Końska Rewia Mody XIV (2020)

dabrowkowa według mnie super wygląda ten Rosewood. Aleja to widzę w bordzie 🤣 Też mam ale czeka na lepszą pogodę.


W bordzie też już była, zresztą, pierwszy Esk który kupiłam i zniechęcił mnie na bardzo długo do firmy  🤔

wątek zamknięty
Ale ładnie i tak 😀
wątek zamknięty
hej  🏇 Czy ktoś byłyby w stanie pomóc mi zlokalizować czaprak ujeżdżeniowy o takim dość ciemnym, głębokim bordo?  🤔 Wszystko co patrzę podjeżdża taką czerwienią... chodzi mi po głowie Blackberry z Eskadrona, ale chętnie przejrzę inne opcje  😅 :kwiatek:
wątek zamknięty
[quote author=grando_ link=topic=102969.msg2913517#msg2913517 date=1582743895]
hej  🏇 Czy ktoś byłyby w stanie pomóc mi zlokalizować czaprak ujeżdżeniowy o takim dość ciemnym, głębokim bordo?  🤔 Wszystko co patrzę podjeżdża taką czerwienią... chodzi mi po głowie Blackberry z Eskadrona, ale chętnie przejrzę inne opcje  😅 :kwiatek:
[/quote]
No właśnie ciężko, sama wypatruję od dawna takich. Ostatnio zanabyłam [url=https://www.kraemer.de/$WS/kraemer-pferdesport/websale8_shop-kraemer-pferdesport/produkte/medien/bilder/gross/B210959_ME.jpg]ten[/url] z Kramera. Na żywo jest jednak satynowy, nie matowy. Jest jeszcze Anky Ruby, który widzę nadal w Koniku i chyba przy następnej promocji wezmę drugi. 😀
wątek zamknięty
grando Myśle, że Blackberry będzie idealne jednak. Ja mam VS i właśnie zamowilam PD bo tak mi się podobna  🙂
wątek zamknięty
Sivrite dalej ubolewam nad ta zielenia z Kramera ! 😁 Ruby jest za intensywny

dairoxroxi oj zdecydowanie jest piękny! Ale z kolei taki jeszcze mało bordowy, jednakże to mój numer 1 teraz na szmatkowy zakup... chyba ze znajde lepsze bordo  😜

Zastanawialam sie tez nad ES Bordeaux, ale cos mi sie obilo tu o oczy, ze dosc kiepska jakosc w stosunku do ceny... 😵
wątek zamknięty
Mamy tego ES w stajni i to jest bardziej czerwony niż bordow klik  🙂
wątek zamknięty
grando_ a wine z PS of Sweden?
wątek zamknięty
To ja się wtrącę kolorowo - fajnie mieć karego konia  💘 🤣

Anky petrol


Heritage rose


Anky sunny yellow


Heritage rosewood


Platinum vermillion orange


I trochę za długa derka Caball -> jednak mam kucyka  😀

wątek zamknięty
[quote author=grando_ link=topic=102969.msg2913517#msg2913517 date=1582743895]
hej  🏇 Czy ktoś byłyby w stanie pomóc mi zlokalizować czaprak ujeżdżeniowy o takim dość ciemnym, głębokim bordo?  🤔 Wszystko co patrzę podjeżdża taką czerwienią... chodzi mi po głowie Blackberry z Eskadrona, ale chętnie przejrzę inne opcje  😅 :kwiatek:
[/quote]

A ten Esk Darkred? Nie wiem w prawdzie, czy go się jeszcze gdzieś kupi, ale na żywo jest mocne bordo, chociaż fakt, zdjęcia go jakoś rozjaśniają. Mój też wyblakł, ale może akurat? Bo blackberry z tego co widziałam wpada w taki śliwkowy (?) odcień? Jeszcze bym zaproponowała HKM Oviedo, w sklepie też był ciemniejszy niż na zdjęciach. Koleżanka kupiła akurat czarny, ale bardzo dobrze się jej sprawuje.

Darkred:
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/53147932_376986516226063_4557050233376210944_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_oc=AQnDnn0Rdj9cxxC-FyNMvCmqm2dnctK6f6GyRIMTmNbGsh3fVioQWJkUn209zHhDxIA&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=41cf3090c7af7e88f13e3fd0f300324c&oe=5F0369EC[/img]
wątek zamknięty
Grando_, są jeszcze np. takie nowości z PE, ale oni łączą z granatem.





Mam nadzieję, że nie za duże...
Ten pierwszy będzie mój, I can't stahp myself. Razem z tym...

wątek zamknięty
Łosiowa  😜

ześliniłam się 😁

A rosewood i rose :  😍 😍 😍
Szkoda, że na gniadym to nie za bardzo
Albo może dobrze, że na gniadym nie za bardzo 😁

Sivrite piękne i eleganckie 😍  Klasyk
wątek zamknięty
dairoxroxi faktycznie bardziej czerwony...  🤔
charlieeee wine jest za "fioletowy", mam wrazenie ze obszukałam wszystko... i wine i merloty i inne
dabrowkowa piekny jest ten kolor, ale tak jak mowisz albo go zdjecie rozjaśnia albo jest zbyt czerwony
Sivrite bardziej celuje bordo z jakas biala albo kremowa lamowka  😁 istnieja w ogole takie ? Hahah

O taki mniej wiecej kolor mi chodzi  - https://www.motex.net.pl/img/products/68/7/2_max.jpg  😵

wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 lutego 2020 20:48
grando a w Caballu sprawdzałaś?
wątek zamknięty
grando_ A to spójrz sobie może na Eskadrona Exlusive Red Wine  👀
wątek zamknięty
grando gdzieś widziałam ostatnio taki czapraki, pozwól że pomyślę.
wątek zamknięty
Sivrite  a gdzie można dostać ten perwszy?
wątek zamknięty
Sivrite  a gdzie można dostać ten perwszy?

Będą dostępne na stronie producenta w marcu, ale już są załadowane na stronie i można obejrzeć wszystkie kolory i nowe modele.
wątek zamknięty
[quote author=grando_ link=topic=102969.msg2913666#msg2913666 date=1582835403]

O taki mniej wiecej kolor mi chodzi  - https://www.motex.net.pl/img/products/68/7/2_max.jpg  😵

[/quote]

No to ja bym jeszcze przeszukała HKM, te ostatnie modele z LG są chyba ciut podobne. Albo Horze Turner o ile mają DL.

wątek zamknięty
Podlinkowałabyś?
wątek zamknięty
Donia, proszszsz.
wątek zamknięty
Dziękuje. Będa w Polsce dostępne czy trzeba zamawiać z uk?
wątek zamknięty
Dziękuje. Będa w Polsce dostępne czy trzeba zamawiać z uk?

Pewnie będą, bo kilka sklepów współpracuje z PE, ale bardzo rzadko są na promocjach, w przeciwieństwie do sklepu producenta. Plus jeszcze mają kody rabatowe powyżej 50 funtów, a przesyłka to 5, więc niewiele więcej niż w Polsce.
wątek zamknięty
Będziesz zamawiać? można się podłączyć?
wątek zamknięty
Będziesz zamawiać? można się podłączyć?

Odpisałam na PW, żeby już tu nie śmiecić. 🙂
wątek zamknięty
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
28 lutego 2020 19:49
wątek zamknięty
A ja za to chciałam zapytać, czy macie jakieś pomysły co dobrać z ochraniaczy skokowych do rosewood? Na myśl mi przychodzi horze, tam jest jakiś zgaszony róż. Może ktoś kompletował, albo ma pomysł?
wątek zamknięty
Zawsze szukam czegoś kolorowego, a i tak kończy się na czarnym  🙂

wątek zamknięty
lusia722 sprawdzałam Caball tylko z tych modeli co mnie najbardziej interesowały, kusił Royal, ale ktoś tu wrzucał foty na koniu i też wpada w czerwień..
Vendettka ciepło, ciepło, ale chyba nie jest już dostępny... bo tylko na niemieckich ebayach widze  👀
anil22 myśl, myśl bo ja spać po nocach nie mogę  😁
dabrowkowa własnie te HKM nie mają takiej głębi o jaką mi chodzi.. bardziej wpadają w róż, gdybym miała brać taki odcień to zdecydowanie dalej sercem jestem z Eskadronem Blackberry  😍
Constantia w punkt ! Własnie o taki kolor mi chodzi 🏇 Tylko z HH wydaje się być straszną szmatą.. czy ma ktoś FP Hexagon w tym kolorze na koniu?  :kwiatek:

Dzięki dziewczyny za pomoc, tak to jest jak się komuś nagra jakiś kolor.. najchętniej przytuliłabym coś Eskadronowego w tym kolorze  🤔wirek:  😵
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.