Bryczesy

Ok,obczaję  😉

Dzięki!!
Legginsy to chyba wszystkie podobne, przynajmniej jak macam w sklepach to materiały wydają mi się takie same, tylko ceny różne, w zależności od firmy. Meise jak nie masz leginsów to koniecznie kup, są zdecydowanie najwygodniejsze. Co do Pikeurów to moim zdaniem wcale ten materiał nie jest mięciusi jak kaczuszka. Są wygodne, to fakt i jak się już je założy to są ok ale przy zakładaniu to wcale mi się miękkie nie wydają, za to dobrze leżą i są bardzo elastyczne.
No właśnie w internetach na zdjęciach modelek te wszystkie bryczesy wyglądają super hiper wygodnie. No i zamówiłam sobie takie niebieskie z Covalliero i kurczę... no nie lubię ich. A tanie nie były. Myślę, że jakbym jeździła dłużej niż godzinę to w ogóle by mnie poobcierały. Mnie obcierają wszystkie zagięcia itd. Np koło kolan, jak jeździłam dłużej to tak mi się skóra wytarła (w sensie w trakcie jednej dłuższej jazdy!!), że mam blizny do teraz i nie wygląda na to, że znikną  🤔wirek: Obtarły mnie tak bryczesy, które mam od nastu lat (serio, firma DeZtim, niezniszczalne). Schudłam i zrobiły się za luźne, ale twardo w nich jeździłam, no i się doigrałam.

Zamówię te legginsy, muszę mieć coś, co chętnie będę zakładać.
Meise Ja mam Pikeur glenn i są super mięciutkie, elastyczne, łatwo się zakłada i ściąga dodatkowo guma w pasie dająca efekt wysokiego stanu  😍 uwielbiam je. Dla porównania mam tez kingslanda leginsy z pełnym lejem sylikonowymi, materiał jest sztywny i bardziej taki szorstki. Wbijam się w nie jak parówka, podobnie przy ściąganiu  😁 jak już się założy to super leżą, wszystko ładnie trzymają, ale zakładanie ich to katorga dla mnie. Dodatkowo mimo wysokiego stanu to trochę odstaje mi materiał i nie jest tak fajnie dopasowany jak guma w Pikeur
Meise, - Pikeury, True Rider (legginsy są mega wygodne! mam letnie, jakbym nic na sobie nie miała), ostatnio kupiłam też horze tara i również są mega wygodne, tylko trzeba brać rozmiar lub nawet 2 mniejsze.  Choć generalnie dopasowaniem, wygodą i trwałością nic nie przebija pikeura imo 🙂
Mierzylam tez cavaleria toscana, również super uszyte i wygodne, ale 4 cyfrowa cena mnie zabiła 😉
mils   ig: milen.ju
27 lutego 2020 11:24
Meise ja nie trawię na tyłku legginsów, żadnych i nigdy. Mogę dlatego polecić bryczesy Pikeura, są bardzo ok. Natomiast najlepsze ever są Animo, bajkowo wygodne. Nic mnie nigdy nie obtarło w nich, a potrafiłam skończyć z ranami do krwi na kolanach w miejscu leja. 🤣 Warto polować na używki. Jak będziesz kiedyś w Lublinie to mów, tu jest tak genialny ciuch z bryczesami: swoje Animo dorwałam za 120zł, podobnie Spooksy i Pikeury - 20zł taniej. Wszystkie z pełnym silikonowym lejem i w bardzo dobrym stanie. 😎
Dzięki za te polecenia, już sobie grzebię, mało się w robocie dzieje to się czymś zajmę  😁

mils, dlaczego nie trawisz legginsów? Mi się wydaje, że nie ma nic wygodniejszego 🙂
mils   ig: milen.ju
27 lutego 2020 11:34
Meise no wygodne są, fakt. Do chodzenia po domu, do sklepu w legginsach wyjdę, ale bardziej komfortowo czuję się w dresie. Ogólnie jestem team spodnie, z bryczesami tak samo - nie lubię jak mam "za cienko" jak jestem ubrana. Jakkolwiek dziwnie to brzmi. 😁
mils nie chciałoby ci się rozejrzeć przy okazji w tej ciuchbudzie za czymś w moim rozmiarze? 👀 :kwiatek:
A kumam, no trochę jest takie uczucie i też mam wrażenie, że niepowołane osoby dużo częściej zwracają uwagę na mój zad w sklepie jak pójdę po te przysłowiowe bułki w legginsach. Dlatego preferuję ciemniejsze kolory, jedne białe mam takie, że w zasadzie mogłabym iść bez nich i na to samo by wyszło  😉 więc ubieram je tylko do tuniki  😉
mils   ig: milen.ju
27 lutego 2020 11:43
flygirl pewnie, dawaj do mnie na fb. 😀
Meise no, u mnie to może nawet nie jest kwestia, że coś prześwituje czy ktoś się za mną ogląda, ale no lubię czuć na sobie spodnie, a nie ich brak, jak to czuję w legginsach. 🤣
mils, - to polecam jeansowe legginsy pikeura, one w ogóle nie przypominają legginsów. Mam Gwen i to są moje ukochane gacie. Ja w ogóle nie wyjdę w legginsach z domu, chyba, żeby pobiegać, ale te przymierzyłam i się zakochałam 😀
Ja polecam leginsy Fair Playa, mam model Elsa (takie ciut grubsze) i super są. Wygodne, miękkie i przyjemne. Planuję na lato zakup tych cieńszych, bo super mi się sprawują.
Ale też numer jeden zawsze i wszędzie to bryczesy Pikeura z gripem, wygodne jak leginsy i lubię jak mogę założyć pasek i schować bluzkę w spodnie no i mają niski stan  😜  Standardowe leginsy mam przeważnie prawie pod biustem  😁
Szukam bryczesów na lato.  Cienkich i przewiewnych 👀.
anil22, - pikeur albo leginsy True Rider 🙂

Też właśnie szukam, ale chciałabym coś taniej niż pikeury. Ktoś coś? 👀
Ja muszę mieć albo nowe tanie albo używane.  Niestety mój koń  zawsze mnie tak ubrudzi 🤣 że nie kupię drogich jasnych bryczesów  😁
anil22, - to kup ciemne? 🤣 Dla mnie najbardziej przewiewne są te, które napisałam i bardzo ubolewam, że nie udało mi się jak dotąd nic taniej znaleźć.
Mam całkiem ok horze tara, ale materiał jest dużo grubszy, nie widzę go na lato totalnie. Ja ogólnie bym w cienkich cały rok jeździła, ale za ich cenę nie będę narzekać 😉
Moje ulubione letnie jeansowe mega cienkie bryczesy wyprodukował York. A jestem przeogromną fanką Pikeura i generalnie poza jednymi Yorkami mam same Pikeury 😁 Może warto przejrzeć ofertę Yorka?
Ja mam horze grand prix i ten materiał jest dość cienki. Nie aż tak cienki jak w pikeurach ale przejeździłam całe lato w nich i jak zdejmowałam to nie byłam spocona a wiele innych (w tym jeansowe) zdejmowałam praktycznie mokre.
_Gaga, - podlinkujesz? :kwiatek:
keirashara, już ich nie ma w ofercie 🙁 Znalazłam, że się nazywały York Diara Jeans. Miały charakterystyczne różowe przeszycia
_Gaga, - szkoda 🙁 Ja darzę wielką miłością cienkie bryczesy, bo mi zawsze gorąco... dlatego kocham stare ES huntery i Pikeura właśnie, kupilam sobie wyjściowe jeansy od nich i zarzynam non-stop, bo takie wygodne 🤔wirek:
epk, - też wyglądają ciekawie, ale widzę, że już koło 300, to dokładam trochę i mam leginsy schocke lub jakiegoś pikeura z promki, więc hmmm... ciężki wybór.

Chyba jednak muszę po prostu schudnąć i zacząć się mieścić w stare z powrotem 😂
keirashara, w Bergo da się upolować taniej. One mają fajny materiał, bo taki faktycznie nie łapiący brudu. Tylko trzeba brać rozmiar mniejsze obowiązkowo.
keirashara a nie chcesz wypróbować legginsów Horze? Na ich stronie pełno różnych modeli i taniutko. Sama bym kupiła ale mam sporo bryczesów w szafie.
A te York Diara miałam kiedyś i poszły w świat, bo jak dla mnie na lato kompletnie się nie nadawały, za grube.
anil22, - to kup ciemne? 🤣 Dla mnie najbardziej przewiewne są te, które napisałam i bardzo ubolewam, że nie udało mi się jak dotąd nic taniej znaleźć.

O nie mam czarne i dziękuję bardzo  😉
Skusilabym się na leginsy ale czy one są przewiewne?
Piekary mogły by być gdyby faktycznie były cienkie .
anil22 nie ma nic bardziej przewiewnego, wygodnego, cienkiego i szybkoschnącego od legginsów. Jeśli szukasz na lato to tylko legginsy.
Ja z letnich leginsów mogę mega polecić Fair  Play Pamela. W lato chodziłam w nich praktycznie codziennie w stajni (albo i codziennie), wieczorem do pralki i rano suche  🤣 są długie (ja mam 176cm i wszystkie bryczki za krótkie a te są fajne, długie  😍 aczkolwiek mam jakieś zimowe leginsy Fair Play, chyba Pamela Winter  🤔 i są duuuuż o krótsze  🙄 ). Te moje granatowe po długim i ciężkim dla nich lecie nadal są całe, widać, że dużo przeżyły, ale jeszcze dają radę.  I zapewne przed latem nabędę takie same nowe  😁
ja mam na lato Spooksy z bardzo cienkiego, przyjemnego materiału. Ten model dokładnie: https://tiny.pl/7h1nf
Wogole wszystkie Spooksy są super  😍
larabarson, - nie, bo są tak legginsowe, że ja bym w nich z domu nie wyszła 😉 Jak legginsy są mega legginsowe to ja się czuje nieubrana. Pikeura kupiłam tylko dlatego, że nie wyglądają jak legginsy 💘 True Ridera, bo uwielbiam ich bluzy, kamizelki i kurtki, a zakochałam się w brokatowym napisie. No i na koniu spoko, ale poza koniem nie do końca się czuje git w nich. Znaczy są super wygodne i śliczne, ale ja mam za grube dupsko żeby wyglądać i czuć się dobrze w legginsach publicznie. Ja muszę mieć spodnie 😉 Legginsy to dla mnie całe życie były gacie do sprzątania domu i ćwiczenia, w życiu bym nawet po bułki nie poszła w nich. Nie mój styl 😉

anil22, - legginsy to jej najlepsze co może być pod względem przewiewności i wygody, gdyby nie moje spaczenie miałabym tylko je 🤣
Dziewczyny ja polecam legginsy z Schockemohle, szczególnie te z najnowszej kolekcji super leżą nie spadają. Szeroką gumę mają w pasie i dodatkowo szlufki na pasek.🙂 💘

Jeśli chodzi o cienkie bryczesy na lato bardzo fajne są Lauria Garelli Elemento oraz Elemento Stripe🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się