sklepy internetowe

Ja mam chrapkę na czaprak, ale jak porównuję ceny na stronie F-B i kraemer, to w tym drugim jest taniej (to co akurat bym chciała), zamawiasz z firmowej strony?

Z Kramera. Ten, co ja chcę też jest tam takiej. Bo też Felixa planuję.
Kuźwa, bo ja tam napisałam, że z Felixa, Mea Culpa! Z Kramera. 😀
O nie, czyli grozi mi zakup czapraka  😁
To piszcie na PW, fajnie by było zebrać się w trzy osoby chociaż. Zsumuję wysyłkę z ceną paczkomatów i każdego wyjdą ze trzy dyszki mniej.
Pozwolę sobie na post pod postem, bo może komuś zainteresowanemu się jeszcze rzuci w oczy.
Jutro chciałabym złożyć zamówienie w Kramerze, jak ktoś coś, to zapraszam. 🙂
Czy dobrze mi się wydaje, że do niedawna można było zapłacić szybkimi przelewami na horze.pl? Teraz tylko paypal lub kartą  🤔
Katasia, tak, była taka opcja. Mi transakcja w przelewy24 niby przeszła, ale horze.pl tego nie dostało i do zamówienia nie doszło (odrzuciło). Wyjaśniłam sprawę z jedną stroną i z drugą, pieniądze odzyskałam na konto na trzeci dzień. A zamówienie zrobiłam ponownie z płatnością kartą i było bezproblemowo.
Kilka dni temu robiłam transakcje na horze poprzez szybki przelew i nie było żadnego problemu  😲
Czy dobrze mi się wydaje, że do niedawna można było zapłacić szybkimi przelewami na horze.pl? Teraz tylko paypal lub kartą   🤔



Dziś coś kupowałam na Horze.pl i faktycznie nie było tej opcji

PS. z kodem 'FLASHSALE" dodatkowy -15% rabat, ważny tylko dziś,
mi połączył się z inną promocją 🙂
Kojarzy ktoś, co na samówieniu z Kramera w sekcji VORGANG (Proces) znaczą dwa myślniki?
Zamówienie złożyłam w niedzielę, do wtorku było tam "w trakcie", a od wtorku jest "--". Pomyślałam, że może wysłane, ale dziś nadal nie ma kuriera.
Moon   #kulistyzajebisty
13 lutego 2020 10:08
Ode mnie plus dla Horse Tack - bardzo szybka przesyłka, w paczce (poza zamówieniem oczywiście ;p) mini smaczki, bon ze zniżką oraz katalog Torpola.
Haczyk taki, że zamawiałam specjalnie tylko towar, który mają w magazynie  😎  😁
Właśnie złożyłam zamówienie w sklepie Horse Tack. Wysłałam pieniądze na numer konta, który mi się wyświetlił od razu po złożeniu zamówienia. A teraz weszłam w maila z potwierdzeniem zamówienia i tam w danych do przelewu podany jest inny numer konta... Powinnam się tym martwić?
Czy ktoś też miał problemy z zamówieniem w Animali ??
Nigdy. Nawet gdy dochodziło do zwrotu pieniędzy to zawsze w terminie. Kontakt wzorowy.
Witam wszystkich, mam trochę głupie pytanie.
Planuje zrobić trochę większe zamówienie jeździeckie i zastanawiam się czy jakiś sklep internetowy dodaje jakieś fajne gratisy do zamówień (wiadomo zawsze to cieszy) lub ma jakiś program rabatowy gdzie na prawdę opłaca się kupować. Będę wdzięczna za każdą sugestie 🙂
Ogromny plus dla Animalia.pl. Jak zawsze świetny kontakt i błyskawiczna wysyłka 🙂
Ogromny plus dla Animalia.pl. Jak zawsze świetny kontakt i błyskawiczna wysyłka 🙂
Ja niestety mam z nimi fatalne doświadczenia .
Jagoda8, aż trudno uwierzyć. Robię tam zakupy od ponad 8 lat i nigdy nic przykrego ze strony sklepu mnie nie spotkało. Zawsze mam bardzo dobry kontakt z obsługą, wszystkie paczki dochodzą praktycznie z dnia na dzień. Co takiego się podziało?  👀
też jestem ciekawa co sie wydarzyło ? od kilku lat tam kupuje i nigdy żadnej skuchy nie zaliczyli ?
Bardzo, bardzo POLECAM sklep Loft horse&rider bardzo dobry kontakt, mega podejście do klienta, chyba najlepsze z jakim spotkałam się do tej pory  👍
co do animalii to miałam dziwne sytuacje z terminami wysyłek. Towar miał status gotowego do wysyłki od paru dni i dopiero po mojej wiadomości przypomnieli sobie, żeby go wysłać.
A propos Animalii zacytuję swój post z innego wątku. Dla mnie to jest po prostu żerowanie na klientach, liczenia na nieuwagę.  Po co klient ma płacić mniej jeśli może zapłacić więcej? 

[quote author=trusia link=topic=15196.msg2912052#msg2912052 date=1582026875]
Czy ktoś korzystał ze zniżki z okazji urodzin Animalii? 

Wybrałam produkt w magazynie, na który – teoretycznie – przysługuje 10% zniżki. Przed wpisaniem kodu zniżki mam darmową dostawę. Po wpisaniu kodu zniżki nie dość, że zniżka się nie naliczyła, to pojawiła się informacja, że darmowa dostawa od 150 zł i że brakuje mi 150 zł (mimo, że w koszyku miałam produkt za 87, 67 zł).  Super okazja!    :wysmiewacz22:

Mnie bawi obserwowanie zmian cen ochraniaczy, które kiedyśtam chciałam kupić. Equilibrium.
Z 239 bez zmiany ceny u producenta ewoluowały w 269 (albo 259, ręki sobie uciąć nie dam), ale to nic. Teraz już są za 299, jak z ciekawości właśnie zajrzałam. 😀 Może dlatego, że inne sklepy je wprowadziły drożej, to Animalia wyrównała ceny do nich? Nie wiem. Ale jednak jak się widzi te podskoki ceny.

Policzyłam sobie, zamawiając u producenta i płacąc 16 Euro (sic!) za wysyłkę, jako zwykły klient, bez żadnych zniżek dla dystrybutora, zapłacę 265. I jak tu ufać sklepom? 😀
No więc zamówiłam nowy kask który chciałam zabrać ze sobą na rajd po Saharze . Zamówiłam odpowiednio wcześniej itp . Okazało się że wcale nie zamówili go od producenta . Dopiero po chyba 2 tyg obudzili się i po mojej wiadomości obecali że go zamówią . Oczywiście kask nie dotarł na czas , jednocześnie cały czas mnie zwodzili i okłamywali . Na koniec obiecali w ramach rekompensaty jakąś śmieszną zniżkę i próbkę ciasteczek gratis  🙄 🙄 🙄 I tu oczywiście było kolejne kłamstwo ( kask był za pobraniem ) kask przyszedł w cenie bez nawet 1zł zniżki i bez ciasteczek . Nie żeby mi jakoś specjalnie zależało ale było to już tylko wisienką na torcie . Jeżeli o mnie chodzi to już nigdy niczego u nich nie zamówię .
wielki plus dla sklepu forhorses.pl. Jako jedyni mieli wybraną sieczkę na sklepie, była tańsza o kilka złotych niż w innych sklepach, dostawa za 20kg paczkę 15 zł i paczka u mnie bardzo szybko.
Beckersport- czy ktoś miał problemy z zamówieniem? Kupiłam rajtrok,  zapłaciłam,  od kilku dni próbuje się skontaktować ze sklepem bo w zamówieniu nic się nie dzieje, status od początku nie zmienił się ani razu , na maile nie odpowiadają, napisałam wiadomość na fb też bez odpowiedzi, mimo że widać że przeczytali, zaczynam się martwić że utopiłam kilka stówek..
Ogromny plus dla Bergo, wysyłka jak zwykle ekspresowa, aż szok.
Duży plus dla Bruge koniesklep, szybkie i dokładne odpowiedzi na pytania, sprawna wysyłka i miłe gratisy w paczce 🙂
anetakajper   Dolata i spółka
09 marca 2020 09:43
Ogromny plus dla https://equ-horsefeed.com/ 
Moon   #kulistyzajebisty
18 marca 2020 07:49
Wielki plus dla PegazShop, który awansował na moją listę ulubionych sklepów 😉
Niezmiennie niezawodny Equishop. Pomyślisz i .... masz kuriera pod domem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się