produkty ANKY

wymarzył mi się pad copper, skokowy, ewentualnie ruby. przeszukałam chyba wszystkie sklepy, ogłoszenia ale jeszcze trochę się trzymam myśli, że może coś przegapiłam... może coś widziałyście :kwiatek: :kwiatek:?

ewentualnie jakiś inny ładny ciemno czerwony/bordowy lub miedziano/brązowo/ pomarańczowy dla ciemnogniadego?
aniandr https://konik.com.pl/potnik-kolekcja-jesien-zima-2017-anky-wszechstronny-cooper-granite-wood 
Nie wiem czy ten jasny brąz to copper czy wood  🤣
Podpisane jest na dole, jasny brąz to Wood. Coppera nie ma.
Ale jest w Koniku skokowy Bordeaux i Marone np. I ujeżdżeniowy Ruby, jeśli nie masz bardzo krótkiej tybinki w skokówce, bo Anky są malutkie.
Sivrite na tablecie będąc mam tylko ikonę z kolorem bez opisu  🥂
Podpisane jest na dole, jasny brąz to Wood. Coppera nie ma.
Ale jest w Koniku skokowy Bordeaux i Marone np. I ujeżdżeniowy Ruby, jeśli nie masz bardzo krótkiej tybinki w skokówce, bo Anky są malutkie.


velvety i snake odpadają, chociaż bordeaux odcień ma fantastyczny. A Marone jakieś takie... wyblakłe?
no nic, dzięki za podpowiedzi :kwiatek:, a ja szukam dalej.
Aniandr, też ubolewam  nad tym Bordeaux, daliby taki, tylko normalny, a nie wymyślali. :P
Na żywo nowa kolekcja wygląda lepiej. Bardzo ładny jest Lagoon. Właśnie mi przyszedł 🙂
uszatkowa   Insta: kingaielif
24 marca 2020 22:41
Czy byłby ktoś w stanie nazwać te 2 kolory? Niestety nie mam nic do porównania
emptyline   Big Milk Straciatella
25 marca 2020 00:16
Banana i Jade?
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
25 marca 2020 20:14
Banana i Jade?


raczej Pea nie Jade
emptyline   Big Milk Straciatella
25 marca 2020 22:05
Brzask, a Pea nie była bardziej żółta?
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
27 marca 2020 18:43
Brzask, a Pea nie była bardziej żółta?


Zależy od światła, w sumie to może być równie dobrze pea i jade faktycznie
emptyline   Big Milk Straciatella
27 marca 2020 19:34
Brzask, jeszcze mi grass do głowy przyszedł, ale to po materiale można chyba wymacać.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
28 marca 2020 20:13
emptyline , tak, z tego co pamiętam ta kolekcja z grassem była strasznie cienka i szmaciana znajoma miała właśnie grass, Pea mam i jest sztywny, jade nigdy nie miałam w rękach więc ciężko ocenić
uszatkowa   Insta: kingaielif
28 marca 2020 22:40
Dziękuję za odpowiedzi, jak będzie słońce to postaram się wrzucić lepsze zdjęcie.
Mam uszkodzony pad- jak moge go naprawic - gdzie mozna kupic taki material?
Na allegro pod nazwą alcantara.
Wiecie może gdzie mogłabym kupić hummingbird dl? A może ktoś ma i nie kocha? Nerkę sprzedam w zamian  :kwiatek:
Na instagramie Anky napisali, że kolor ten pochodzi z nadchodzącej kolekcji.
https://www.instagram.com/p/CDiJ5E0FiVt/?igshid=uhspot8mvqcx
Podają błękit i coś ale ciemny petrol.  W połowie sierpnia już w sklepach.
Kolekcja.
Dodatkowa pady. Oo Kocham chyba.
Sivrite, ten drugi od lewej wygląda sztos! Szkoda, że te VSki są takie małe 🙁 a DL z kolei ogromne i pod skokowym siodłem wyglądają fuj 🙁
Sivrite, ten drugi od lewej wygląda sztos! Szkoda, że te VSki są takie małe 🙁 a DL z kolei ogromne i pod skokowym siodłem wyglądają fuj 🙁

DL-ki ogromne? Najmniejsze z tych, jakie posiadam. :P Mnie właśnie bardzo pasują do krótkiego siodła i to jest jeden z najważniejszych powodów za Anky dla mnie.
Ogromne to są Eskadrony. Wyglądają jak półderki. Oo I Kramery też są wielkie, moje VS są tylko centymetr krótsze niż ujeżdżeniowe Anky, używam ich jak DL.
vissenna   Turecki niewolnik
06 sierpnia 2020 11:36
Wow!
Powiem szczerze, że pierwszy raz od dawna, to nawet  bym przytuliła.  💘
Czekam jak na koniu będą wglądać.
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
06 sierpnia 2020 11:51
Jeju, ten drugi od lewej jest piekny 🙂 pierwszy zresztą też.
Jak oglądam takie rzeczy to mega żałuje, że mam konie wielkości owczarka niemieckiego  😵
Mi się tylko ten trzeci od lewej podoba  💘
Anky Ruby. Ale jakbym napisała, że Chilli, to naprawdę byście nie znaleźli różnicy... Pojechałam zobaczyć na żywo i serio to jest to samo. Aż żałuję, że kupiłam owijki z drugiej ręki, bo bym wzięła teraz identyczne. :P

Jak Ruby? Mój jest bordowy  😂
Jak Ruby? Mój jest bordowy  😂

No Ruby, Ruby... Mam dwa i oba takie same - w cieniu jasnobordowe, ale w słońcu bladoczerwone. 😀
Sivrite kolor kameleon.  😎
Podoba mi sie ta nowa czerwień ma ktoś na karym ?  😁 gdyby była z tymi drobinkami co granat i czern bym się nie zastanawiała  😁
Anil, Chilli.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się