Cavaliada Warszawa

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 lutego 2019 14:38
Sonika najbliżej jest Ibis Budget Warszawa Centrum.Jakieś 500m od Torwaru  😉
15 min na piechotę od Torwaru jest Hotel Łazienkowski, aktualnie na okołocavaliadowy termin ma niższą cenę niż ten Ibis 😉
Dzięki dziewczyny :-)
Jeździłam po Europie, ale Warszawa mnie przerasta  😂
DeJotka z tego co widzę to tam ponad tysiąc chcą.
Nie na moją kieszeń.
(Bede rezerwować 3os pokoj)
No niestety, wszystkie hotele strasznie windują ceny gdy w pobliżu jest jakaś duża impreza. Bezpośrednio pod Torwar podjeżdża kilka autobusów, to może lepiej coś dalej ale z fajnym dojazdem?
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
08 lutego 2019 11:48
Sonika, sprawdź airbnb
vissenna   Turecki niewolnik
08 lutego 2019 13:51
Ja polecam Camera Hostel, na pieszo 30 min od Torwaru a mają dobre ceny i na prawdę fajne warunki. Za pokój dwuosobowy z łazienką płaciłam coś koło 200zł...
Nieaktualne
[s]Mam 4 bilety na Warszawską Cavaliadę na piątek [/s]

Sprzedam 1 bilet na piątkową Cavaliadę w Warszawie
Czy ktoś może wkleić plan na niedzielę? Strona Cavaliada nie działa.
vissenna   Turecki niewolnik
07 marca 2019 19:41
Dziękuję!
Jeśli ktoś ma na zbyciu bilrt na niedzielę  poproszę o kontakt  💘
Mam na zbyciu jeden bilet na sobotę i niedzielę. Można odebrać dzisiaj na Cavaliadzie , więc ewentualnie jeszcze na pół piątku.
vissenna   Turecki niewolnik
08 marca 2019 21:15
Właśnie skończyłam oglądać relację.
Wielki szacun dla Mściwka za umiejętność prowadzenia tak trudnego konia. Aż się zastanawiałam jak on na niej rundę honorową pojedzie. A tu taki szok jak podiumowcu obstalowali sobie TAKIE wierzchowce na dekorację  😁

Trochę mnie ta dekoracja zniesmaczyła, bo przeciągnięta niesamowicie, chyba z winy jednego z oficjeli co na czas nie dotarł...  🤔wirek:
Nigdy nie zrozumiem tych szopek na dekoracji...
Właśnie skończyłam oglądać relację.
Wielki szacun dla Mściwka za umiejętność prowadzenia tak trudnego konia. Aż się zastanawiałam jak on na niej rundę honorową pojedzie. A tu taki szok jak podiumowcu obstalowali sobie TAKIE wierzchowce na dekorację  😁



Nie oglądałam relacji ale nie widziałam nigdy wcześniej żeby Odessa była trudnym koniem, może już jej się styki popaliły od tego ścigania się ciągle w Venus vs Mars.
Sprzedam 2 bilety na niedzielę.  🏇
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 marca 2019 22:35
Odesse znam osobiście - potrafią jej się styki spalić na rundzie.
Jeśli ktoś ma na zbyciu bilet na niedzielę  poproszę o kontakt  💘

Podbijam
Poodbijam 😉 jeżeli jest o tegorocznej edycji to proszę o przeniesienie lupka nic nie znalazła 😉

Może ma ktoś  lub będzie miał bilety ? - chętnie odkupię na piątek i sobotę.

Pozdr.
To i ja zapytam.
Jest możliwość że odwołają z powodu koronawirusa?
Latissimus na ten moment nie ma takich przesłanek. Wiele imprez odbywa się normalnie, do tej pory odwołano jedną z powodu jakiegoś widzimisię lokalnej władzy.
Myślę że Warszawa jednak nie da się panice.
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 lutego 2020 22:49
IEM zostało odwołane, bo jakaś „mundra” głowa tak sobie wymyśliła.
Ja się boje bardziej o festiwale typu Open’er, OWF, Pol’and’Rock itp., cholera wie jak sytuacja będzie wyglądać za te kiła miesięcy :/
IEM zostało odwołane, bo jakaś „mundra” głowa tak sobie wymyśliła.
Ja się boje bardziej o festiwale typu Open’er, OWF, Pol’and’Rock itp., cholera wie jak sytuacja będzie wyglądać za te kiła miesięcy :/

Tak, to też prawda. Nawet ciężko coś zaplanować w związku z tą sytuacją  🤔

Latissimus na ten moment nie ma takich przesłanek. Wiele imprez odbywa się normalnie, do tej pory odwołano jedną z powodu jakiegoś widzimisię lokalnej władzy.
Myślę że Warszawa jednak nie da się panice.

A ja coś przeczuwam, że mogą odwołać. Na razie póki jeszcze nie znaleźli przypadku w PL to cisza, ale wiadomo co będzie  🤔
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 marca 2020 18:34
Musieliby w takim razoe odwołać w ostatniej chwili. Cavaliada zaczyna się już w przyszły czwartek 😉
Ja oczywiście będę przez 3 dni. Darowałam sobie sobote (jak co roku z resztą  😉 )
We Włoszech nie odwołują zawodów, jak tam tyle ludzi chorych, to w Polsce tym bardziej nie odwołają.
Ja właśnie dostałam informację że nasze Targi zostały odwołane ,a jest to bardzo duża impreza z tradycją , więc wszystko mogą odwołać
Ja właśnie dostałam informację że nasze Targi zostały odwołane ,a jest to bardzo duża impreza z tradycją , więc wszystko mogą odwołać

Zależy jaka afera się zrobi.
Niestety, najbardziej prawdopodobne jest, że Cavaliada się odbędzie, ale bez publiczności.
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 marca 2020 15:26
Skąd masz takie informacje?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się