Końska Rewia Mody XIV (2020)

Vendettka, piękny kolor, aż bym sobie na karego ubrała 👀 Tylko szkoda tych fiołków zerwanych tylko do foty, one tak pięknie pachną, że nie ruszam nigdy. Zapach wiosny dla mnie 😀
wątek zamknięty
Vendettka o kurczaki, po zdjęciach katalogowych miałam wątpliwości co do niego. Teraz będę musiała go kupić taki piękny jest  🙄  😁
wątek zamknięty
Vendettka ty już znasz moje zdanie - cudowne zdjęcie cudownego czapraka. Teraz czekam na zdjęcie z koniem  🏇
wątek zamknięty
Nirv A mój paskud to Siwek  🤣 Ale akurat mega mi się widzi na niego ten kolor, ale ja akurat lubię białe i żółte szmaty na Siwych  🙂 Także totalnie zgadzam się z Meise co do Twojej Siwej! 😀

budyń Szczerze to są samosiejki mam je wszędzie w trawniku aktualnie  🙄 także nie było mi ich szkoda - no i... one akurat nie pachną  🙁 Ale po zerwaniu tą chwilę dekorowały mi stół w kuchni - bo szkoda mi było wywalić  🤣

dairoxroxi Mogę tylko Cię Kochana zapewnić że na żywo jest jeszcze piękniejszy, także zakupu nie pożałujesz na pewno  😵

smerfi Dzięki, Dzięki  💘 No na tą fotkę z koniem będzie trzeba jeszczeee troszkę poczekać na pewno  🙁
wątek zamknięty
Vendettka, - przepiękny! A na tym zdjęciu aż czuć wiosnę 💘
Nirv, - cudowny jest ten schocke, też na bieg o choruje 😍
wątek zamknięty
Meise, o nieee - on by wyciągnął tylko kolor szczyn z jej sierści 😁


Przepraszam za off top ale wygrałaś dziś internety 😂 😂 😂

Czy ktoś z was ma czaprak dotibell? Jak z rozmiarem i jakością?
wątek zamknięty
kotbury, - kiedyś oglądałam je na zawodach i nie było DL, były tylko w jednym kształcie, niby wszechstronne. Dla mnie słabiutko, bo pewnie miałabym problem z dzióbkiem. Ogólnie w macaniu nic nie urywały, takie se, ale wzory ciekawe.
wątek zamknięty
Teraz już są dl i właśnie są na "sale"... i tak kusi czarny z piwoniami.. taki kwiatowy wzór dla starej ciotki kotki (idealny dla mnie🙂. 😍

Ale właśnie kwestia miejsca na kłąb (my potrzebujemy sporo) no i ja ostatnio zredukowałam znacząco ilość szmat i w zasadzie sztuk 3 tyram na okrągło i bardzo mi zależy na tym, aby po kilku miesiącach nie przecierały się przy przystułach, czy na końcu (na grzbiecie rant).
wątek zamknięty
Ja mam jeden czaprak od dotibel od około roku, DL

jedyne co, to są dość śliskie, nie mają pasków tych na rzepy na górze. Z dziubkiem nie mam problemu, bo ja chwytam przód i tył czapraka i na tym podnoszę siodło więc wchodzi w kanał na całej długości, nie tylko z przodu.  Są relatywnie grube :-)
wątek zamknięty
U mnie ta metoda na dzióbek nie zadziała- za dużo kłębu- w sensie nawet jak wejdzie w kanał to jeśli nie jest mocno profilowany to uciska kłąb.

jeju, jak miałam poprzedniego konia to same bezpaskowe pady kupowałam... a teraz muszę mieć wszystko z paskiem. 🤔wirek:
wątek zamknięty
Aaa no to ja mam standardowo wykłębione konie, siodło jak dopnę to też mi brak tych pasków nie przeszkadza, nic się nie przesuwa. To chyba rzeczywiście musisz poszukać w tych mocno profilowanych na "dzióbek" ;-)
wątek zamknięty
Zobaczyłam na insta tego PS vanilla na czarnuchach i gniadych i łeee :P Już nie chcę. Jak ktoś ma chrapkę, to polecam, może też się wyleczy 🤣
wątek zamknięty
Czy wie ktoś które czapraki poza padami ANKY są naprawdę grube?
i duże ?🙂

Chodzi o czapraki DR.



Grube czapraki DR z firmy BR model Nathen oraz dość gruby jest też czaprak Sanya z nowej kolekcji Schockemohle.

https://horseandpony.pl/pelne/1127-2576-czaprak-passion-nathen-br.html#/40-rozmiar-full/143-rodzaj-dl_ujezdzeniowy/610-kolor-morski

wątek zamknięty
dziękuję 🙂 szukam czarnego BR model Nathen DR choć widzę że większość jest wszechstronnych
wątek zamknięty
Chwalę się moim zestawem skoczkowo- dresażowym  na karym koniu:




Co polecicie owijki plus czaprak na takiego zwykłego gniadosza? no może ciut wpadającego w ciemniemnogniadego.Coś eleganckiego 🙂
wątek zamknięty
na gniadosza polecam bardzo schockemohle beżowego, jest elegancko, stypowo, szałowo
na zdjeciu (bardzo podglądowym hahah) akurat nie w owijkach, tylko w skorupkach, ale myślę że czekoladowe albo beżowe owijki by zrobiły szał
wątek zamknięty
Donia Aleksandra, Ooo mieliśmy kiedyś coś podobnego 🙂
  🙂
Z czaprakow podobają mi się same stypy  😁 na twoim bym widziała beige z 2011 ale w pełnym czapraku (nie SR)  i owijkami beige. Kiedyś ktoś wrzucil takie zdjecie konia podobnego do Twojego w tym komplecie. Muszę je znaleźć  🏇

Dzisiaj kurier przyniósł mi nowego dralona do kolekcji  💘
Długo sie zastanawialam nad tealblue ale ostatecznie ten zwyciężył  🙂
wątek zamknięty
protoniasta, ja chorowałam na oba, ale z racji tego, że mam cały Teal-Set to wybór był wiadomy 😁


Acapulco w dralonie z najpiękniejszej kolekcji Eskadrona, czyli Jesień/Zima 2014  😍 Capri-Darknougat-Iceblue-Lightnougat-Navy-White


Siwka w jakimś Eskadron Platinum, kolor Violet Grey
wątek zamknięty
Nirv ślicznie mu  💘
wątek zamknięty
nirv uwielbiam ten kolor 🙂 ślicznie mu
wątek zamknięty
piękny ten komplet Violet Grey na siwku  😍 😍
wątek zamknięty
Donia Aleksandra, - biel to zawsze jest elegancja. Na gniadego to klasyka - beż, granat lub czarny 🙂
Nirv, - cudowny jest ten dralon 😍 I pomyśleć, że jak wyszła ta kolekcja byłam na nie, a od jakiś dwóch lat mega mi się podoba... starość 😁 Siwka cudownie w tym kolorze, jak stworzony dla niej 😀
wątek zamknięty
anil22, - ale do kategorii duże te Yorki już zdecydowanie nie pasują 😉 Dla mnie to one są idealne pod skokówkę, nie pod uje 🤣

Eskadrony są duże, a stare pady są mega grube i się nie ubijają, warto upolować.


wiadomo moze z której kolekcji pady są grube ?🙂 te nowe są jak szmatki 🙁 w dodatku bardzo szybko się ubijają
wątek zamknięty
Wy znacie się na kolekacjach, gdzie szukać eskadrona w granatach albo w jakich kolekcjach oprócz nowej?
wątek zamknięty
W każdej  😁 ostatnio sporo tego było  😉
wątek zamknięty
Merlot Felixa na karym:



Przepiękny jest ten czaprak i kolor  😍

edit. Zapomniałam, że w galerii mam jeszcze foto z jazdy w tym czapraku, tylko filtr i jakość zdjęcia nie oddają żywości koloru:

wątek zamknięty
Merlot Felixa na karym:


Bordo dla mnie zawsze cudowne, jestem trochę uzależniona  😀
Ale jakie Wy macie super miejsce na foty szmatowe! Trochę bliżej stanąć ogrodzenia i łapiecie tylko niebo i piękne widoki  😍
wątek zamknięty
Hej, powiedzcie mi, bo Moon pisała kiedyś, że kantary eskadrona z futrem są olbrzymie i na fulla bierze cob, czy taśmowe są normalne? Bo dylemat mam jaki rozmiar przypasi na sagan mego konia :P A chodzi za mną ten kolorowy co Całus dostał od ojczyma :P
wątek zamknięty
budyń, - taśmowe są normalne. W sensie, raczej z takich większych niż mniejszych, ale normalne 😉 Na swojego biorę normalnie full, futerkowe są faktycznie nieco większe.
Meise, - kolor piękny, a widok po prostu bajeczny 😍 Zazdraszczam.
wątek zamknięty
U nas widok z placu jest po prostu bajeczny, nigdy nie ma się go dość! Ośrodek jest chyba położony w jednym z najpiękniejszych miejsc wokół naszego miasta.
Teraz zrobili nam nowiusieńkie ogrodzenie i w ogóle jest już sztosik  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.