wasze ulubione seriale

Locke&Key spoko. Jak ktoś lubi klimaty Stranger things to powinien się spodobać.
Zawiodłam się natomiast na 2 sezonie Altered Carbon. W weekend obejrzałam prawie cały sezon (zostały mi 2 odcinki) i okropnie mnie znudził, wymęczył i wkurzył.
Achaja, ja nie dotrwałam nawet do końca pierwszego odcinka i raczej nie zrobię drugiego podejścia. Zdecydowanie jestem ten drugi obóz.
Wczoraj skończyłam oglądać i zdecydowanie mogę polecić Years and years dostępny na HBO GO, idealny na weekendowy czy chorobowy binge watching, 6 odcinków, ciekawie przedstawiona historia pewnej rodziny na przestrzeni kilku lat.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
11 marca 2020 16:09
Nie wiem kiedy bedzie w PL, ale w UK premiera 3go sezonu Westworld w poniedzialek 😜
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 marca 2020 17:27
larabarson, ja też jakoś strasznie brnę przez Altered Carbon, a pierwszy sezon uwielbiałam  🙄
ZeroZeroZero -fajny serial na HBO
Mam to samo z Altered - słabiutko wypada ten drugi sezon, bardzo. Przede wszystkim zawiódł aktor, który jest tak mdły i nijaki jak tylko to chyba możliwe 🙄 Ogólnie szło obejrzeć, ale jak pierwszy sezon wgniata w fotel, tak drugi nadaje się do kotleta raczej 🙁 Szkoda, szkoda, taki potencjał.
The Outsider - bardzo fajny, trzymający w napięciu serial, choć niestety z tendencją spadkową, aż do finału totalnie bez fajerwerków w moim odczuciu 🙄 Ale warto nawet dla 3 pierwszych odcinków, które mnie wbiły w fotel 👀
To prawda, troche im ulecialo powietrze z balonika, ale calosc na plus 🙂
Tak, ostatnie 2 odcinki Outsidera totalny bezszał. Jestem zawiedziona 🤔
To prawda, troche im ulecialo powietrze z balonika, ale calosc na plus 🙂


Bardzo, polecałam każdemu w pracy XD

Swoją drogą - poczytałam opinie na Filmwebie i mam wrażenie, że oglądałam inny serial niż komentujący, że aktorstwo drewniane, beznadziejna fabuła, nudy 🤔
Obejrzałyście w ostatnim odcinku scenę po napisach końcowych?
nie?! 😀
edit: no, troche sie wyratowali :P
faith, ja też właśnie nie obejrzałam i byłam baaardzo rozczarowana zakończeniem, a później gdzieś przeczytałam, że jest jeszcze jedna scena i faktycznie, trochę lepiej to teraz wygląda 😉
Tak, ale dla mnie nadal nie ma sensu. Wyjaśni mi ktoś kiedy to się stało? Bo nie zarejestrowałam.
Nie wiem kiedy bedzie w PL, ale w UK premiera 3go sezonu Westworld w poniedzialek 😜

W PL równolegle jak inne produkcje HBO.
Rozczarował mnie dość mocno 2 sezon, ale jestem typem "wiernym" i 3 sezon mam zamiar oglądać, żeby zobaczyć co dalej.
Dotarł ktoś może do streszczenia 2 sezonu? Czy jednak trzeba na szybko obejrzeć ponownie?
Zaczęłam oglądać Valhalla - Murders po trzech odcinkach jest naprawdę dobrze, świetny klimat, chociaż islandzki brzmi dla mnie trochę jak turecko-duński  😂
Moon   #kulistyzajebisty
16 marca 2020 10:27
kolebka, też właśnie oglądam, całkiem spoko 😀
Chociaż ja oglądam z angielskim dubbingiem, nie zdzierżam innych języków w filmach 😉
Moon ja zawsze dźwięki oryginalny i napisy polskie albo angielskie, Riverdale oglądam oryginalnie bo to taki prosty serial  😍

W ogóle Riverdale to jest moje takie guilty pleasure, co tam się ostatnio odjaniepawla to głowa mała  😜
kolebka, ja już nie wiem o co chodzi w Riverdale, akcja zapierdziela i co chwilę inna. Na bieżąco nie oglądam, tylko z doskoku jak mi się nudzi i nie ogarniam co i po co. Ale dla mnie w sumie cały netflix to guilty pleasure, bo seriale lubię jako czasozapychacz.
Ból, że Dynastii nie ma już na platformie i muszę ściągać nielegalnie odcinki, bo to mój top serial  😜
A teraz prewencyjna kwarantanna w domu i jak na złość nie mam absolutnie nic do oglądania. Zaczęłam The Politician, bo zobaczyłam niezłą obsadę (jestem fanką musicali), ale jak już się rozkręcił, to koniec sezonu. Kiedyś byłam też fanką koreańskich dram, więc próbowałam coś w tym stylu, ale nie jestem w stanie tego oglądać 😂 Igły z wideł, milion odcinków prowadzące do wielkiego momentu, jakim jest złapanie się za ręce... No nieee 🤣
budyń  bo tam serio sie dzieją takie rzeczy od czapy, że trzeba na bieżąco oglądać  😁  naprawde kosmos czasem - miłość, morderstwa, zabójstwa, intrygi, przekręty, zwroty akcji, zjawiska paranormalne, sekta a przy tym oczywisty high life  😅  bo przecież kto chodził do szkoły w takich ciuszkach jak Veronica albo Cheryl  😂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 marca 2020 10:48
e tam, Riverdale jest super, nie wiem o co Wam chodzi  😂
madmaddie  ja UWIELBIAM, serio 😀 uważam, że jest naprawde dobrze zrobiony, a scenarzyści jedzą chyba dobre grzyby ze ścian, że mają takie pomysły  🥂
Zawsze czekam niecierpliwie na nowy odcinek  😍
Achaja jeśli ktoś Ci wyjaśni kiedy to w Outsiderze się stało to skrobnij pw bo ja też nie wiem  😁
budyń, jeśli nie oglądałaś Breaking Bad, to bardzo polecam. Każdy kolejny sezon lepszy od poprzedniego. Ja po pierwszym kiedyś nie zamierzałam oglądać dalej, ale po jakimś czasie zmieniłam zdanie i teraz mówię sobie, że głupia byłam.  I po raz kolejny polecam Bloodline, jeśli nie widziałaś.

Obejrzałam pierwszy sezon Sick Note, dziś przystępuję do drugiego. Bardzo zabawne. 
chomcia, nikt się kwapi XD
Nie wiem, co mnie podkusiło, żeby włączyć Free Rein. 😜
trusia, oj nie nie, zupełnie nie moje klimaty :P Bloodline sprawdzę. Na razie odpaliłam w końcu Altered Carbon, ale po pierwszym odcinku umieram z nudy i zażenowania trochę 🤣 Super badass edgy ten bohater, nie wiem czy przełknę na dłuższą metę.
flygirl, uwielbiam, proszę nie obrażać 😂 Ale w sumie podsunęłaś mi pomysł, aby poszukać gdzieś Heartland, bo stanęłam na chyba 4? sezonie. A mi gdzieś mignęło jakiś czas temu, że to się dalej kręci. Będą dzikie mustangi do kotleta.
Moon   #kulistyzajebisty
24 marca 2020 16:38
Laski, która ma Amazona? Co warto obejrzeć? W ramach nudy kwarantannowej i promki od Playa, założyłam sobie i ja. Póki co oglądaliśmy z P. Kilka odcinków Grand Tour, a wyszukiwarka Amazonowa jest e... głupia ;p albo za bardzo jestem przyzwyczajona do Netflixa.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
24 marca 2020 17:39
Jak lubisz kryminalne to Bosch jest super
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się