Końska Rewia Mody XIV (2020)

anil22 zazdroszczę też bym chciała, gdzieś blisko taki sklep  😲 💘
Nirv uroczo siwce w tym różu  :kwiatek:


A ja wlecę z klasyką, czarny na Czarnym  😀 Przypomniało mi się, że mam ochraniacze eskadrona  😜
wątek zamknięty
Charliee wygląda super! Ja też swojego lubię w czarnym  😁  no nie wiem czy to tak dobrze, że ten sklep będzie tak blisko hahhah
wątek zamknięty
anil22 no dla portfela pewnie nie najlepiej  😁
wątek zamknięty
A! ja też nie wiem dlaczego finalnie uważam, że czarny na "czornych" to jedyny słuszny kolor  😁
wątek zamknięty
Czy ma ktoś tealblue na koniu? Taki ładny kolor a nie widzę go u nas. Czyżby nikt się nie skusił? 👀
wątek zamknięty
larabarson jeżeli nikt nic świeżego nie doda to zobacz w poprzednim wątku, tam chyba były fotki  :kwiatek:
wątek zamknięty
Siwaa, ja za owijkami nie przepadam 😁 ale kuszą mnie ochraniaczki albo kalosze 😁

charlieeee, Siwa świnka w prosiakowym różu :hih: Czarny w czarnym, klasa! Ochraniacze sztosik 💘

larabarson, Tealek na Siwej i A Capelli 😍 jest przecuuudny!





wątek zamknięty
Nirv szał ten tealek! 😍
wątek zamknięty
Big Square może fajnie, ale w wersji cotton jest totalny bezszał. 😀
wątek zamknięty
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
10 lutego 2020 19:06
A ja brałam Cottona Emblem ze względu na srebrną lamówkę pasującą do ochraniaczy Anky  👀

wątek zamknięty
charlieeee Mnie w sumie black mocca generalnie nie przekonuje. Jak już ma być stonowany zestaw to zdecydowanie bardziej przemawia do mnie klasyczna czerń 🙂

flygirl Zgadzam się. Mam zwykłego cottona teal i efektu wow brak.
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
10 lutego 2020 21:55
Chyba w poprzednim wątku wstawilam cottona tealblue
Mi tam się podoba 😉
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 lutego 2020 00:10
Jestem tak zajarana, że się nie mogę nie podzielić... moje wspaniałe znajome sprawiły mi urodzinową niespodziankę.
W końcu mam mój wymarzony Emerald 😜 💃
wątek zamknięty
Nirv Teal też sztosik  😎 na obydwu modelkach  😀
aniapa  fajnie do tych ochraniaczy to wygląda  🙂
Zeave mnie się podoba, ale bardziej na siwego czy kasztana, na moich to chyba byłaby klapa  👀 ale racja, czarny to jednak czarny  😎 zawsze się obroni  😀
lusia722 Kocham PS  💘 Książę wygląda przekozacko, proszę jeszcze fotki w dziennym świetle  :kwiatek: 💘

A ja na wiosnę chyba połaszę się na szarość z różem, kolejna zajawka schocke się pokazała  💘 i dalej szukam bordo  😁

edit literówka
wątek zamknięty
A słuchajcie, macie jeszcze jakieś foty czarnych padów na swoich karych koniach? Bo bardzo mi się to spodobało, może bym młodemu takie coś sprawiła?

Jeżeli chodzi o kantary z Felixa Bühlera - te ze skórzanymi wstawkami to absolutnie nie polecam. Kaletnik powiedział mi, że skóra jest fatalnej jakości. U mnie strzeliła ta wstawka jak guma w majtkach po jednym odsadzeniu. Bardzo rozczarowujące  🤔
wątek zamknięty
meise ja osobiście bardzo lubię takie połączenia czarno-czarne  😉



wątek zamknięty


Jeżeli chodzi o kantary z Felixa Bühlera - te ze skórzanymi wstawkami to absolutnie nie polecam. Kaletnik powiedział mi, że skóra jest fatalnej jakości. U mnie strzeliła ta wstawka jak guma w majtkach po jednym odsadzeniu. Bardzo rozczarowujące  🤔


Odeślij gnojom. Niech sobie w takim razie sami śmieci utylizują.

Bosz mi się marzy taka akcja odsyłania globalnego producentom rzeczy, które się psują za szybko. Ok, pieniędzy nie muszą zwracać, ale nich się pałują właśnie ze śmieciami, skoro śmieci produkują.
wątek zamknięty
Nie chce mi się już bawić w chandryczenie z nimi o jeden kantar, kaletnik mi to jakoś tam wymieniła, ale zaznaczyła, że zaraz mi może strzelić w innych miejscach, bo skóra już zaczyna pękać. Nie wiem, może to są kantarki dla koników w niemieckich stajniach, które wychodzą na godzinę dziennie do karuzeli, nie mokną w deszczu i nie tytłają się w błocie...  🤔

Mi się bardzo spodobał design, no ale... i tak gorsza rzecz (wręcz niesłychana) mi się zdarzyła z ogłowiem. W sumie powinnam chyba opisać w wątku o ogłowiach, bo to aż nierealne, że można taki bubel wyprodukować.

Idę tam się poskarżyć.

Wiecie, to boli, zwłaszcza jak się na to samemu ciężko zapier***la. Mi pieniądze z nieba nie lecą, nie mam sponsora w postaci rodziców, czy kogokolwiek, więc każde 100 zł wywalone w błoto mnie boli jak drzazga w męskim członku  😉

edit.
Mam! Mam pomysł, wizję  😁
Możecie polecić jakieś czarne czapraki dobrej jakości z.... folkowymi motywami!? Pasowałby taki czaprak jak złoto do maści i imienia mojego konia  😁 😍 💘
wątek zamknięty
Wiecie, to boli, zwłaszcza jak się na to samemu ciężko zapier***la. Mi pieniądze z nieba nie lecą, nie mam sponsora w postaci rodziców, czy kogokolwiek, więc każde 100 zł wywalone w błoto mnie boli jak drzazga w męskim członku  😉


z 95% koniarzy ma identyczne frustracje, na pocieszenie spraw sobie kubek "Zapie**am  w pracy żeby mój koń miał godne życie"  😁 😉

Z motywem folkowym mozesz zlecić na zamówienie na pewno tutaj:
https://mywayshop.pl/
http://pionierhorse.pl/

edit:
jeszcze https://sklep.caball.pl/ - Harja wrzucała kiedyś czaprak z folkowym haftem od nich
wątek zamknięty
Nirv, - zarówno teal jak i rosegold piękne! 😀 I jakie klimatyczne światło na fotach 💘
aniapa, - bardzo fajny set 🙂
charlieeee, - kuuuusisz tym czarnym 😀 Dawno za mną chodzi, ale zawsze jest coś innego i jakoś tak... Schocke widziałam i jest cudne, nie odpuszczę czegoś z tej kolekcji  😀iabeł:
lusia722, - bardzo fajne znajome, nie chcesz takich pożyczyć? 😁 Książę jak zwykle piękny, wymagam lepszych fot szmaty 😉
Meise, - na padok to polecam kantary z mustanga. Są nie do zajechania i kosztują grosze 😉 Skóra niezbyt się lubi z warunkami padokowymi, nawet taka lepsza.
wątek zamknięty
Meise, okunk.art takie robiła, nawet mam jeden (niestety beznadziejne fotki, ale koń akurat był rekonwalescent): foto 1 foto 2. Ciągle je ma wg fanpejdża, także pewnie zrobi ci jaki tylko chcesz.
wątek zamknięty
Mam takie pytanie do użytkowników czapraków Spooks. Jak z trwałością, dopieraniem się?  :kwiatek:
wątek zamknięty
To i ja się pochwalę, prezent urodzinowy😀 W słońcu i w ogóle w świetle błyszczy się jak psu jajca, wstawie link do filmiku gdzie to widać😀
Eskadron glitter mesh
https://www.instagram.com/p/B6bLprmHlL5/?igshid=140g236o699qy
wątek zamknięty
Autumn Breeze II Z Felix Buhlera. Wydaje się naprawdę porządny. Wyprofilowany dość mocno, sam wchodzi w kanał. Bordowy może się uda wyciągnąć na słońce.



EDIT 2: Podmieniam zdjęcie na wycięte, bo cholera mnie bierze, jak widzę tę brudną nogę. A tak bardzo nie chciałam siwego... 😀
wątek zamknięty
azzawa, i z caballa i z pionier horse zamawialam z kaszubskim motywem i są super :-)
wątek zamknięty
To i ja się pochwalę, prezent urodzinowy😀 W słońcu i w ogóle w świetle błyszczy się jak psu jajca, wstawie link do filmiku gdzie to widać😀
Eskadron glitter mesh


Oooo tak, ja też lubię jak mi się coś błyszczy  😀iabeł:



Jejku takie ładne macie te fiolety, jak patrzę to nagle chcę, Lavender Eskadronowy mi się fest podobał, a i tak na swoim nie umiem się przekonać...
Nie żebym potrzebowała kolejnego kompletu, ale wiecie... 😀
wątek zamknięty
Jestem tak zajarana, że się nie mogę nie podzielić... moje wspaniałe znajome sprawiły mi urodzinową niespodziankę.
W końcu mam mój wymarzony Emerald 😜 💃



lusia722 cieszę się, że udało nam się Ciebie zaskoczyć  😁 😅

Pierwsza część nowej kolekcji Ps of Sweden pojawi się 18.02. Na razie oficjalnie został pokazany kolor Sage.


charlieeee - napisz do mnie - coś moze wymyślimy z PS 🙂
wątek zamknięty
Oooo tak, ja też lubię jak mi się coś błyszczy  😀iabeł:

ten golf- genialny! Twoje? Pokaż fotki😀

czarny na czarnym
wątek zamknięty
Aaa, zapomniałabym. Ten Felix Buhler pod tą dość długą ujeżdżeniówką to czaprak VS. :P I mógłby być nawet krótszy, a tybinka 41 centymetrów.
wątek zamknięty
Sivrite to mnie zażyłaś, byłam pewna, że to DL 👀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.