Revoltowicze z Podkarpacia

Hej. Jak tam teraz sytuacja z pensjonatami w okolicy Rzeszowa? Chwilowo jestem w stanie odpuścić obecność hali. Ma być czysto, bardzo dobrze karmione i jak najwięcej czasu na padokach (w sezonie koniecznie trawiaste).

Czekam w kolejce do jednej stajni, ale szukam czegoś na przeczekanie do tego czasu.
De Kemilew prawdopodobnie zawita na podkarpacie, czy ktoś chce się przyłączyć?
galopada_   małoPolskie ;)
02 lutego 2020 17:39
Podbijam swoje pytanie.  W grę wchodzi też stajni przydomowa, byle tylko przetrzymać konia przez najbliższe miesiące w dobrych warunkach (padoki + czysty boks i możliwość moczenia siana/owsa)
galopada_, jeśli chodzi o stajnie pod Rzeszowem to jest bardzo słabo... Można wybierać pomiędzy mniejszym złem 😉 Spróbuj może zapytać w Stajni na Porębach. Z tego co wiem jest tam hala, ale czy mają wolne boksy nie wiem. Bliżej Rzeszowa to chyba niczego nie znajdziesz.
galopada_   małoPolskie ;)
02 lutego 2020 17:56
beatasis, jestem w tym momencie w stanie odpuścić wszystkie udogodnienia jeśli chodzi o jazdę. Koń jest na etapie powrotu do zdrowia po problemach z układem oddechowym.  Dlatego ważne jest dla mnie padokowanie do oporu i czysta stajnia. Potrzebuję miejsca na przeczekanie, żeby zabrać go już ze swojej przydomówki (100km od Rz) i móc podjechać do niego w każdej chwili  😉
galopada a u forumowej Brzezinki?
galopada_   małoPolskie ;)
04 lutego 2020 19:09
krysiex213, a jaka to lokalizacja?
[quote author=galopada_ link=topic=1843.msg2909974#msg2909974 date=1580843361]
krysiex213, a jaka to lokalizacja?
[/quote]
Okolice Rzeszowa, Straszydle. Ale nie pomogę, mam full i chętnych w kolejce.
galopada_   małoPolskie ;)
05 lutego 2020 14:37
brzezinka, też straszydle? To widzę jakieś zagłębie stajni 😉
To prawda, w promieniu 10 km mamy 5 stajni. 🤣
majek   zwykle sobie żartuję
12 lutego 2020 21:21
A ja szukam obozu jeździeckiego dla koleżanki, ktoś mi może pomóc? Okolice Rzeszowa. Córka ma 9 lat. Już zaczęła jeździć.
majek, z doświadczenia mogę polecić Leśną Wolę. Córka była tam dwa razy, zawsze wracała mega zadowolona. 🙂
https://www.lesnawola.pl/obozy-jezdzieckie
majek   zwykle sobie żartuję
13 lutego 2020 08:08
o to super, dzieki brzezinka, nawet pytalam o te Lesna Wole w watku o obozach, bo tam kolezanka ma najblizej.
Halo, halo,

9.03 będzie u nas (okolice Rzeszowa) saddle fitterka, jest jeszcze jedno (no może max dwa) miejsce, czy ktoś chciałby skorzystać z koniem?

Pani przywiezie dużo siodeł, jest profesjonalistką. Jeżeli siodło zostanie zakupione to cała usługa pasowania jest za free 🙂 Proszę na priv, kto pierwszy ten lepszy.

PS. Chodzi o cały region, także nie musi to być stricte Rzeszów, może być i gdzieś dalej.
galopada_   małoPolskie ;)
20 marca 2020 09:42
Szukam kowala do werkowania , bywającego w okolicach Stalowej Woli 🙂
galopada do nas dojeżdża Zbyszek Głogowski regularnie (Equireno - Irena k. Zaklikowa)
witam,
szuka weterynarza na RTG okolice ustrzyki/cisna?
Jest ktoś z okolic?
Odkopuję.

Słuchajcie, czy będzie może w Waszej stajni w regionie jakiś dentysta w najbliższym czasie? Bardzo, bardzo mi zależy, żeby podjechał do mojego konia i sprawdził zęby (kły, które się aktualnie wyrzynają).

Proszę o info na pw  :kwiatek:
galopada_   małoPolskie ;)
11 lipca 2020 20:22
Szukam godnej polecenia stajni rekreacyjnej w okolicy Rzeszowa do nauki jazdy dla dorosłego (od zera)  :kwiatek:
Jeśli ma ktoś namiary na jakąś przydomową stajnię dla mojego kaszlaka, z dobrymi padokami w okolicach Rzeszowa to będę wdzięczna o namiary na PW :kwiatek:
Czy ktoś z Was wybiera się na  kurs rozczyszczania  i podkuwania do Jaszkowa? Szukam wspólnego transportu
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
04 października 2021 12:34
Czy ma kto namiary na Podkarpaciu na paszę Krauter Pellet 20 kg ST.HIPPOLYT w korzystnej cenie, ewentualnie wysyłka z innych woj.?
mam troche głupie pytanie 😅
0d lat interesuje się true crime i już milion razy trafiłam na sprawę z Wernejówki z 2008 r (woj. podkarpackie, powiat krośnieński). Za każdym razem zastanawiam się co się stało z ogierem małopolskim Wodnik ur. ok 2005-2007 r. który był jednym z głównych powodów zbrodni. Wszystkie artykuły i podcasty na jakie trafiam piszą o nim bardzo lakonicznie, więc nawet nie wiem jakie ma pochodzenie i czy był gdziekolwiek zarejestrowany (w bazie koni nie ma).
Może ktoś z was słyszał albo poznał tego konia?

Jeśli ktoś z was nie zna sprawy to np tu można się z nią zapoznać
https://spoti.fi/32c3MAr
Cześć znacie jakiegoś dobrą osobę co do pasuje siodło dla konia ?
hucuła
agis, w ten piątek będzie Anna Izdebska w Rzeszowie , prosze się kontaktować z nią przez fb
Ostia, mozna link prosic do profilu ?
galopada_   małoPolskie ;)
16 czerwca 2022 14:08
Szukam dobrej szkółki w okolicy Rzeszowa dla córki koleżanki. Porusza się samodzielnie w trzech chodach (początki galopy). Zależy mi na rozsądnym instruktorze i porządnych koniach, rozeznanie o kilku stajniach prowadzących zajęcia na końskich szkieletorach mam 🙄
Kochani, czy jest ktoś chętny na dopasowanie siodeł? Pani Ania Izdebska, poczatek września
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
21 sierpnia 2022 15:36
kasia&figa, 2 osoby ode mnie chciały poprzednim razem. I obie usłyszały, że na samo dopasowanie, czy sprawdzenie siodła jej się nie opłaca przyjeżdżać... Gdyby chciały od niej kupić siodło to owszem, ale w innym wypadku niestety. Także no... Słabo
Zastanawia mnie co w przypadku jakby żadne z jej siodeł też nie pasowało. Dopasowywać na siłę, czy jak?
Polecacie jakaś stajnie w okolicach Soliny na wycieczkę w teren ?
Chce zadbane konie, piękne widoki, ok2h
Nie chcę dawać zarobić tym co koni nie szanują
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się