Facebook -czy ktoś korzysta?

Pewnie jakiś wirus 🙁

Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać 😁 jest jakiś globalny problem właśnie zwłaszcza z logowaniem przez komputer.
Może wszyscy siedzą po domach i tracą czas na fejsie?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 marca 2020 16:48
Wygląda jakby mi konto zablokowali za ... spam, gdzie ja publikuję coś na tablicy może raz w tygodniu  🤔 i nie wiem, jak to odblokować

edit: na telefonie i macu działa. Tylko na stacjonarnym problem  😵
Gniadata   my own true love
19 marca 2020 14:08
Czy da się ustawić powiadomienia na posty konkretnej osoby (nieznajomej) z grupy na fb?
EDIT: To brzmi jakbym była początkującym stalkerem, ale chodzi o to ze laska po prostu wstawia fajne ciuchy 😂
Gniadata, może jak klikniesz na jej profilu "obserwuj"? Wtedy widać co wrzuca na profil, może na grupę też to działa jeśli ją dzielicie.
Gniadata   my own true love
19 marca 2020 16:06
budyń ooo dobry trop :kwiatek: dziękuje!
mils   ig: milen.ju
07 maja 2020 09:28
Jak wysłać wiadomość do osoby, ale z poziomu fanpage? Nie mogę nigdzie znaleźć opcji rozpoczęcia konwersacji, a z profilu tej osoby otwiera mi messengera prywatnego.
mils, na 90% nie można tego zrobić, też kiedyś szukałam i wydaje mi się, że tylko ludzie mogą pierwsi napisać do strony, strona do kogoś nie 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 maja 2020 11:48
Jako strona można rozpocząć konwersacje tylko z inną stroną.
mils   ig: milen.ju
07 maja 2020 14:45
Dzięki dziewczyny, no to trudno, będę pisać do klienta z prywatnego. 😁
Gillian   four letter word
08 maja 2020 21:45
Czy ma ktoś taki problem, że odebrane wiadomości na messengerze przychodzą po kilku minutach drugi raz? Np piszę z kimś, odpisujemy na bieżąco a za chwilę okno czatu z tą rozmową otwiera się od nowa i wszystko przychodzi odebrane drugi raz. Zawiesza mi to telefon. Wyłączyłam wifi, nie pomogło, tak samo jak aktualizacja.
Gillian, ja mam tak od jakiegoś czasu, strasznie jest to irytujące i też jeszcze nie znalazłam na to sposobu :/
Mam pytanie- Fan Page chce mnie dodac jako edytora strony, ale z jakiegos powodu nie udaje im sie to. Kazali mi sprawdzic swoje ustawienia prywatnosci albo samej zarequestowac dodanie mnie. Szczerze mowiac w ustawieniach prywatnosci nie widze nic a propos dodawania mnie jako administratora jakiejs strony, nie widze tez zadnej opcji, zebym miala zarequestowac dodanie samej siebie. 😵

W czym moze byc problem? Czy moze w tym, ze probowala mnie dodac osoba, ktora tez jest editorem, a nie ownerem? 🤔
ashtray, wydaje mi się, że tak. Jak sama wchodzę w ustawienia na fanpage to tam, gdzie jestem administratorem mam taki odnośnik jak "edytuj role na stronie" i tu moge dodawać, a tam, gdzie jestem tylko redaktorem mam w tym samym miejscu "pokaż role na stronie" i nie mogę nikogo dodawać.
Odpisała mi właśnie, że próbowała mnie dodać z konta ownera i że inną osobę dodała, a mnie się nie da. Więc ja nie wiem. Coś może być faktycznie z moimi ustawieniami nie tak i gdzie to sprawdzić? 👀
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 sierpnia 2020 03:03
Masz tę osobę w znajomych?
Czy mogę jakoś znaleźć post, który skomentował mój znajomy, a który facebook przestał mi wyświetlać na osi czasu, bo jest facebookiem? Nie pamiętam czyj to był post.
Masz tę osobę w znajomych?

Ta, ktora mnie probowala dodac- tak. Ta ktora jest ownerem- nie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 sierpnia 2020 00:14
Dodaj ownera do znajomych, powinno pomóc.
Mam pytanie do znawców FB. Mamy założoną grupę (nie stronę). Jestem tam administratorem. Niestety nie mogę przypiąć swojego postu - nie mam w ogóle takiej opcji. Moderator też nie ma. Ktoś coś wie jak to ogarnać?
Czy znalazł ktoś w tym nowym układzie "dziennik aktywności"?
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 września 2020 07:50
Epk, a opcja „dodaj do ogłoszeń grupy”? Ciężko powiedzieć nie widząc tak naprawdę menu rozwijanego posta.
Teodora, a weź nie mów nawet o nowym układzie  😵 dziennik aktywności znajdziesz po wejściu na swój profil i kliknięciu boxa z poziomymi kropkami, obok „edytuj profil”, symboli oka i lupy. Skrótu ze strony głównej (jeszcze) nie znalazłam. Nie mogę zdzierżyć tej nowej wersji, cały czas korzystam z mobilnej.
Facella, jest faktycznie opcja oznacz jako ogłoszenie. Spróbuję tak, dzięki
Facella, dzięki, nie wpadłabym na to 🙂
Nie żeby ten nowy dziennik był zapowiadał się najlepiej... Przynajmniej na pierwszy rzut oka odstrasza.
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 września 2020 15:57
Ja lubię „gmerać”, szczególnie odkąd pracuję w IT gdzie sama muszę eksperymentalnie dochodzić do nowych rzeczy  😁 a że jestem typem człowieka, który grając w gry robi akcje typu „co sie stanie jak 200 razy uderzę w ten kamień”, to mnie to zwyczajnie kręci  😜 ale ten nowy fb tak mnie odstrasza, ze sprawdziłam tylko to co mnie najbardziej interesowało i jakoś nie mam ochoty go rozkopywać  🙄
HELP  🙇
Czy ktoś może mi łopatologicznie wyjaśnić, jak mogę dezaktywować messengera?
Mam iPhone (nie wiem czy to ma jakieś znaczenie czy IOS czy Android)
Wg porad od facebooka powinnam zrobić tak:

Aby dezaktywować Messengera w przypadku wcześniejszej dezaktywacji konta na Facebooku:
iPhone i iPad:
1.Na ekranie Czaty dotknij swojego zdjęcia profilowego w lewym górnym rogu.
2.Dotknij pozycji Ustawienia konta.
3.W sekcji Twoje informacje na Facebooku dotknij opcji Usuń konto i informacje.
4.Dotknij Dezaktywuj.
5.Wpisz hasło.
6.Dotknij Wyślij.


Ale problem jest taki:
1. Dezaktywuję Facebooka (automatycznie wyrzuca mnie z messengera, na który muszę się od nowa logować, żeby wejść)
2. Loguję się na Messenger, po tym, jak mnie z niego wywala.
3. Jak wchodzę w pkt. 2 (z tej instrukcji powyżej) - w tym momencie messenger wymaga ode mnie zalogowania się do Facebooka.
4. Zamykam aplikację Messengera i otwieram ze 2-3 razy zanim mnie przepuści do ustawień konta.
5. Wchodzę w te nieszczęsne ustawienia z pkt. 3 i tu zaczynają się schody, bo nie mam takiej opcji jak "dezaktywuj". Od razu pojawia mi się tylko okienko do wpisania hasła i informacja o kasowaniu konta. Boję się tam klinąć, żeby sprawdzić, czy pojawi się coś jeszcze czy od razu mi konto skasuje (bo jednak nie chciałabym kasować konta tylko je zdezaktywować).
Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć czy jak wpiszę tam hasło i zatwierdzę to faktycznie mi się to konto usunie, czy pojawi się opcja dezaktywacji ❓ ❓
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 października 2020 15:18
Nie wiem jaka masz wersje iOS i messengera, ale u mnie w ustawieniach na messie jest lista, tam jest nagłówek „Twoje informacje na Facebooku” i nie trzeba w niego klikać, tylko w „własność konta i kontrola”, tam jest opcja dezaktywacji konta.
Hmmm... właśnie... to jest myśl. Może kwestia tego ze dawno nie aktualizowałam ani fb ani messengera xD zaraz to zrobie i sprawdzę czy coś się poprawi.

Edit Dooopa... teraz to jak dezaktywowalam fb to mnie nawet nie chce przez Messenger przepuścić do jakichkolwiek ustawień. Wola tylko cały czas, żebym się zalogowała na Facebook.
martrix, a podczas samej dezaktywacji konta nie pyta Cię, czy chcesz także zrezygnować z messengera? Bo ja gdy dezaktywowałam kilkukrotnie konto to zawsze miałam opcję do wybrania, czy chcę zostawić messenger, czy nie
No właśnie wcześniej tak było i z poziomu komputera i z poziomu telefonu mogłam sobie tę opcję zaznaczyć. Później w telefonie mi to zniknęło i musiałam się z kompa logować, żeby dezaktywować wszystko (i Messenger i FB). Wczoraj jeszcze próbowałam to wieczorem ogarnąć ale niestety - nadal czarna dziura. Jedyne, co zauważyłam, to to, że kiedy mam aktywny Facebook to w Messenger też widzę tę opcję o której pisała Facella "Własność konta i kontrola", a w momencie kiedy zdezaktywowałam Facebook i jak już Messenger mnie łaskawie wpuści do panelu ustawień konta to znika mi właśnie ten odnośnik "Własność konta i kontrola" z panelu w Messengerze i nie da się go dezaktywować... No nie wiem, jak u innych, ale u mnie jest chyba coś pochrzanione.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się