Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

W Santosie jest nowy kierownik, jakieś remonty też, z tego co wiem, także lepiej podjechac i się przekonać samemu jaka teraz jest sytuacja.
Czy zna ktos dobry pensjonat dla konia na emeryturze? Najlepiej w okolicach Myslenic lub Skawiny ale rozwaze cale poludniowe okolice Krakowa.
Bostonka, może tu: https://tiny.pl/t2b6r ?  Miejsce nowe, ale właściciela znam, mój koń mieszkał u niego w innej stajni przez 5 lat i miał się bardzo dobrze. Tę stajnię widziałam raz wiosną, jeszcze bez koni. Na plus duże równe pastwiska, wiata miała być w solidnej stodole, dla emeryta myślę, że ok miejsce.
Czy zna ktos dobry pensjonat dla konia na emeryturze? Najlepiej w okolicach Myslenic lub Skawiny ale rozwaze cale poludniowe okolice Krakowa.


Paszkówka
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
06 stycznia 2020 11:52
Czy możecie polecić mi jakąś kameralna, przydomowa stajnie w Krakowie lub okolicach. Ważne, żeby była to stajnia boksowa z pastwiskami z dobrą opieką. Dziękuję 🙂
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
06 stycznia 2020 12:59
Jeśli mogą być boksy angielskie to daj znać 🙂 duże pastwiska, cisza, spokój i bardzo dobra opieka, piękne tereny i plac do jazdy. Jak coś to podam namiary, bo nie ma ich w ogłoszeniach
Czy zna ktos dobry pensjonat dla konia na emeryturze? Najlepiej w okolicach Myslenic lub Skawiny ale rozwaze cale poludniowe okolice Krakowa.



Również polecam Farmę Paszkówka. Stoi tam sporo starszych koni - świetne miejsce i opieka z indywidualnym podejściem do każdego zwierzaka.
Dziekuje za odpowiedzi, na razie znalazlam dla dziadka stajnie ktora powinna spelniac moje oczekiwania 🙂
Czyja stajnia buduje się w Trątnowicach ? Na fb wygląda obiecująco  😅
Czyja stajnia buduje się w Trątnowicach ? Na fb wygląda obiecująco  😅


Podpinam się do pytania
To stajnia państwa Najdzionek
Mam nadzieję, że to dobre miejsce na takie pytanie -  przeprowadziłam się do Krakowa, kompletnie nie znam miasta i okolic, a chciałabym wrócić do jazdy z instruktorem. Możliwe, że ze mną na jazdy chodziłaby znajoma (ostatnie lata to głównie wypady w tereny, czasem jakaś jazda z kimś, kto z boku popatrzył na dosiad).
Polecicie coś? 🙂
Wyszukiwarke  😀iabeł:

Sorry, bardzo pasowało 😉. Poważnie przeszukaj wątek bo było wieeele razy to poruszane, a warto też jakbyś napisała w jakiej okolicy bd mieszkać/pracować?
Mieszkam na Podgórzu.
Wątek oczywiście przeglądałam, ale w dużej ilości pytania dotyczą indywidualnych treningów sportowych/pensjonatu dla własnego konia.
Mieszkam na Podgórzu.
Wątek oczywiście przeglądałam, ale w dużej ilości pytania dotyczą indywidualnych treningów sportowych/pensjonatu dla własnego konia.


Najlepiej popatrzeć na grupach fb, tam jest więcej aktywnych ludzi.
Ja polecam Facimiech, mega! Bardzo zadbane i wypoczęte konie, fajne instruktorki. No hala dla rekreacji jest tycia, to jest chyba jedyny minus.
Kilka miesięcy temu byłam na próbę też w Faruku w Niegardowie i stan koni i sprzętu zostawia bardzo wiele do życzenia.

Najlepiej popatrzeć na grupach fb, tam jest więcej aktywnych ludzi.
Ja polecam Facimiech, mega! Bardzo zadbane i wypoczęte konie, fajne instruktorki. No hala dla rekreacji jest tycia, to jest chyba jedyny minus. (...)



Bardziej zaawansowani jeżdżą indywidualnie na dużej hali (wieczorami jak pensjonariusze skończą treningi) Mała hala dobra jest dla początkujących bo konie nie rozłażą się na boki 😉
Jeszcze nie miałam okazji jeździć indywidualnie, ale ja mogę tylko w weekendy 😉

Z racji tego, że chętnie wróciłabym do jazdy jakiejkolwiek to szukam jakieś miłej stajenki na południu Krakowa/okolice Wieliczki i Niepołomic (Facimiech odpada, dojeżdżam do pracy za Niepołomice więc nie ta strona). Kręcenie się w kółko raczej mnie nie bawi, może bym coś poskakała  😀iabeł:  albo pojechała w teren! Gdzie można pojechać w fajny teren w tych rejonach  :kwiatek: ? A może ktoś szuka towarzystwa do jazdy na swoim koniu ?
Nasza stajnia zaprasza na szkolenie z metod naturalnych z Kasią Jasińską 🙂
https://www.facebook.com/events/495989564657687/
Hej, czy ma ktoś z Was do sprzedania dwa bilety na Cavaliade na sobotę popoludniu? Wiem że są całodniowe jeszcze, ale jednak różnica w cenie jest.  :kwiatek:
Czy ktoś się orientuje, czy mając bilet jednodniowy na Cavaliadę można opuścić teren zawodów i wejść ponownie?
W zeszłym roku można było.
Dzięki. Chcę być w piątek rano na ujeżdzeniu i nie uśmiecha mi się siedzieć tam cięgiem do wieczora 😉
Czy ktoś się orientuje, czy mając bilet jednodniowy na Cavaliadę można opuścić teren zawodów i wejść ponownie?


w zeszlym roku nie bylo mozna
Bilet byl jednorazowego wstepu
Hej!
Mam nadzieje, że to odpowiedni wątek: Czy moglibyście polecić mi stajnie na doszkolenie/ konsultację w małopolsce? Takie ogólne zarówno skoki jak i ujeżdżenie z możliwością posiedzenia tak przez tydzień na miejscu,treningi również na koniach należących do ośrodka.
Bardzo proszę o pomoc.
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
18 lutego 2020 22:34
[quote author=dziunka link=topic=196.msg2911895#msg2911895 date=1581956878]
Czy ktoś się orientuje, czy mając bilet jednodniowy na Cavaliadę można opuścić teren zawodów i wejść ponownie?


w zeszlym roku nie bylo mozna
Bilet byl jednorazowego wstepu
[/quote]
Można było bez problemu (w przypadku bieltów całodbiowych) wejść, wyjść i ponownie wejść. Warunkiem było posiadanie niezniszczonej opaski.
Było dokładnie tak, jak pisze Nord.

savil, zapytaj w Kocierzy.
Hej!
Mam nadzieje, że to odpowiedni wątek: Czy moglibyście polecić mi stajnie na doszkolenie/ konsultację w małopolsce? Takie ogólne zarówno skoki jak i ujeżdżenie z możliwością posiedzenia tak przez tydzień na miejscu,treningi również na koniach należących do ośrodka.
Bardzo proszę o pomoc.


Zapraszam do Facimiecha. Konie szkółkowe na poziomie np. klacz która dwukrotnie wygrała MMMJ w ujeżdżeniu 🙂
Noclegi na miejscu
Izydorex dziękuje sprawdze.
fabapi a mogłabym prosić o informacje co do kosztów na priv ( na stronie nic nie znalazłam)? Koszt pobytu mojego, boksu dla konia i ceny treningów na koniu swoim/szkółkowych kto prowadzi treningi itp. Z góry dzięki.
savil zadzwoń do mnie.
Tel masz w prywatnej wiadomości 🙂

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się