Końska Rewia Mody XIV (2020)

emptyline   Big Milk Straciatella
16 lutego 2020 20:04
Martita, Rudaska8), on jest zarąbisty, od razu poprawia humor!
wątek zamknięty
Smerfi piękny ten szary!
wątek zamknięty
smerfi,

smerfi,


emptyline, ale szalony ten kantar! Aczkolwiek do Całusa pasuje idealnie :kocham

I tak, ten Black Mocca z tym modelu ma taki poblask oliwkowy. Na żywo mniej widoczny. + duuuużo zależy od światła





smerfi, szary i wine cudo!!! 💘 mi z kolei żal jasnej lamówki, bo na Siwym jasna lamówka wygląda średnio 😁 babom się nie dogodzi 😁
wątek zamknięty
Nirv Wine ma ciemną jak coś  😁
No z babami tak jest - ile osób do mnie pisze, że kolory piękne, ale lamówka za ciemna, za jasna, za granatowa, za brązowa 🙂 Muszę do nich napisać, żeby robili znowu w kolorze czapraka to nie będzie problemu 😉  I ciekawa jestem jak klienci zareagują na lamówkę, która będzie w zimowej kolekcji. To będzie całkiem coś nowego  👀
wątek zamknięty
smerfi, nie pocieszasz portfela tym, że wine ma ciemną lamówkę 😁 oooo, uuuu brzmi intrygująco! Zimowej w sensie 2020/2021?
wątek zamknięty
Nirv Wine jest z poprzedniej kolekcji, ale chyba miał duże zainteresowanie bo zostaje w ofercie PS na jakiś czas. A wygląda tak:


Dokładnie - nowy rodzaj lamówki będzie chyba w 3-4 kolorach w zimowej 20/21. 😁
W tych czaprakach co teraz są produkowane zmienili materiał spodni, który teraz będzie biały i ma w sobie 35% bawełny. Dzięki temu ma być on delikatniejszy od poprzedniego i szybciej schnąć. No i ma na nim być lepiej widać, kiedy czaprak trzeba uprać  🤣
wątek zamknięty
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
17 lutego 2020 11:02
Jak nie lubię bordo, tak ten Wine jest całkiem całkiem  😍

Nirv ten czaprak to szał!

emptyline kantar Young Star jest po prostu mega!

A my wpadamy z Anky Tundra Green:

wątek zamknięty
Siwaa, - ten golf jest przeboski, muszę zobaczyć czy u nas został 👀 Kocham golfy. Przez Ciebie cała się ubiorę, właśnie czekam na bryczesy 😂


Hahaha nie ma za co  😀iabeł: które bryczesy zamówiłas?  😀
wątek zamknięty
aniapa super ten kolorek
Kolorki ES
wątek zamknięty
A do mnie dziś zawitał kurier  😍
E. Stockholm Amazonite

Do niego idealne będą białe owijki

Schockemohle Sydney - blue night
wątek zamknięty
Ale piękny ten Amazonit 😍
wątek zamknięty
Wiosnę czuć w powietrzu i w wątku, tyyyle pięknych szmat 😀 ES piękne kolory 😍
Do mnie leci satynowy Horze https://www.horze.pl/czapraki-wszechstronne-i-skokowe/czaprak-wszechstronny-z-satynowym-wykończeniem/CP1720.html#color=DGR .Kolory niesamowite, wzięłam zielony i ciekawa jestem jaki będzie na żywo. Oprócz tego zachęcona tutaj „czarnym na czarnym” czekam na Eskadrona caviar a dzięki Nirv wzięłam też zestaw kantar + uwiąz tealblue 🤔wirek:  😜
wątek zamknięty
Dubel
wątek zamknięty
Zdjęcie co prawda z wiosny ale kocham ten pudrowy róż .
wątek zamknięty
A do mnie dziś zawitał kurier  😍
E. Stockholm Amazonite



Booooże jak mi się podoba ten kolor  😍 😍 😍
I do tego ten golf albo bluza z kolekcji, przepięknie  😵
wątek zamknięty
Mam i ja  😀 kolor merlot  😀 niedługo założę na Karego  😅
wątek zamknięty
charlieeee Merlot jest tak piękny, że aż rozważam zakup DL, pomimo posiadania VS 😜
ktoś widział gdzieś PS of Sweden ujeżdżeniowe w rozmiarze COB?
wątek zamknięty
dairoxroxi no na żywo jeszcze piękniejszy kolor niż na fotkach  😍 napisz do smerfi/tackshop, może ściągnie ci dany kolor przy okazji zamówień  :kwiatek:
wątek zamknięty
ktoś widział gdzieś PS of Sweden ujeżdżeniowe w rozmiarze COB?

https://kavalio.de/ tu powinny być.
wątek zamknięty
dairoxroxi napisz do mnie lub zadzwoń na numer sklepu  - 573401822

P.S. Rozmawiałam  przed chwilą z PS - kolor Merlot nie będzie już dostępny. Postawili na Wine, który pozostanie w ofercie. U mnie jest jeszcze jeden czaprak skokowy w rozmiarze full.
wątek zamknięty
smerfi dobrze, że zdążyłam  😜 wine piękny, ale na moje konie za ciemny  👀
wątek zamknięty
emptyline, - ten Young Star to jest strzał w 10 😍 Idealnie pasuje!
Nirv, - boski jest! Chyba najlepszy z brokatów z tej kolekcji, widzę go na swoim koniu 😀
Siwaa, - Tara, zielone. Tylko takie zostały w moim rozmiarze, szare mi uciekły jak chciałam dodać do koszyka. Mega wygodne są i pierwszy raz mam przydługie bryczesy, zawsze miałam raczej krótkie 😲 Nie wiem, czy w 34 bym nie weszła, to bardzo pocieszające. Trochę mnie wkurza, że mocno wszystko przebija, ale za ich cenę przeżyję 🤣
charlieeee, - może i ściągnie, ale czekam aż się pokaże na fotach u ludzi. Już mnie kilka razy efekt czapraka pod siodłem wystudził 😉
dairoxroxi, - oba cudowne, amazonite ma przepiękny odcień, ale ten schocke też jest sztos 😍
Jagoda8, - pudrowy różyk najlepszy <3 Kiedyś nienawidziłam różowego, a teraz mam pełno rzeczy w pudrowy różu 😂
wątek zamknięty
Nowe (powtórkowe jak cholera) Anky:

wątek zamknięty
Dotarł do mnie zestaw Grape i jestem zachwycona , nie żałuje że go wygrałam zamiast Merlota . Złoto jednak robi robotę a kurtka ma zjawiskowy krój .
wątek zamknięty
jagoda8 no to ekspresowo przyszła paczka 🙂  Czekam na zdjęcia i wrażenia z noszenia kurtki  😜 Moim zdaniem jest świetna 🙂
wątek zamknięty
Podobno już o 8 rano przyszła  🤣 Szkoda tylko  że nie ma kurtek w kolorze Wine  bo też bym chetnie przytuliła  😕 No i koleżanka bardzo cierpi że nie załapała się na bluzę z cekinami na łokciach bo już tylko rozmiar L został . Kiedy można się spodziewać jakiś nowości dla Jeźdźca ??
wątek zamknięty
Trochę nowych rzeczy będzie w czwartek 🙂
wątek zamknięty
Sivrite ale nasakra 😵
wątek zamknięty
Satynowy Horze
wątek zamknięty
no właśnie ja też ostatnio pokochałam satynki ,tutaj co prawda matowy Spooks  😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.