Końska Rewia Mody XIV (2020)

Dziewierz piękny 😍 Ja też dzisiaj dostałam swój zielony i jestem zachwycona 😀 kolor dokładnie taki jak na zdjęciu, ładna lamówka, gruby, pod spodem siateczka. Piękny jest i jeszcze za tą cenę to już w ogóle bajka. Mam jeden czaprak z Equestrian Stocholm i szczerze mówiąc to wolę kupić 3 te z Horze niż jeden z ES, zwłaszcza że ich trwałość mnie nie powala.
wątek zamknięty
Sivrite Anky maga zawiodła w tym sezonie  😲
Dziewierz fajnie się prezentuje  :kwiatek:
Jagoda8 dawaj grape  😀


Telefonowy merlot na czornym koniu  😀 ten kolor jest tak piękny, że przeżyje nawet te nieszczęsną brązową lamówkę  😁 za jakiś czas mam nadzieję wlecę z bardziej pro fotami  😍 😅
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 lutego 2020 10:47
larabarson pokaż zielony  😀
wątek zamknięty
Mam na razie tylko taki na sucho. Światło kiepskie i zdjęcie słabej jakości.
wątek zamknięty
charlieeee merlot obłędny  😍 😍 😍

Za to Horze -75zł  😜
wątek zamknięty
Dziewierz białe na zawody chyba sobie takie sprawie  😍 wygladaja mega, a cena zachęcająca  😜
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
19 lutego 2020 17:26
larabarson cudny  😍
wątek zamknięty
Nowe Anky na żywo dużo ładniejsze niż na zdjęciach, szczególnie brokatowy turkus  😍
wątek zamknięty
Mam tylko dosyć kiepskie zdjęcie na którym faktycznie wygląda na smutny kolor . W piątek mam nadzieję zrobić zdjęcie na koniu bo na żywo jest naprawdę śliczny .
wątek zamknięty
Ps of Sweden ogłasza o 13 swoje najnowsze rzeczy A Kavalio sklep już teraz dodał post z nimi  😁
jagoda8 ale piękny  😍 kupilabyn go  ale mam juz dwa fiolety
W Kramerze piękne kolory
https://m.kraemer.de/NEU/Neuheiten-Pferd/Neuheiten-Horse-Fashion/Neuheiten-Sets-fuer-Pferd-und-Pony/Neuheiten-Sets-fuer-Pferd-und-Pony/Schabracke-Pastel-Blossoms-mit-Handytasche
Jeśli tak na żywo wygląda ten lagoon. To ja go biorę
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1506070756223256&substory_index=0&id=377992049031138
wątek zamknięty
Lagoon jest kozak 😍 Totalnie nie mój kolor, a tak mi się podoba... tak samo granat i czarny ze srebrnym brokatem.

Czy ktoś ma może porównanie granatowego cottona z zeszłorocznego zimowego classica i tegorocznego heritage? 😀
wątek zamknięty
Lagoon jest kozak 😍 Totalnie nie mój kolor, a tak mi się podoba... tak samo granat i czarny ze srebrnym brokatem.

Ze srebrnym jak blackbrokat?
Jeśli ten lagoon jest taki wpadający w zieleń to ja to biorę  😁
Eskadron będzie miał brąz  😁
wątek zamknięty
wątek zamknięty
anil22, - taaaaak <3
charlieeee, - ou yeeees, widzę ładny brązik 😀 Zdecydowanie potrzebuje y... 5 brązowego czapraka? 😂
wątek zamknięty
anil22, - taaaaak <3
charlieeee, - ou yeeees, widzę ładny brązik 😀 Zdecydowanie potrzebuje y... 5 brązowego czapraka? 😂

Haha A ja czarnego 🤬
wątek zamknięty
Fiolet zdecydowanie pasuje do brązu  😀
wątek zamknięty
https://www.facebook.com/pikeur/photos/a.351172388240793/3204984016192935/?type=3
Zapowiedź nowego eskadrona


Ooo a w hashtagach nazwy kolorów, cieszę się już na Sky Blue i ciekawi mnie Papaya 😀
wątek zamknięty
Ale wypatrzylaś 😁
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
22 lutego 2020 12:22
Nirv, keirashara, dzięki dziewczyny!

Nowy Eskadron zapowiada się ciekawie, bardzoooo ładny ten brąz!
wątek zamknięty
Jutro o 24 ma się pojawić w sklepach  😉
wątek zamknięty
Jutro o 24 ma się pojawić w sklepach  😉


Już?! Mój portfel nie jest gotowy  😁
wątek zamknięty
Hahaha A do 10 tak daleko :hihi
Mnie znowu ciągnie żeby niebieski kupić  😵
wątek zamknięty
Hahaha A do 10 tak daleko :hihi
Mnie znowu ciągnie żeby niebieski kupić  😵


Otóż to... Ja sobie obiecałam, że jak będzie znowu Sky Blue to kupię... A tu jeszcze się zapowiada brązowa lamówka  😵
wątek zamknięty
Noooo w końcu, mam nadzieję, że tym razem staną na wysokości zadania i bieda wersja cottona będzie ładnym brązem.
wątek zamknięty
Ja to się modlę w końcu o jakiś ładny stypowy dralon w nowej kolekcji  😵

Anky Paisley, nie wiem czy zostawić czy puszczać w świat mając 4 inne czarne czapraki  🙄
wątek zamknięty
dairoxroxi, - w świat 😉 Ładny, ale za duży zdecydowanie. Całego kucyka Ci przykrywa.

Ja liczę na powtórkę aqua/brown. To jedna z moich ukochanych kolekcji, niestety kupę lat temu ktoś był uprzejmy gwizdnąć mi z niej szmatki 🙄 Tamte odcienie były ma tyle zaczepiste, że pasowały na każdą maść, każdego konia. Brillant był przecudowny! Szkoda, że teraz robią tylko świecące.
wątek zamknięty
Najpiękniejsza była ice blue/mocca z 2005 roku. 😍 Mam nawet brillianta kupionego od Precelek, tyle lat ma a nadal wygląda zacnie. 😜
wątek zamknięty
Czy któryś sklep ma dostępne nauszniki Anky??
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
23 lutego 2020 23:41
Tutaj jest już kilka rzeczy z nowej kolekcji Eskadrona.
wątek zamknięty
Piękna 😍 Derka siatkowa, kantar, czapraki..  bardzo w klimacie aqua-brown, jak puszczą brillanta to nie odpuszczę! Robią je w ogóle jeszcze, tak w sumie? 👀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.