Cavaliada Lublin- wszystko o

crazy mnie też się bardzo podobałaś, od razu się przyjemniej oglądało jak forumowa smerfi powiedziała mi, że Ty to Ty.  Ślicznie się prezentowałyście  😍

mundialowa tak, dziennikarze mają kawe/herbatę cały czas, jestem wolontariuszem w centrum prasowym 🙂 A co parkingu nie pomogę, bo to się co chwilę zmienia  🤣
mils   ig: milen.ju
06 lutego 2016 19:46
Kto na Canal +Sport komentuje Speed&Music razem z p. Markiem Szewczykiem?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
06 lutego 2016 20:02
Jak sie  nazywala piosenka, do ktorej jechala zawodniczka Ciba? Niestety nie pamietam imienia🙂
Kto na Canal +Sport komentuje Speed&Music razem z p. Markiem Szewczykiem?

Hubert Szaszkiewicz
crazy gratuluje, piekny przejazd! szkoda, ze nie wiedzialam ze to ty, nie jestem pewna czy cie nakrecilam. zaraz poszukam.
wypadek przerazajacy ale najwazniejsze ze nic sie nie stalo.

dzis hala pelna i baaardzo cieplo  😅 w sensie atmosfery rowniez 😉 no i magiczna przeszkoda nr 5 na speed&music ktora nie spadala choc powinna 😉 szkoda, ze nie moglam jej potrzec na szczescie  👀
Czy ktoś wie co ze Sławomirem Szlachtą? Wszystko w porządku?
Jak sie  nazywala piosenka, do ktorej jechala zawodniczka Ciba? Niestety nie pamietam imienia🙂


Była to tak zwana 'belgijka' 🙂 wpisz na yt Belgijka muzyka i będzie
Jakie stoisko miało dużo eskadrona i pełno w koszu ubrań dla psów eskadrona?  Tak na środku jakby,  taki Pan tam obsługiwał
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
07 lutego 2016 20:41
Pialotta o dzieki. No wlasnie nie wiedzialam gdzie przykleic😀
Czy ktoś wie co ze Sławomirem Szlachtą? Wszystko w porządku?


Wszystko okej, z koniem też.

Jakie stoisko miało dużo eskadrona i pełno w koszu ubrań dla psów eskadrona?  Tak na środku jakby,  taki Pan tam obsługiwał

Nie był to konik?
Tak mi się wydaje że w nazwie konik,  tylko wydawało mi się że było kilka różnych "konikow"
[b]Karino, dzięki, wyglądało przerażająco, nawet jak już wstał, to miało się wrażenie, że nie bardzo wie co się wokół niego dzieje.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
07 lutego 2016 21:53
Mozna juz gdzies obejrzec GP?
crazy konik.com.pl 🙂
Dziękuję bardzo  🙂
Czy można gdzieś obejrzeć wszystkie konkursy ????
Reaktywacja.
Pytanie.
Może ktoś był w tym roku na pokazach, interesują mnie konie z Białki, najbardziej klacze małopolskie.
Może ktoś pamięta ich imiona albo zrobił im zdjęcia/ widział gdzieś ich zdjęcia ? Szczególnie tej gniadej po ogierze Efekt
😡 😡 😡odpowiedziałam na pytanie które ktoś zadał kilka lat temu , nie spojrzałam na datę
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się