wasze ulubione seriale

Zaczęliśmy Locke&Key - po trzech odcinkach jestem wciągnięta, trochę creepy, trochę fantastyki, dobrze się ogląda.
Kastorkowa   Szałas na hałas
10 lutego 2020 07:38
Kolebka obejrzałam cały sezon w jeden dzień i jak dla mnie bardzo fajny, polecam  😉
Oglądam drugi sezon The Crown i nie mogę się przestawić, że Dexter tyle mówi i w dodatku się uśmiecha. 😁
kermit   Horses horses everywhere ..
17 lutego 2020 08:45
Ja mam problem z akceptacją zmienionych aktorów 3 sezonu the Crown, szczególnie jeśli chodzi o Margaret  🤔

Czy nie mogli aktualnie postarzeć aktorów ?  Czy to za kosztowny interes ? W sensie masek i temu podobnych spraw.
Mi też ciężko było, ale z Margaret akurat najłatwiej, bo ja kocham Helenę Bonham Carter. 😍 Najciężej to mi było z Filipem i Tonym. Ale to chyba taki koncept tego serialu z tą zmianą aktorów. Rozumiem, że sezon 5 i 6, to już będzie z aktorami w jeszcze bardziej podeszłym wieku? 👀
Pisałam tutaj, że po Wikingach nic mi się nie podoba, ale wciągnęłam się ostatecznie w to The Crown. I nawet nie używam telefonu tak często. 😁

edit. Najpierw uśmiechnięty Dexter, teraz Tywin Lannister - plejada gwiazd. 😀
majek   zwykle sobie żartuję
17 lutego 2020 11:38
Co prawda nie serial, ale wczoraj mna netflix obejrzalam `the push`. I mi szczeka opadla. 
majek, jak wpisalam w Google to znalzam 7 filmów xD. Który rok produkcji?
Pełny tytuł to "Derren Brown: The Push"
flygirl, królową Elżbietą będzie Imelda Staunton 😉 Innych członków obsady nie ogłoszono jeszcze 😉
majek   zwykle sobie żartuję
20 lutego 2020 17:18
Pełny tytuł to "Derren Brown: The Push"


Dzieki, przegapilam
ashtray, dzięki
Nie rozumiem kompletnie fenomenu "Domu z papieru". No ni cholery. Przenudzony, przegadany, mierzą do siebie z tych pistoletów jak w TWD, odcinek bez mierzenia z pistoletów jest odcinkiem straconym.
A ktos juz po nowym "Narcosie"? 👀 Obejrzalam w miesiac wszystkie sezony "Wikingow" i teraz zastanawiam sie jak zyc dalej 🤣
ashtray a "Upadek królestwa" widziałaś?
pokemon no co kto lubi, ja jestem psychofanem tego serialu i jak wejdzie nowy sezon, to wezmę chyba wolne w pracy  😜
ashtray a "Upadek królestwa" widziałaś?


Nie widziałam. Ooo, widzę Alfred Wielki widzę! Myślę, że obejrzę. Dziękuję! :kwiatek:
Możecie polecić coś w podobny klimacie jak The Outsider, Hannibal? Thriller, horror, zabójstwa, trupy  😁
True detective, the fall 🙂
chomcia, jak nie widziałaś to klasyk - Dexter  😉
kortina widziałam Dextera, baaaardzo mi się podobał!
faith True detective próbowałam i jakoś mnie nie wciągnął, było to po Dexterze właśnie, mam wrażenie, że tam szybciej szła akcja, więc może dlatego.
The fall zapisuje, próbujemy teraz Mindhunter - zasnęłam na pierwszym odcinku  😁
A widziałaś Castle Rock?  😀
chomcia, - bo pierwszy jest okropny, a potem się robi ciekawie. Warto przebrnąć 🙂

U nas leci "Black List", polecam! Też początek taki se, a teraz już na prawdę ciekawie się zrobiło 😀
Moon   #kulistyzajebisty
23 lutego 2020 15:20
keirashara, The Black List fajne, chociaż moim zdaniem ostatni sezon to już mocno naciągane i kiepskie akcje 😉
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
23 lutego 2020 17:51
Ja mogę polecić The Sinner i You. Z kryminalnych podobał mi się Dochodzenie (The Killing)
Zaczęłam Dark. Czy do niemieckiego da się przyzwyczaić? 😜
A widziałaś Castle Rock?  😀

Castle Rock jest extra 1 sezon tylko. Drugi mnie znudził, a liczyłam na wiele, bo "Misery" to moja ulubiona książka Kinga, a w drugim sezonie dużo było nawiązań 🙁
Zaczęłam Dark. Czy do niemieckiego da się przyzwyczaić? 😜


polecam angielski dubbing xD serial fajny ale bardzo przewidywalny. Ja w połowie 1 sezonu wiedziałam już o co kaman.
Zaczęłam Dark. Czy do niemieckiego da się przyzwyczaić? 😜

Nie da 🤣 Ja nie zdzierżyłam nawet z angielskim podkładem 😉
The Outsider - wow! Wciągnęło mnie totalnie, czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek. Na szczęście to już 2 marca 😜
The Outsider - wow! Wciągnęło mnie totalnie, czekam z niecierpliwością na kolejny odcinek. Na szczęście to już 2 marca 😜


Właśnie się zasadzam na tego Outsidera 😎


Twin Peaks sezon 3 - jak czytam opinie w internecie to są dwa obozy - arcydzieło i beznadzieja. Ja zmarnowałam prawie 18h życia. Będę udawać, że ten ostatni sezon nigdy nie istniał i go nie widziałam. Potwornie mi się dłużył i miejscami nie widziałam absolutnie sensu w przedstawionych wątkach. 🙄
larabarson mi tez sie mega podoba poki co, bardzo w moim guscie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się