt dobrze świadczy o serialu fakt, że w trakcie oglądania przeglądam fejsa i re-voltę, ale w tle sobie może lecieć. No przykuta do tv przez niego nie jestem.
FurryMouse, zorientowałam się, jak gdzieś mignęła mi informacja, że Meryl Streep pojawia się dopiero w drugim sezonie 😵

Trochę szkoda, bo potem czytałam opinie, że pierwszy sezon wow, drugi trochę meh - a ja po tym, co obejrzałam trochę byłam zdziwiona zachwytami. Teraz już wiem, jaka może być przyczyna 🤣

A częściowo winne jest HBO Go, które zamiast (logicznie jak dla mnie) wyświetlać od pierwszego sezonu, wyświetla najnowszy 🙄


A teraz czas na finał Nowego Papieża 😎
Ja bardzo bardzo nie lubię hbo go, regularnie omija mi odcinki, lub nie zapamiętuje gdzie skończyłam oglądać  🙄 Netflix technicznie wygrywa z hbo, no ale przecież trzeba mieć oba dla zawartości  😁

Z ostatnich poleceń to nie wiem jak mogłam to pominąć ale dopiero teraz obejrzałam Ania nie Anna, bardzo polecam 😀
Achaja, HBO go ma tak tragiczną aplikację, że to aż boli... No nic, próbuj ten pierwszy sezon. Ja byłam zachwycona ale nie znałam zakończenia :P

Ostatnie 60min Nowego Papieża zleciało mi migiem 🙂 naprawdę dobry serial. I naprawdę dobry Voiello! 🙂
Nowy Papież nie pobił w mojej ocenie Młodego Papieża, ale trzymał poziom 🙂 Voiello kradnie ten serial 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się