Końska Rewia Mody XIV (2020)

Moon, oraz jak jak wygalda niedopasowane siodło xD
wątek zamknięty
Izabelka w brązach:

Szkoda, że nóżki rozmazane, ale i tak na tym najlepiej je widać. 🤣

Jutro mam zdjęcia na Siwej, rozkminiam, w co by tu ją ubrać. 😜
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
25 marca 2020 20:18
Gdyby ktoś ze szmatocholików był zainteresowany to pewna końska pani fotograf robi wyprzedaż różnych perełek na swoim instagramie :p
Napisałabym wprost, ale nie wiem czy nie zostanie to uznane jako "reklama" 😉
flygirl coś innego niż brąz 😀 niebieski,  bordo?
wątek zamknięty
Jedyny czaprak ujeżdżeniowy jaki mam a który nie jest w jakimś odcieniu brązu, to czarny i to taki typ czapraka typowy do ciurania, więc nie pasuje do zdjęć. 😁

edit. noo, mam jeszcze biały na zawody (z brązową lamówką :wysmiewa🙂.

Może jednak powinnam była kupić tego skyblue dla odmiany. 🥂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
25 marca 2020 22:09
Pati2012, to jak ja napiszę, że chodzi o juliadnę to może się reklama rozejdzie po kościach? 🤣
wątek zamknięty
Meise, nie mam pojęcia, nie próbowałam, nie mam już tych śliskich czapraków.
Używam tej z horze, ale zgodnie z jej instrukcją - pod czaprak.
wątek zamknięty
Jak dooobrze, że juliadna jest pingwinem  😀
wątek zamknięty
Czy chorobę na brąz się leczy? Właśnie mi dotarł big square darknougat (dzięki Katasia :kocham🙂 a leci do mnie pad ciemnobrązowy z Harry's Horse (taka promka była! grzech nie wziąć). 😡 Nawet próbowałam parę razy kupić coś innego, wrzucałam do koszyka czy do obserwowanych na rv i... na tym się kończyło. 😁 I też patrzyłam na to, co ma juliadna aaalee, tak jak wyżej. 😁

A Siwa latała znowu w tym nowym brown, nie chciałam ubierać czystego, bo ze wszystkich leci futro jak szalone, to już wolę mieć mniej do odkłaczania.

I w sumie nie jest źle, nawet jej pasuje.
wątek zamknięty
Do mnie dzisiaj przyjechał sonderdralon limegreen plum  💘
Oczywiście już przejęty w lepsze...łapy  🤣

Trzy lata nic nie kupowałam. Aż zapomnialam jak to cieszy  🤣
wątek zamknięty
flygirl, - pasuje, w tym świetle jakoś lepiej niż na poprzedniej stronie 😀 Jeśli chodzi o brązy... chyba nie 🤣 Przecież to Tobie głównie mają się te szmatki podobać 😉
protoniasta, - śliczny! 🙂

Ja właśnie odebrałam upolowane na wyprzy owijki cloudgray, bbędą pod lamówkę do różowego niciaka 😀 Za 50zł to grzech było nie brać, w takiej cenie cieszy jeszczw bardziej 😁 
wątek zamknięty
Halko, czy ktoś miał do czynienia z czaprakami LeMieux? Na GNL sprzedają teraz, cena średnio przyjemna, ale opis cuda na kiju.

Zainteresował mnie jeden z czarnych modeli skokowych, bo kupuję różne pierdoły na GNL i chcę sobie dorzucić coś fajnego dla ducha, ale mi się pejsy trochę kręcą  😁

Szanowni Państwo, czy warto? Poradźcie.
wątek zamknięty
Ja używałam w pracy dużo, nawet gdzieś już o nich pisałam. Miałam ten model w ilości parunastu sztuk. Fajnie się układają, łatwo zrobić dziubek, ale są dość krótkie, więc trzeba dobrze ułożyć, żeby się nie okazało, że siodło leży wprost na grzbiecie. Grube i pomimo prania w kółko nic się nie szmaciły, kolor nie blakł, na plus paski do przypięcia do siodła, bardzo to wygodne. Do prywatnego użytku jednak bym nie kupiła, ale ja nie lubię takiego kształtu. 😀
wątek zamknięty
Mi się ten kształt też średnio widzi, ale chyba jest funkcjonalny i pod siodłem już nie wygląda tak dziko  😉
Masz jakieś foty?
wątek zamknięty
Niestety, mam tylko jakieś z ukosa, na których nie do końca widać, jak się układa. Ale jak nikt inny do jutra by ci nie podesłał, to mogę załatwić. 😀
wątek zamknięty
Załatw plis  :kwiatek: Bo chcę jutro zamówić i się waham czy dowalić sobie dodatkowo czaprak za 3 stówy, czy jednak odpuścić  😉
wątek zamknięty
Fajnie się układają, łatwo zrobić dziubek, ale są dość krótkie, więc trzeba dobrze ułożyć, żeby się nie okazało, że siodło leży wprost na grzbiecie.


Ale ona mają rozmiary. Więc może po prostu miałaś ten mały.
Są w rozmiarze s/m, L oraz XL i wtedy są duuuże.

wątek zamknięty
Aaaa no to chyba, że tak.
wątek zamknięty
Czy wie ktoś które czapraki poza padami ANKY są naprawdę grube?
i duże ?🙂

Chodzi o czapraki DR.
wątek zamknięty
nie wiem co to znaczy "na prawdę grube", ale grubsze są niektóre modele z equestrian qeen 🙂
wątek zamknięty
Yorki Arwila  😉
wątek zamknięty
anil22, - ale do kategorii duże te Yorki już zdecydowanie nie pasują 😉 Dla mnie to one są idealne pod skokówkę, nie pod uje 🤣

Eskadrony są duże, a stare pady są mega grube i się nie ubijają, warto upolować.
wątek zamknięty
anil22, - ale do kategorii duże te Yorki już zdecydowanie nie pasują 😉 Dla mnie to one są idealne pod skokówkę, nie pod uje 🤣

Eskadrony są duże, a stare pady są mega grube i się nie ubijają, warto upolować.


dziękuję🙂
wątek zamknięty
[quote author=keirashara link=topic=102969.msg2919861#msg2919861 date=1585568127]
anil22, - ale do kategorii duże te Yorki już zdecydowanie nie pasują 😉 Dla mnie to one są idealne pod skokówkę, nie pod uje 🤣

Eskadrony są duże, a stare pady są mega grube i się nie ubijają, warto upolować.


Pady ANKY ?
[/quote]
wątek zamknięty
protoniasta Kurde, tej derki to zazdraszczam przeokropnie!  🙄

A ja to tak po cichu tylko pochwalę się cudownym PS of Sweden Vanilla - na żywo to już w ogóle coś cudownego!  💘
wątek zamknięty
Vendettka, o piękny! Jak dobrze, że mam Siwkę i na niej byłby totaaalnie bez szału 😁


Pan Mireczek w Schockemohle Asphalt 😍
wątek zamknięty
Oj, wtrącę się - ten zestaw na Siwej by wyglądał OBŁĘDNIE! (mówię o tym Vendettki)
wątek zamknięty
Meise, o nieee - on by wyciągnął tylko kolor szczyn z jej sierści 😁 wszelkie biele, a nie daj boże właśnie złamane biele/jaśniutkie beże/leciutkie żółte (takie jaśniutkie, waniliowe bardziej) wyglądają źle 😁
wątek zamknięty
Hm, ja kojarzę Twoją kobyłę jako niezmiennie śnieżnobiałą :P
wątek zamknięty
Meise, to fotoszop i instagramowe filtry :P  a latem po prostu zamiast jej czyścić to myje 😁 (+ zawsze, w każdej stajni jesteśmy pierwsze z wiosenną kąpielą)
wątek zamknięty
Nie ma śnieżnobiałych siwków o ile ktoś ich nie pierze non stop xD Nienawidze siwej maści na co dzień, jak nie kawałek twarzy, to poł tyłka w kupie... wiecznie coś xD
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.