Końska Rewia Mody XIV (2020)

Ale bezszał  😁 i jeśli dobrze widzę to nie ma typowych kantarów. 👀
A za to Schocke jakie ma piękne kantary 😍
wątek zamknięty
https://www.reitsport-klawunde.de/marke/eskadron/classic-sports-kollektion-fs-2020/
Najwięcej widzę z kolekcji maja dodane, są typowe kantarki ale z tego co widzę to chyba tylko 3?  👀
wątek zamknięty
Gdzie? Ja tylko widzę glossy. Ale znowu Navy. Co kolekcje to granat.
wątek zamknięty
Mi się velvet w kolorze skyblue podoba, ale raczej już nie kupię  😜 chyba, że potem na wyprzedażach jeszcze będzie  😜
te papaye to  nie wiem po co robili w ogóle, niedawno wypuścili pomarańcz...
i będę musiała polować na jakieś te ich ochraniacze bez futra w środku na sezon letni  👀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
24 lutego 2020 07:12
Znowu granacik!  😍 🤣
Ale, o dziwo, podoba mi się błękit, będzie git na lato  😀
I brązik też całkiem całkiem z tą jasną lamówką...  😁

edit: O nieee! Zobaczyłam kantarki z futrem... Mam chyba jakąś maniakalną słabość do takowych, bo są pięęęękneeee!  🤣 🤣 🤣
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
24 lutego 2020 07:26
Mi się bardzo podoba granatowy dralon i też te kantary z futrem - piękny design!
wątek zamknięty
Cała kolekcja jest już na pferdetrends
wątek zamknięty
Buuuu, tak liczyłam na brązowy czaprak z błękitną lamówką, a tu lipa, ani jednego 🙁 Cotton najbliżej... a kolorki takie ładne!
wątek zamknięty
Dralon fajny, ale poczekam na jakieś zdjęcia na gniadych koniach. Za to kusi mnie velvet niebieski i czekoladowy, jak dobrze ze zaczęli robić velvety w rozmiarze PD 😍
wątek zamknięty
mi kolorystycznie najbardziej podoba się czaprak softshell brąz w połoczeniu z pomarańczowym sznurkiem  😍
wątek zamknięty
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
24 lutego 2020 09:35
Jestem ciekawa, czy papaya będzie dobrze wyglądać na siwku, jak myślicie?

A co do Anky... Lagoon już mój!



Reszta kolorów na żywo znacznie ładniejsza niż na zdjęciu kolekcyjnym. Wstawiam Wam zdjęcie poniżej, brakuje tylko silver.

wątek zamknięty
aniapa  Lagoon fajny! Koniecznie wstaw potem na koniu  😅
i jeszcze różu jednego brakuje na fotce  😜 zaczęłam ten jasny róż rozważać właśnie, bo
1) lubię  anky
2) jestem fanem różowego i nigdy go mało  😁
A co papayi to fanem pomarańczu na siwkach nie jestem, a ten dla mnie trochę jeszcze blado wypada  👀
wątek zamknięty
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
24 lutego 2020 09:57
charlieeee faktycznie, zapomniałam jeszcze, że jest ten jasny róż.

Ale na róż to ja się szykuję z Le Mieux - kolor French Rose  😜
wątek zamknięty
aniapa  Na siwka french rose będzie sztooosem  😍
wątek zamknięty
aniapa piękny ten Lagoon. Też go kupuje.  😁
Ja się czaję na nauszniki Lagoon
https://www.facebook.com/186673061346995/posts/3249613348386269/ tu fajnie widać kolorki.
wątek zamknięty
emptyline kanary z futrem, szczególnie navy są śliczne. Szkoda tylko, że moje konie są 24h na dworze i kupowanie takich pięknych kantarów mija się z celem. Zaraz każdy będzie po prostu z błota. Wałach to już w ogóle w zaskakująco szybkim tempie się kantarów pozbywa  😵 . Z poprzedniej kolekcji leży w aucie i czeka na.... no właśnie nie wiem na co 😀
wątek zamknięty
charlieeee, , aniapa, oj tak zapowiada się cudowny kolor. Mam od nich jeden czaprak I naorawde wygaldaja na bardzo dobre jakościowo
wątek zamknięty
Brąz i Skyblue bardzo zacne. 😍 Ochraniaczki piękne! Kantar też mi wpadł w oko, ale mam taki ciemny brąz z Trinity, więc aż tak mnie na niego nie ciśnie.😀 A co do reszty - proszę mi wbić do głowy, że kupowanie sprzętu nie mając konia nie ma sensu, żadnego.
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
25 lutego 2020 14:28
https://konik.com.pl/ochraniacze-faux-fur-mesh-eskadron-classic-sports-wiosna-lato-2020-navy
Ten sam model ochraniaczy (wiadomo inny kolor) w zimowej kolekcji kosztował 50zł mniej...
wątek zamknięty
aniapa  Na siwka french rose będzie sztooosem  😍


Obczajcie go sobie w necie na zdjęciach real foto od ludzi bo na kolekcyjnych taki jest "przydymiony, pudrowy" a na żywo to taka żarówa.
Chciałam go brać na skarogniadą bo myślałam, że właśnie taki stonowany... a tu zonk.

wątek zamknięty
[quote author=charlieeee link=topic=102969.msg2913128#msg2913128 date=1582538815]
aniapa  Na siwka french rose będzie sztooosem  😍


Obczajcie go sobie w necie na zdjęciach real foto od ludzi bo na kolekcyjnych taki jest "przydymiony, pudrowy" a na żywo to taka żarówa.
Chciałam go brać na skarogniadą bo myślałam, że właśnie taki stonowany... a tu zonk.
[/quote]
A ten cottonowy nie jest bardziej stonowany? Bo ten błyszczący to żarówa, ale odniosłam wrażenie, że te matowe są spokojniejsze.
wątek zamknięty
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
25 lutego 2020 15:59
One wszystkie wyglądają raz "pudrowo", raz żarówiasto na zdjęciach - bo zastanawiam się nad trzema - french rose, mullbery i blackcurrant. Będę miała okazję obejrzeć je na żywo i zdecydować, czy chcę, czy nie. Czekam, aż dotrą, zdam relację, jak będą na miejscu.
wątek zamknięty
One wszystkie wyglądają raz "pudrowo", raz żarówiasto na zdjęciach - bo zastanawiam się nad trzema - french rose, mullbery i blackcurrant. Będę miała okazję obejrzeć je na żywo i zdecydować, czy chcę, czy nie. Czekam, aż dotrą, zdam relację, jak będą na miejscu.

Ja myślałam o dwóch z tych, co wymieniłaś - French Rose i Mulberry i też to zauważyłam. Na niektórych zdjęciach Mulberry wygląda jak bordo, a innych jak jadowity róż. Muszę chyba zobaczyć na żywo...
wątek zamknięty
One wszystkie wyglądają raz "pudrowo", raz żarówiasto na zdjęciach - bo zastanawiam się nad trzema - french rose, mullbery i blackcurrant. Będę miała okazję obejrzeć je na żywo i zdecydować, czy chcę, czy nie. Czekam, aż dotrą, zdam relację, jak będą na miejscu.


O to zrób jeśli oczywiście to nie byłby to kłopot fotki w różnym świetle. Bo ja widzę, że profilowanie tych czapraków i wzmocnienia boczne idealne dla mnie ale jakoś tak skusić się nie moge na "ten pierwszy krok"🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny szukam tego kantaru i nigdzie nie mogę znaleźć
https://www.instagram.com/p/B857-36AG7n/?igshid=npa6pcgrpory
wątek zamknięty
wątek zamknięty
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
26 lutego 2020 09:19
aniapa  Lagoon fajny! Koniecznie wstaw potem na koniu  😅


Zdjęcie co prawda jakości żelazka, ale jest  😉

wątek zamknięty
Ja z nowszych powiem, że zdecydowałam się jedynie na Rosewood, chociaż były wątpliwości, jak będzie wyglądać na taranciku i nadal opinie sprzeczne  😁. Czekam na uszka, bo ciężko było je znaleźć. Nie wiem co się ludzie na ten kolor tak rzucili, ale wszystko było wykupione przez ostatni miesiąc  🤣

wątek zamknięty
Niedawno zakupiłam kantar HKM Well z pluszowego materiału zamiast futra owczego, ładna i ekonomiczna podróbka Kentucky  😅
Orientuje się ktoś, czy któryś ze sklepów ma dostępne wszystkie kolory w pełnej rozmiarówce? Chcieliśmy zamówić do stajni dla każdego konia a tu „pupa”  🍴

wątek zamknięty
dabrowkowa według mnie super wygląda ten Rosewood. Aleja to widzę w bordzie 🤣 Też mam ale czeka na lepszą pogodę.
aniapa No świetny jest 💘
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.