Końska Rewia Mody XIV (2020)

Mogę za dnia popełnić fotkę-mam VS

Poproszę! Ten model VS różni się tylko 2 centymetrami długości w pionie, ale chciałabym zobaczyć, czy kształt rzeczywiście jest identyczny jak DR, czyli tylko minimalnie wyprofilowany w przód.
wątek zamknięty
To zrobiłam już
Bez lampy


Z  lampą
wątek zamknięty
Dziewierz, dzięki, czyli dokładnie to samo/ 🙂 Nie chciało mi się wierzyć, bo większość firm ma dość zróżnicowane modele DR i VS, Dzięki wielkie. 🙂
Kurde, w końcu jakaś firma, pisząca wymiary czapraków w każdym modelu. Oo Naprawdę mi tego brakuje w czaprakowym świecie.
wątek zamknięty
kotbury, bierz full schockemohle, ich coby wychodzą jak fulle eskadrona 🙂


Ja nie szukam czapraka. ja się chce pozbyć perełki eskadrona deepblue nugat, bo leży i... leży. 😁
I jak zobaczyłam ten dralon to pomyślałam, że proszę- ja tu mam do kompletu czapraczek.
wątek zamknięty
kotbury, ja pisałam o kantarach 😉
wątek zamknięty
Jest już zapowiedź nowego schocke  👀
wątek zamknięty
Dziewierz mega kolor !

Czy jak ktos bedzie zamawial z Kreamera, da mi znac? Chetnie sie podepnę pod zamowienie  :kwiatek:
wątek zamknięty
grando_ No, mnie też się podoba, chociaż zastanawiałam się jeszcze nad merlotem i  dolphin-blue, puder-rose też kusiło 😜
Zamawiałam oficerki dla koleżanki, to "przy okazji" sobie też coś zamówiłam, zwłaszcza, że cena jest miła (29.90€)
Zobaczymy, jak na gniadym będzie wyglądał, ale to dopiero jak moje nowe stare siodło wróci z  naprawy we Włoszech 😵
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 lutego 2020 14:02
My się troszkę przypomnimy 🙂

Dralon Atlanticblue:


Dralon Tealblue:


Oba:
wątek zamknięty
kotbury, ja pisałam o kantarach 😉


... wykrakane🙂 ... właśnie ktoś sobie dziś mój "pożyczył"  😵
wątek zamknięty
Kolekcja Cavallo Wildberry i Darknavy  😍 😍


wątek zamknięty
Livia, oba piękne 😍 mam Teala, ale chorowałam na Atlantica, ale chyba zbyt podobne 😁

Kula Siwula w Heritage Glitte Black mocca 😍
wątek zamknięty
kotbury to przeznaczenie 😁
nirv tej kuli to we wszystkim pięknie  😍
karusiowa widziałam,  piękne intensywne kolory
wątek zamknięty
anil22, kula powooooli wraca do regularnego jeździectwa, więc mam nadzieję, że zacznie mieć kształty holsztyna, a nie kuli 😁 dziękujemy! Odkąd zmieniłam siodło na brąz to tak bardzo popłynęłam w brązowe szmaty, że ojej 😁
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Znowu to samo? 🙁 Ten niebieski jest koszmarny  😵
wątek zamknięty
Dlaczego te kolekcje wiosna/lato to najczęściej taki bezszał?  👀
wątek zamknięty
charlieeee, no! rok temu też nędza taka 😁 ale może i dobrze, dają odpocząć portfelowi po Heritage i innych ładnych 😁
wątek zamknięty
Nirv też racja  😁
jedyne co ładne wyszło to equestrian stockholm na razie, ale to też powtórka z rozrywki, bo ta zieleń podobna do ivy green i tealblue  🙄
niedługo chyba będzie też nowy Ps of sweden, ale te ceny no... Mi się zawsze tam coś spodoba, ale tyle pieniążków...  👀
wątek zamknięty
Ale lipa, nawet bryczesy jakieś takie brzydkie... 🙄 czekam na całość schocke, bo szary i róż to zdecydowanie moja bajka 😀
wątek zamknięty
A ja jestem zakochana po tych kilku kolorkach pikeura- taki ciem ny szary i złoty róż - super. I właśnie bryczesy i bluza piękna.
Już zbieram kasiorę.
Wiadomo kiedy w sklepach będzie?
wątek zamknięty
Liczę na jakiś ładny dralon z dodatkiem czarnego, a nie same kolorki jak w ubiegłych kolekcjach.

Podglądowo - drugi raz siodło na plecach  🤣 eskadron Blackberry ze standardów. Taki sam jak ten z platinum, jest po prostu stworzony do brązowego siodła

wątek zamknięty
Na instagramie i fb PSoS można zagłosować na projekt czapraka z ich konskursu  👀
ten bordowy mi się podoba, ale też zależy jak rzeczywiście wypada ten kolor  🙂

https://www.instagram.com/p/B8JymPBgvXP/
wątek zamknięty
Livia, - jak Ty je rozróżniasz? 🤣 Piękne oba, konie i dereczki też, choć teal blue bardziej do mnie trafia 🙂
karusioowa, - wildberry jest sztos, żałuję, że nie ma DL i spóźniłam się na bryczesy. Cieszy mnie, że cavallo wraca do Polski, bardzo lubię ich produkty 😀
dairoxroxi, - jaaaki kucuś 💘 Blackberry sztos, to jest wybitnie udany kolor! Sama się czaję na drugą szmatkę w nim 👀

Za mną chodzi jakaś totalna stypka, coś czarnego, albo granat z ciemnym brązem... ale chyba zostaje polować w ogłoszeniach.
wątek zamknięty
keirashara, poluj na Schocke Blue Nights, jest cudnie, idealnie stypowym granatem 😍

wątek zamknięty
Najnowsze Anky kolor identyczny jak w nowym Eskadronie 😁
Jak zwykle bomba dla siwków
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
05 lutego 2020 14:35
I ciuchy z Pikeura będą pasować. 🤣
wątek zamknięty
Rozbraja mnie w ogóle koncepcja tego tła ze zdjęcia Anil22. Jasne, to Photoshop, ale w teorii to co, wwieźli konia windą tam? I potem patrzę na te buty, które sugerują, że koń miał się nie rozjechać na płytkach może? Co tam się odj... na planie tej sesji to ja nie wiem. 😀
wątek zamknięty
Cieszy mnie, że cavallo wraca do Polski, bardzo lubię ich produkty 😀



Oni imho mieli najlepsze ciuchy jeździeckie ever!
Mam jeszcze z sentymentu w szafie (bo się już nie mieszczę  😁 ) dwie pary ich bryczesów i kurtkę zimową. I tyle lat a design nie trąci patyną i nadal super jakość. Nic nie wyblakło, nic się nie spruło.

wątek zamknięty
Tak powtarzają te kolory, a jakoś ładnego ciemnego brązu, to już nie potrafią. 🙁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.