Końska Rewia Mody XIV (2020)

pakota, - pięknie pasuje ten glitter 😀
Sivrite, - ale śliczne bordo! 💘
Siwaa, - ten golf jest przeboski, muszę zobaczyć czy u nas został 👀 Kocham golfy. Przez Ciebie cała się ubiorę, właśnie czekam na bryczesy 😂

Spontaniczna sesja wczoraj, w roli głównej kantar z związek rosegold i derka powderrose-chocochip:
wątek zamknięty
Keirashara, ale to fiolet przecież. 😀 To prędzej purpura. :P Bordo czeka na swoją kolej. Fiolet wzięłabym tylko dlatego, że uznałam, że wzięcie dwóch bordowych to jednak trochę nie teges. 😀
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
14 lutego 2020 23:25
Nirv, ale świetnie w tym teal!
keirashara, fajne foto i ta derka jest przepiękna|
Siwaa, ten zestaw z tym golfem musi wyglądać świetnie.

Ja mam mamuta w derce, kantarze i uwiązie z Navy-Green.
wątek zamknięty
keirashara ta derka to jakiś obłęd 😍 Po co ja to zobaczyłam  😁 Teraz nie da odzobaczyć  😜
wątek zamknięty
Spooks navy shine  😍 i rozdziewiczony kucyk pasem do lonzowania  🥂


wątek zamknięty
dairoxroxi śliczny kolor 😍
Ja jestem mega rozczarowana Ps od Sweden. Kolory ich nowości niczym stara kolekcja Equestrian Sztokholm  🙄 Nowa zieleń  o ton inna od poprzednich, błękit jak w ES.
Nie wiem czy ktoś  z was brał udział w organizowanym przez nich konkursie.  Ale ja wysłałam dwa projekty i ogłosili 4 do wyboru patrzę o mój projekt 😀 A to niestety był ktoś inny,a kolorystyka taka jak moja.
wątek zamknięty
Anil22 dlatego ja zamówiłam z Equestrian stockholm kolor amazonite i już czekam na paczuszkę  😍
wątek zamknięty
Ja się jeszcze zastanawiam. Bo chciałabym bordo w sumie.  😁
wątek zamknięty
anil22 gdzie widziałas nowy błękit PS? Bo ja z nowości widzę tylko ten zielony sage czy jakoś tak  👀
wątek zamknięty
charlieeee wczoraj na Instastory wstawiałam kilka nowych kolorów PS.

anil22 jeszcze nie wszystko pokazali 🙂 A błękit nie jest w ogóle taki sam jak w ES 👀


Tak dla info: Kolor Wine pozostaje na razie na stałe w ich ofercie. Tak jak Emerald i Deep Sapphire. Dojdzie kilka nowych rzeczy w tych kolorach.
wątek zamknięty
anil22 gdzie widziałas nowy błękit PS? Bo ja z nowości widzę tylko ten zielony sage czy jakoś tak  👀

Źle napisałam chodziło mi o ten z finałowej 4 konkursu. To mi już się pomieszalo  🤔wirek:
Podoba mi się mega forma tych padów,  ale te mdłe kolory do mnie nie przemawiają.
wątek zamknięty
Ja jestem zachwycona ich czaprakami. W końcu porządne profilowanie. Nie wiem jak z trwałością Ale naprawdę póki ci wygaldaja super
wątek zamknięty
anil22 uwierz mi - będzie kilka mniej mdłych kolorów 🙂

xxagaxx ja mam swój w użyciu ponad rok... oprócz tego, że mi kot na niego wlazł i zrobił pazurkami 3 mini zaciągnięcia to spisuje się super.
wątek zamknięty
Sivrite, - u mnie wygląda jak bordo 🤣
emptyline, - dzięki! Całus również pięknie się prezentuje, miło znowu go oglądać 😀
anil22, - znam to uczucie 😂 Trochę na nią polowałam, bo mało który sklep miał, a zobaczyłam w katalogu i przepadłam.
dairoxroxi, - piękny! To ten z charity, nie? 😀

Ja totalnie zachorowałam na czarnego brokatowego spooksa z nowej kolekcji i liczę, że pojawi się w PL. Mówiłam coś, że chwilowo dość szmat? Cofam 😁 
wątek zamknięty
emptyline, teal piękny dla każdej maści - kasztany u nas w tealu też szałowo wyglądają 😍

Sinfonie z Heritage Glitter Blackmocca

wątek zamknięty
keirashara Dokładnie tak  😉 a twoja różowa derka to moje niespełnione marzenie  😁
Edit.
Ja często zamawiam bezpośrednio ze spooksa z Niemiec, mega szybka wysyłka często darmowa bo chyba ob 65€ już
wątek zamknięty
anil22 aż zgłupiałam, bo tak śledzę, szukam i nic nie widzę  😁
smerfi jak już wyjdą to wstaw koniecznie też tutaj te kolorki  :kwiatek:
keirashara Tak! jest PRZECUDNY  😀 febro nie ściągnie?
wątek zamknięty
Dziewczyny mam pytanie. Jak się zamawia z Kramer? Jestem i nich na stronie kramer.co.uk i po przejściu do koszyka i wybrania opcji dostawy mogę zaznaczyć tylko United Kingdom. Pomożecie?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Dziewczyny mam pytanie. Jak się zamawia z Kramer? Jestem i nich na stronie kramer.co.uk i po przejściu do koszyka i wybrania opcji dostawy mogę zaznaczyć tylko United Kingdom. Pomożecie?  :kwiatek:

Musisz zamówić ze strony niemieckiej. W prawym górnym rogu zmienić kraj. Niemcy wysyłają do nas.
wątek zamknięty
A ja zaszalałam i zamówiłam komplet śliwkowy , mam nadzieję że będzie pięknie z moim nowym czekoladowym siodłem  😍 https://www.tackshop.pl/pl/p/Czaprak-Monogram-Grape-Jump/298https://www.tackshop.pl/pl/p/Kurtka-Zara-Grape-/308. Co prawda bardziej mi się podoba kolor MERLOT ale wygrały złote dodatki . Merlot ma niestety srebrne wykończenia .
wątek zamknięty
jagoda8 a tak prezentuje się merlot z brązem  😁
wątek zamknięty
Mi za to smutno, że wszystkie te lamówki brązowe  😜 ale i tak zamówiłam jeden  👀 mam nadzieję, że będzie dobrze wyglądać z czarnym sprzętem  👀
wątek zamknięty
charileeee w SS 20 wszystkie lamówki będą jasne 😉
jagoda8  😜 😜 paczka jutro leci do Ciebie  😅
dairoxroxi super
wątek zamknięty
dairoxroxi ale szał 😍
wątek zamknięty

jagoda8  😜 😜 paczka jutro leci do Ciebie  😅


Czy ta śliwka to w rzeczywistości jest jaki smutny kolor ?? Bo trochę panikuję  :emot4: Ja mam złote okucia na siodle i ogłowiu więc to srebro z Merlota nijak mi nie pasuje . dairoxroxi pięknie ten twój Merlot wygląda . Ja mam jeszcze taką jasną oliwkę  z PS , dostałam kiedyś od męża
wątek zamknięty
jagoda8 to nie jest smutny kolor tylko charlieeee jest smutno, że mają brązowe lamówki 😉


Kolejne zdjęcia:





Bardzo prosze przystopuj z tymi reklamami.
Viss Mod

No i Sage, który już pokazywałam 🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Reklamowanie sklepu.
wątek zamknięty
Dzięki Sivirte! Właśnie jedzie do mnie komplet aubergine i tiefsee dla córki  😅
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
16 lutego 2020 19:31
Nirv, ten black mocca wygląda trochę oliwkowo - to tylko na fotce, czy w realu też?
keirashara, a dziękujemy, szkoda tylko, że uda mi się go odwiedzić raz na 300 lat a teraz wygląda jak kudłata dzicz. 🤣

Trochę się rozszalałam z przywożeniem nowych rzeczy do Całuska, także mamy:

kantar Eskadron Young Star 2020
[img]https://i.imgur.com/uEOrog3.jpg?1[/img]

kantar i derka Eskadron Choco-Petrol-Marone 2010
[img]https://i.imgur.com/MHQ8MIK.jpg?1[/img]
wątek zamknięty
Martita   Martita & Orestes Company
16 lutego 2020 19:40
emptyline Ten kantar z young star wygląda prze kozako! Kantar życia chyba 🙂 Cały Całus!
wątek zamknięty
aż chyba kupię kantar z young stara mojemu staruchowi XD
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.