produkty ANKY

Są  w gnl 😉

Aaa, dali wszystkie trzy w jednej aukcji. 😀 Nie wiem, czemu ich nie wyrzuca w Google w ogóle... Dzięki!
Ja czasem śledzę na instagramie ich story tam wrzucają dużo zdjęć aktualnych kolekcji dostępnych u nich w sklepie  😁
Czy Anky wypuściła jakaś czerwień z brokatem?  🤔
Czy Anky wypuściła jakaś czerwień z brokatem?  🤔

Nope. Pewnie już bym go miała. :P
Swoją drogą, odesłałam Shiny Black. Na zdjęciach wyglądało to lepiej, na żywo takie kropy... Ale Ruby został. :P Zaczęłam żałować, że kiedyś odesłałam też Raisin, teraz to pragnę okropnie...
Precelek, mam białe ochry ANKY i cioram dość mocno od 3 miesięcy ponad i żyją, nigdzie się nie wycierają. Kupiłam bo się konikowi w lato opoje zrobiły i pomogły. 🙂 Tylko mam pytanie, czym Wy to myjecie/pierzecie itd. Niestety nie pomyślałam do końca nad tym, że przecież białe pomimo tego, że piękne to się zaraz upaprają i trzeba coś z tym zrobić. Raz wrzuciłam do pralki na delikatny program ale się nie doprały za bardzo.


UnicornWitch hmmmm... delikatnie szczoteczką + Vanish. Chociaż Ankowe mają specyficzną powłokę (masz te shiny czy matt?)... Może spróbować delikatnie magiczną gąbką? Ja mam kolor copper więc nie mam problemu z zabrudzeniami. Wydaje mi się że białe po praniu nigdy nie będą już idealnie białe.

Swoją drogą widzę że macie Ski na tyły też? A ja myślałam że mój "kucyk" ma drobne nóżki xD Mamy Ski na przody i Mki na tyły.
Nique, ok, dzięki spróbuję. 🙂  Co to jest magiczna gąbeczka? 😉 Tak mamy 4 Ski, na tyły i przody, tak mi wyszło z karty rozmiarów (a musiałam do Holandii dzwonić żeby mi rozmiary podali bo nigdzie nie ma rozmiarówki z cm) i działają fajnie. 🙂
Wygoogluj sobie "magiczna gąbka" :P To taki jakby CIF, tylko bez chemii 😀 Czyści przy użyciu samej wody. Do kupienia np. w rossmannie.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
14 listopada 2019 14:43
unicornwitch jak niby ochraniacze pomogły na opoje?
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
15 listopada 2019 14:12
Pati2012 może chodzi o ten system metali w środku, które chłodzą nogę podczas jazdy i chronią przed przegrzaniem 🙂
Na Matchy dressage pojawiła się niby nowa kolekcja, tylko wygląda jak poprzednie pady i teraz nie wiem. Widział już ktoś nowości? 🤔
Na Matchy dressage pojawiła się niby nowa kolekcja, tylko wygląda jak poprzednie pady i teraz nie wiem. Widział już ktoś nowości? 🤔

Jeśli to rzeczywiście jest nowa kolekcja, a chyba tak, to jestem naprawdę zawiedziona. A czekałem bardzo.
Dajcie linka pretty please
Dajcie linka pretty please

Fanpage.
Kurdę liczyłam na anky, bo mi się najbardziej sprawdzają  🙄 a tu tak trochę bezszał  👀
Aaale lipa, wszystko było. Ten granat ze złotem to już mam :P Z drugiej strony jak ktoś kiedyś czegoś nie kupił, to ma teraz okazję, np. ten teal green to całkiem jak piscina wygląda.
[quote author=budyń link=topic=202.msg2909448#msg2909448 date=1580627998]
Aaale lipa, wszystko było. Ten granat ze złotem to już mam :P Z drugiej strony jak ktoś kiedyś czegoś nie kupił, to ma teraz okazję, np. ten teal green to całkiem jak piscina wygląda.
[/quote]
Ty, ale ja na kolory, których kiedyś nie kupiłam to już czekam po kilka lat, a nie jeden-dwa sezony. 😀 Liczyłam na powtórki, bo nie da się mieć cały czas nowych kolorów, ale kurde... To wygląda, jakby im materiał został z poprzedniego roku. :P Pisciny były już dwie z rzędu, bo jeszcze Gulf Stream, jeśli dobrze pamiętam nazwę.
Masakra.
I dopiero co na jesień był róż babushka i tundragreen. To samo co w poprzednich 2 kolekcjach. Takie rozczarownie 🙄 ostatnia kolekcja
Jakiś pomysł co to za kolor?

Livia   ...z innego świata
05 lutego 2020 11:31
Army Green 🙂
Czy Anky oprócz Ruby ma jakieś fajne bordo? 👀
Czy Anky oprócz Ruby ma jakieś fajne bordo? 👀

Był Raisin, którego w ciul głupio odesłałam, bo mi nie podszedł, a teraz go pragnę mocno i szukam w ogłoszeniach. -_-
Mam Anky chyba Purple i jakoś mi nie podchodzi z chęcią wymieniłabym się na inny komplet. Np. Niebieski .
Sivirte to co nie trzeba wisi latami 😁
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
09 lutego 2020 17:17
Z bordo był jeszcze oxblood, którego uwielbiam  😍 😅
Ja czekam na bardzo ciemny zielony, szmaragd  🙂
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=202.msg2910695#msg2910695 date=1581268657]
Z bordo był jeszcze oxblood, którego uwielbiam  😍 😅
Ja czekam na bardzo ciemny zielony, szmaragd  🙂
[/quote]
Na Jasper? Czekam na niego już jakieś 4 lata. 😀 I na powtórkę Oxblooda też.
Ja właśnie bym chciała coś w stylu raisin  👀 no nic może na jesień...
jeszcze jest velvet bordeaux. Piękny, ale nie wiem czy trochę nie za ciemny dla nas 👀
Na insta Bruge jest konkurs z kompletem Anky flaming scarlet do wygrania  😅
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
10 lutego 2020 18:37
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=202.msg2910695#msg2910695 date=1581268657]
Z bordo był jeszcze oxblood, którego uwielbiam  😍 😅
Ja czekam na bardzo ciemny zielony, szmaragd  🙂

Na Jasper? Czekam na niego już jakieś 4 lata. 😀 I na powtórkę Oxblooda też.
[/quote]
Tak, jasper byłby idealny  🙂
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
24 lutego 2020 09:42
Na żywo nowa kolekcja wygląda lepiej. Bardzo ładny jest Lagoon. Właśnie mi przyszedł 🙂



[s]Wiecie może gdzie będą dostępne nauszniki Lagoon?[/s]
Czy ktoś dobrał nauszniki do Ruby lub Pisciny?
https://www.instagram.com/p/B9M4Re_Aj3Q/?igshid=5p587a8adkbs
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się