"Nie ogarniam jak..."

jestemzlasu, ale wieprzki 😁 dramat, nawet nie chce sobie wyobrażać czyszczenia
Były spłukiwane łzami właścicieli  😁
majek   zwykle sobie żartuję
02 marca 2020 13:35
kamien z serca, ktos mial gorzej  😜 😁
jestemzlasu, umarłam Hahaha 😀
Ja nie ogarniam tego co sie w sklepach podzialo przez weekend. W sobote popoludniu- wszystko wykupione. Dzisiaj poszlam do Biedry- puste polki.  🤔wirek:
Znajoma mówiła, że w całym mieście nie mogła znaleźć fasoli, ani suchej ani konserwowej :/
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 marca 2020 16:06
A ja siedzę i czytam te opisy walk na działach z makaronami, jak to karynki sobie ostatnie paczki razem z włosami przeciwniczek wyszarpywały i zastanawiam się GDZIE? Byłam zarówno w piątek jak i w sobotę na zakupach w Makro i Lidlu i nie było żadnych dantejskich scen.
Ja w sobotę robiłam zakupy w Auchan na Górczewskiej w Warszawie.....nie było tloku.
Powiedziałabym raczej, że było mało ludzi.
O co chodzi z tym makaronem, że jakaś panika w związku z koronawirusem?
Mniej więcej o to:
dea   primum non nocere
02 marca 2020 18:19
Z przerażeniem spostrzegłam, że skończył mi się spirytus salicylowy. Boje się iść do apteki. Jak w ogóle będzie, to pewnie za 10zł  🙄
Była promka na kaszę i makaron, za każdym razem jak są te promocje to wygląda to podobnie 😉 Poza tym podobno w Biedrze była inwentaryzacja w zeszłym tygodniu, a wtedy wiadomo, że sklepy mają mniejsze stany magazynowe. Także mogło się zbiec kilka rzeczy. Bo czemu mleko ani woda nie zniknęły? 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 marca 2020 05:39
Polacy w koncu zaczynaja sie myc, bo wykupuja tez mydla.
Ja już się zaczęłam śmiać, że jak będę potrzebować płyny do dezynfekcji czy coś. To w sklepach pustki, ale w stajni mam wszystko.  🏇
W mojej Biedronce z dziś. Mała Biedronka osiedlowa. Żadnej promocji na ryż nie było. Pusto. Ryżu nie ma. Wykupione najtańsze konserwy i najtańsze dżemy.








galopada_   małoPolskie ;)
05 marca 2020 05:12
E tam puste półki w sklepach. U mojego M zniknęły maseczki z bloku operacyjnego 😂 wydawali im jakieś resztki z magazynu w ograniczonej ilości
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 marca 2020 11:48
A mi to do śmiechu nie jest. Mieszkam blisko granicy z Lubuskim. Nie wiem skąd byli pasażerowie autokaru w którym jechał ten facet. Ale gdyby nie daj co doszło do sytuacji jak we Włoszech czy Niemczech to jestem ja i moje zwierzęta w czarnej dupie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 marca 2020 12:24
„Jak wirus jest w zielonogórskim szpitalu, to on nie ma pojęcia w co się wje*ł” 😂
Nie ma co panikować na zapas.
Wczoraj na lokalną grupę jakieś babsko wrzuciło zdjęcie pustych półek w makro (jak ktoś nie kojarzy to taka trochę hurtownia), ludziom odwaliło. Szkoda ze do nikogo nie docierały argumenty, ze półki są puste, bo trwa przebudowa sklepu i codziennie co najmniej dwie alejki są całkowicie puste 😵
Ludzkość jest durna, nie uczy się na błędach, historia się powtarza. Jeśli coś ma wykończyć ludzkość to ona sama. Masy mają moc, zdroworozsądkowcy to jednostki, które nie maja siły przebicia, w dodatku w obliczu masowej histerii.
Manusany wykupione w aptekach, a na Allegro Janusze biznesu wystawiają je za 150 zł  🤔 A ja potrzebuję na grudę, a nie na wirusa  🍴
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 marca 2020 12:28
Mój M. na studia potrzebuje rękawiczek i maseczek. Jak wreszcie dorwał w jednym miejscu to wziął na zapas, patrzyli na niego jak na wariata 😵 oprócz tego zawsze robimy zakupy raz w tygodniu, wiec kilka zgrzewek wody, makaron, jakieś pasztety w większej ilości to zawsze u nas była norma. Teraz to głupio wziąć 2 zgrzewki wody, żeby nie zostać posadzonym o histerie  🙄 przeginanie w dwie strony.
A mi to do śmiechu nie jest. Mieszkam blisko granicy z Lubuskim. Nie wiem skąd byli pasażerowie autokaru w którym jechał ten facet. Ale gdyby nie daj co doszło do sytuacji jak we Włoszech czy Niemczech to jestem ja i moje zwierzęta w czarnej dupie.


Dlaczego jesteś w czarnej dupie ? Śmiertelność wynosi 3%, ponad 80% osób zakażonych ma łagodne objawy (kaszel, gorączka); umierają osoby starsze i schorowane (choroby układu krążenia, oddechowe, wieloletnie palenie papierosów).
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 marca 2020 13:08
Ale ja mam w d... Umieralność. Mnie sam wirus lata jak kilo gwoździ. Chodzi o odciecie od świata regionu czy kwarantanny w szpitalu. Mam przy domu zwierzeta,  konie. Kto sie tym zajmie jak by nas zgarnięto? Smierc glodowa?  Gdybym nawet zostala sama z dzieckiem w domu to jestem bez ogrzewania, cieplej wody, żywności plus nawet nie wiem jak mam zwierzeta obrobić. Mam malutkie dziecko, obecnie w durnym okresie leku separacyjnego, refluksu i innych cudow itp. Nie skarze się. Ale nie wyobrazam sobie sytuacji podbramkowej gdzie np. nikt z zewnątrz nie bedzie mogl przyjechac do regionu bo kwarantanna.  Malo kto wgk o tym mysli. A nie kazdy ma iskich w tym samym miescie czy we wsi. Kto zaryzykuje?
No to lata Ci ten wirus czy boisz się kwarantanny?  🤔
Narzekasz ale się nie skarżysz  🤔wirek:
Panikujesz a nie jesteś na nic przygotowana.
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 marca 2020 13:18
No sorry ale stado zwierzat nie jest ważniejsze od zapobiegnięcia masowej pandemii.
W dodatku nie słyszałam o tym, żeby był problem z wjazdem do strefy kwarantanny. W druga stronę gorzej.
Jak do tej pory granice zamknięto tylko w Wuhan. Panikujesz.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
05 marca 2020 13:32
Pandemię to już mamy. Tego się nie za zapobiec, najwyżej zminimalizować skutki 🙁
U nas w Bawarii już 68 przypadków, w tym jeden w graniczącej z nasza miejscowości. Nie zdziwię się, jak pozamykają szkoły i przedszkola. Mąż ma od poniedziałku home office, wiele innych firm też wybiera takie opcje.
W sklepach jak przed wojną, papier toaletowy w deficycie jak w PRL  🤣
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 marca 2020 13:37
No to lata Ci ten wirus czy boisz się kwarantanny?  🤔
Narzekasz ale się nie skarżysz  🤔wirek:
Panikujesz a nie jesteś na nic przygotowana.
.
Nad wyrost jest to co piszesz i jedyne co budzi we mnie to śmiech

Facella widze poziom empatii rowny wielkością do czubka wlasnego nosa. Ja wiem ze ciezko jest wyciagnac jakies wnioski u kogos poki sie nie zalozy cudzych butow. Ale czasami lepiej zamilczeć, serio
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 marca 2020 13:44
I ty mi o empatii będziesz mówić  🤣
[quote author=espana link=topic=95120.msg2914640#msg2914640 date=1583414084]
No to lata Ci ten wirus czy boisz się kwarantanny?  🤔
Narzekasz ale się nie skarżysz  🤔wirek:
Panikujesz a nie jesteś na nic przygotowana.
.
Nad wyrost jest to co piszesz i jedyne co budzi we mnie to śmiech

Facella widze poziom empatii rowny wielkością do czubka wlasnego nosa. Ja wiem ze ciezko jest wyciagnac jakies wnioski u kogos poki sie nie zalozy cudzych butow. Ale czasami lepiej zamilczeć, serio
[/quote]

zabeczka17 to pośmiejmy się razem cha cha cha  😂  😂  😂
Wyłuszczyłam Ci tylko to w czym sama sobie zaprzeczasz.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 marca 2020 13:55
I ty mi o empatii będziesz mówić  🤣

Będziesz mieć  półroczne niemowlę, będziesz mieszkać na wsi w domku bez podłączonej kanalizy itp., będziesz mieć swoje ukochane zwierzęta to wtedy porozmawiajmy ok? A nieee... sorry no tak, bezdzietni,miastowi i ocena życia na wsi. 😂

espana widzę lubisz dopowiadać sobie historie na podstawie mylnie wyciągniętych wniosków. No ale patrząc na ten kraj to nawet jest zapotrzebowanie na takich wizjonerów w polityce. Sprawdziłaby się. Marnujesz swój talent.

Ja póki co nie panikuję tylko widzę REALNE zagrożenie. I nie chodzi o sam wirus, a KONSEKWENCJE jakie mogę ponieść z nim związane.
Nie wiem czym się przejmujecie, mamy fachowców od tego.
#
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się