Końska Rewia Mody XIV (2020)

[quote author=Łosiowa link=topic=102969.msg2913547#msg2913547 date=1582791157]
To ja się wtrącę kolorowo - fajnie mieć karego konia  💘 🤣

[/quote]

Rosewood i Rose- CUDO!! Ogromnie mi się podoba  💘
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
03 marca 2020 18:19
grando może ten schockemohle?  👀
[url=https://horseandpony.pl/pelne/308-706-czaprak-neo-star-schockemohle.html#/40-rozmiar-full/41-rodzaj-vs_wszechstronny/43-kolor-bordowy]bordowy schockemohle[/url]
wątek zamknięty
Dziewierz, Siwaa dziękuję  :kwiatek:  I pomyśleć, że jak wyszedł rosewood byłam totalnie na nie. Przepadłam, gdy zobaczyłam, że jeden z nich jest brokatowy  😁  No i na żywo kolor okazał się przepiękny. Szkoda, że taką brzydką pogodę miałyśmy i bardzo ciemno na hali było.

wątek zamknięty
[quote author=Łosiowa link=topic=102969.msg2914381#msg2914381 date=1583276824]
Dziewierz, Siwaa dziękuję  :kwiatek:  I pomyśleć, że jak wyszedł rosewood byłam totalnie na nie. Przepadłam, gdy zobaczyłam, że jeden z nich jest brokatowy  😁   No i na żywo kolor okazał się przepiękny. Szkoda, że taką brzydką pogodę miałyśmy i bardzo ciemno na hali było.

[/quote]

Miałam dokładnie to samo, powiedziałam sobie, że rosewood nie kupię... A potem przyszedł Black Friday i to cudo dołączyło do kolekcji 😀 Nie mogę tylko odżałować owijek...

Kochane szmatoholiczki, czy ktoś może się wypowiedzieć na temat użytkowania czapraków Velvet Eskadrona? Nie wyciera się ten materiał?
Zachorowałam na Sky Blue...
wątek zamknięty
Łosiowa a jak jakościowo wypada rosewood ten brokatowy?  :kwiatek:
wątek zamknięty
szachowa, nie mam rosewood, ale black mocca - czyli ta sama kolekcja, i ten sam model. Wygląda na turbo pancerny 🙂
wątek zamknięty
Siwaa Jak widzialam Velvety użyte raz na niemieckim ebay'u to wygladaly na mega zużyte. Może nie przetarte do dziur, ale bez estetyki totalnie - odbarwienia i zagniecenia, że hej 🙄 Ja jestem na nie 😉 Z drugiej strony materiał wygląda na taki jak w starych impulsach więc może i długo posłuży. Zawsze można odsprzedać  🤣
wątek zamknięty
Siwaa mam 2 Velvety ze starego Heritage - aschblue i blackblue. Nie dość, że materiał się wyciera, to jeszcze ta miedziana nitka traci kolor - już po pierwszym praniu zrobiła się szara 😵
Były śliczne, w sumie nadal prezentują się całkiem zacnie (po dwóch praniach), ale ja sobie kolejnego Velveta już nie kupię.
wątek zamknięty
Łosiowa a jak jakościowo wypada rosewood ten brokatowy?  :kwiatek:


Te brokatowe są super 🙂 Mam rosewood i mam czarny, nic się po praniu nie stało, są sztywne i jakieś takie faktycznie pancerne  😁  I chyba najlepiej się pod siodłem układają ze wszystkich czapraków jakie mam, dziubek z przodu się sam robi  🙂  Po zakupie rosewooda stwierdziłam, że chyba zacznę już tylko te brokatowe kupować  😁
wątek zamknięty
Łosiowa, co do dziubka - ja mam rosewood glossy i też dziubek bez problemu ładnie sie robi 🙂 niektóre te czapraki sa inaczej wyprofilowane, właśnie ten glitter, oraz brand glossy jest mocno wyprofilowany. Fajnie, dużo wygodniej się siodła 🙂

A Capelka w Rosewood, model Glossy Brand

wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny za odpowiedź :kwiatek:
Pewnie się skuszę na niego, mam stare niezniszczalne cotony i glossy, więc spróbuje kolejną wersję  💃 innych modeli jakoś boję się kupić, aby użyć kilka razy i nie wiedzieć co z nich zostanie
wątek zamknięty
siwaaa ja to samo. Miałam nie kupować, a potem Black Friday 😁
Nirv pięknie wygląda  💘
wątek zamknięty
Booooże ale mi przykro, zniszczyłyście mi marzenia o Velvetach  😀
Dzieki za opinie!
wątek zamknięty
Kurcze dziewczyny mi też się ten velvet się  tak bardzo podobał, teraz mi smutno  😜
wątek zamknięty
charlieeee, pomyśl jak byłoby smutno jakbyś go osobiście sprawdziła, że jest lichy 😁

anil22, myślałam, że na gniadym będzie gorzej wyglądać, ale bardzo miło się zaskoczyłam 😀
wątek zamknięty
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
05 marca 2020 09:53
Dotarł do mnie Le Mieux Blackcurrant. Na mnie osobiście szału nie zrobił, bardzo ciemny, taki stypowy.



Za to papaya i skyblue to bardzo ładne pastele, w rzeczywistości może troszkę żywsze, zależy od światła. Ryzykuję oba na siwego, papaya mega mi się podoba.



wątek zamknięty
Siwaa takie coś pojawiło mi się na fb. Uważam, że nie masz czego żałować  🙄 Sama się cieszę, że nie dałam się skusić lamówką 😜
wątek zamknięty
Siwaa takie coś pojawiło mi się na fb. Uważam, że nie masz czego żałować  🙄 Sama się cieszę, że nie dałam się skusić lamówką 😜


Kuuuurcze faktycznie, nie będę już płakać za nim 😀

Jutro jedziemy na weekend na zawody i tu pojawia się dylemat... W których kolorach startujemy  😵 😜
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
05 marca 2020 21:22
aniapa, cudne te oba eskadrony, moim zdaniem będą wyglądały świetnie! Czekam na foteczki!
wątek zamknięty
aniapa, ten fiolet jest obłędny!
wątek zamknięty
ojezusie mnie się ten Blackcurrant meegaaaa podoba!  😜 😍
wątek zamknięty
Łosiowa, - ładnemu to we wszystkim ładnie 😍 Choć rose i rosegold zdecydowanie wygrywają 💘
Nirv, - ten kolor jest przecudowny 🙂
aniapa, - wrzucaj na konia 😀 Okropnie mi się podobają kolory nowego eskadrona i wzornictwo, takie eleganckie, schludne, odcienie akurat na lato.
Siwaa, - te problemy pierwszego świata 😂 Też nigdy nie wiem, w który komplecik odstawić gnoma na zawody/foteczki itd 😁
wątek zamknięty
Ja czekam na  zdjęcia w schockemohle saphirre, ktoś już ma?  👀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
09 marca 2020 07:22
Dziewczęta, w jakim sklepie dostanę całego nowego Eskadrona, poza Konikiem, którego polityka obsługi mnie wku... irytuje?  😉
edit: chętnie z darmową przesyłką od jakiejś ludzkiej kwoty :P
wątek zamknięty
Moon a pegazshop? gnl?  👀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
09 marca 2020 10:10
charlieeee, o, pegaz! dzięki 😉
wątek zamknięty
Posiada może ktoś zdjęcie w pełnym rynsztuku z siodlem, koniem strzemion ZLOTYCH Jin Stirrup?

Albo innych byle złotych
wątek zamknięty
Kampari Moje chłopaki służyły jako modele tak więc tu proszę sapphire przy zachmurzonym niebie  :kwiatek: w słońcu kolor jest trochę głębszy  :kwiatek: 
wątek zamknięty
Kampari Moje chłopaki służyły jako modele tak więc tu proszę sapphire przy zachmurzonym niebie  :kwiatek: w słońcu kolor jest trochę głębszy  :kwiatek: 

Przepiękny zestaw  💘 Pasuje idealnie  💘
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
10 marca 2020 07:10
charlieeee, dobrze, że Kulek nie jest kary...  😜
Do pyska mu!  😍 (chociaż nie kocham naucholców jasnych, dałabym granatowe, ofc  :lol🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.