Stajnie w Lublinie

pony   inspired by pony
06 lipca 2009 18:54
wiem bo byłam🙂 i faktycznie duuuuużo osob nie zdało- moim zdaniem i tak zbyt wielu osobom sie udało, ale niektore( np.dziewczynka na Filipie) na serio powinny zdac.
Mam nieodparte wrażenie że p.Pietrzak się "uwziął" na Sylwie od Filipka, bo z tego co słyszałam to całkiem ładnie pojechała....
pony   inspired by pony
07 lipca 2009 08:41
nie uważam, że sie uwział. Sylwia jechała ładnie, ale ktos bardzo madrze krzyczal z publicznosci(wiem kto, niewazne, ale szkoda dziewczyny) jak ladowala na zlej nodze nie dajac jej mozliwosci wykazania, ze sama umie to rozpoznac i poprawic, na tym egzaminie to b. wazne, wlasnie ta swiadomowsc jazdy.  Jestem przekonana, ze to było powodem oblania egzaminu. Pogratulowac podpowiadającej i wspolczuc , ze Sylwia nie miala na to wpływu, bo nie bardzo wypada na przejezdzie krzyczec 'zamknij sie!' , chociaz ja bym tak zrobila;]
był ktoś w Kraśniku? jak wrażenia? bom ja była, widziała i... ta 'ogromna' powierzchnia rozprężalni na zawsze pozostanie w mej pamięci  🙄 echh w sumie czegóż można się było po Kraśniku spodziewać echh...
a wie ktoś co się stało z tą dziewczyną którą karetka zabrała? mam sporo zdjęć gdybym ktoś chciał 🙂

a i tak notabene jedzie ktoś egzamin z jazdy konnej w czwartek na felinie?  😀
pony   inspired by pony
07 lipca 2009 09:43
jaki egzamin?;|
a dziewczynie nic się nie stało, zemdlała, pojechała na obserwacje, jest cała i zdrowa😉
a no na hkj egzamin :P jade z nogą w bandażu i o kulach, może być ciekawie  😀
pony   inspired by pony
07 lipca 2009 11:39
powodzenia w takim razie!
Witam poszukuje pracy przy koniach od zaraz na terenie lubelskiego. Wieloletnie doświadczenie w pracy z końmi, opieka nad stajnia. Interesuje mnie wszelkiego rodzaju prac przy koniach, nie posiadam uprawnień instruktor. Jestem osoba pełnoletnią przemyślane poważnie propozycje proszę kierować na: tel 513289417 GG 9155830 kacha33361@wp.pl
Ja miałam być ale zrezygnowałam złożyłam na zwykłą zootechnikę (z rożnych powodów). Dziś wyjeżdżam i wracam 28 lipca wiec na egzamin się już nie załapie  😉

kacha33361 od tego typu rzeczy są OGŁOSZENIA  🙄
A ta dziewczyna, którą zabrała karetka, to spadła jakoś poważnie? Widziałyście to?
pony   inspired by pony
07 lipca 2009 16:12
z tego co mowi ona sama było tak, ze zemdlała siedzac na koniu na rozprezalni, i taka nieprzytomna zaczela cos motac rekami, wodzami tymsamym wywracajac konia, usiadla na ziemi cos tam pobełkotała i zemdlala znow,obudzila sie w szpitalu w krasniku, zrobili jej badania, poobserwowali i jest cała i zdrowa😉
nieźle  🤔

dziewczynki nie wiecie czy w Go Sporcie w Olimpie jest dział jeździecki?
pony   inspired by pony
07 lipca 2009 16:22
jest- bardzo skąpy i niezbyt profesjonalnie to wszystko wygląda, ale jest😉
Ja bd w czwartek na Felinie.
Chociaz moim zdaniem srednio miło z ich strony ze robią to o 8.30  🙄
Mogliby np przewidziec ze nie wszyscy są z lublina... Ja np z częstochowy.
Oczywiscie tez nie wazne ze mam brązową i srebrną odznakę, musze przyjechac zeby pokazac ze umiem jezdzic stepem i kłusem.  😎
A przepraszam, Pani do której napisałam maila odpowiedziała mi ze moge na miejscu pokazac odznake.  😂 No tez mi ułatwienie, jak juz sie tam przywloke to w sumie na konia moge wsiasc.
ja też będę w czwartek 😀iabeł:
Evson ja mam tego farta, że jestem z Lublina, ale też chętniej bym pojechała później...
a to nie tylko stepem i kłusem! też jest galop! przecie to już zaawansowana jazda!  🤔wirek:  🤣
pony   inspired by pony
07 lipca 2009 19:54
czy ktos  z lubliniakow wybiera się w ten łikend do janowa lubelskiego?🙂
Ja co prawda nie z Lublina, ale bede 🙂
pony   inspired by pony
07 lipca 2009 20:50
smerfi- jak poradziłas sobie z noclegiem?🙂
poniaku, my może zawitamy ale tylko w niedzielę.
Tak z innej bajki - czyżby obecnie najbardziej topowym miejscem stały się Skrzynice?
Jak wygląda tam infrastruktura i w ogóle jak oceniacie? Jadę tam od... trzech lat? i dojechać nie mogę  😉
pony   inspired by pony
07 lipca 2009 21:39
łiiiiii, może byc tak, że my tez bedziemy na same finały! Skrzynice? Jak wiesz bąbel tam stał i z calego serca polecam! moc moc moc cała moc wybiegow! ladna stajnia, fachowa opieka i w razie czegos jest komu zostawic konia w trening🙂
A ze sie tak jeszcze wtrące co do tego "egzaminu"
Czy trzeba sie jakos odwalić typu białe bryczesy chociaz i jakas koszulka, czy raczej normalnie w stajenne szmaty?

Zygzak, no tak - galop powazna sprawa przeciez  😎
pony   inspired by pony
08 lipca 2009 10:02
Evson- ja uwazam, że trzeba sie ubrac  ładnie. Tzn. egzaminatorzy tak uważają, trzeba im okazac jakis szacunek, na egzamin w sesji raczej w szmaty się nie ubierzesz. Ja w ogole nie uznaje zadnyc szmat w stajni a na koniu tym bardziej.
a jak nie masz fraka to wystarcza np, białe/czarne bryczesy i jakas koszulka polo.
Z rozmow z egzaminatorami tak wnioskuje.
też uważam że strój powinien być jak najbardziej elegancki choć znajoma powiedziała że w tamtym roku śmieli się z osób w rajtrokach  🤔wirek:  Ludzie w końcu to jeździectwo i na dodatek egzamin  a nie przejażdżka na koniku  🙄  u mnie jest wciąż ten problem że żadnego buta nie potrafię nałożyć... i nawet nie wiem czy na konia wsiądę. A jak dzwoniłam tam dowiedzieć się czy można to jakoś przełożyć, dać zaświadczenie od lekarza o kontuzji, albo chociażby nagranie z zawodów to Pani też kazała mi przyjechać na miejsce i porozmawiać z egzaminatorami. Będą jaja jak się okaże że z powodu kontuzji nie zdałam tego jakże trudnego egzaminu ze 'stępa kłusa i galopu'  🙄

Jest gdzieś w necie plan tych zawodów w Janowie? Pewno zajrzę, pewno w niedzielę 🙂
Wiecie ja może patrzę nieobiektywnie z innej strony, itd, ale chyba nie całkim fair marudzicie, że musicie się pokazać na egzaminie. Rozumiem, że pokazanie swoich umiejętności w podstawowych chodach może się wydawać śmieszne dla kogoś kto startuje, ale jednak to jest egzamin wstępny na studia i obecność na nim jest po prostu obowiązkowa. Przykro mi, że jesteś kuntuzjonowana  zuzz, ale skoro chcesz być studiach musisz się pofatygować osobiście do komisji.Evson, do Ciebie dokładnie ta sama uwaga. Jak ktoś zdaje powiedzmy na ASP czy do szkoły aktorskiej to przecież nie wysyła dyplomów z kilku młodzieżowych przeglądów z tekstem "jestem dobry, przyjmijcie mnie" tylko bierze tyłek w troki jedzie na drugi koniec Polski i zdaje egzamin.
Ja jutro pewnie będę się kręcić na miejscu w trakcie egzaminu to będę za Was trzymać kciuki.
pony   inspired by pony
08 lipca 2009 11:26
zgadzam się Ascaia!
Poza tym dziewcuhy- skoro to taki niski poziom, tylko step, klus, galop i w ogole smiech na sali, to co Wam szkodzi przyjechac i pokazac jak swietnie to potraficie😉
na odznake do Bonanzy w ten łikend przyjechało całe grono osob mowiac, ze to banał, co to takiego wielkiego- odznaka.. i co? Polegli.
to że na egzamin trzeba pojechać - jasna sprawa, tylko co mogę wziąć ze sobą gdyby jednak na konia nie dała rady wsiąść? bo na uczelni nic się nie dowiedziałam, aby że mam przyjechać więc przyjadę.  Najwyżej wrzucamy dwa ibupromy, wciskamy buta i jedziemy...
Weź w razie czego zaświadczenie. Jeśli starowałaś to jakiś potwierdzenie, np. listy startowe ze wsoim nazwiskiem chociaż. A z kim rozmawiałaś? Z kimś z Katedry czy z kimś z dziekanatu czy tam ogólnie od rekrutacji?
z kimś z działu organizacji studiów i też z kimś z sekretariatu.  Mam zaświadczenie od lekarza sportowego że jestem zdolna do uprawiania jeździectwa z warunkiem wyleczenia kontuzji. Coś z zawodów może uda mi się załatwić, a jak nie to zakupiłam lód w spreyu ponoć dobrze znieczula miejscowo. Powodzenia życzcie i ja reszcie również życzę 🙂
Co do szmat chodziło mi np. czarne bryczesy. Wiem, mam dziwny sposób wyrazania mysli  😎
Pytanie moje stąd , ze moze podswiadomie traktuje ten egzamin mało powaznie i pewnie kazdy go zda, ale co racja to racja w koncu egzamin jak kazdy inny i wypadałoby sie ładnie ubrac. Macie racje. Rajtrok mam, ale nie wiem czy załoze, moze jakas bardziej lajtowa wersja eleganckiego stroju.
Ascaia, alez ja sie nie oburzam, dla mnie tylko paranoją jest ze :
mam jechac pół Polski i byc tam o 8.30! (sory ale tego zbyt mądrze nie zrobili) i wtedy moge im pomachac przed oczami odznaką i jestem zwolniona z egzaminu (przynjamniej tak wywnioskowałam z maila którego dostałam od pani z rekrutacji) a nie moge tejze samej odznaki przesłac np. listem poleconym, cokolwiek. Przeciez nawet dokumenty po przyjeciu na studia mozna przesłac listem..
Tak poprostu bardziej po ludzku mogliby to zrobic, ale no nie ma co marudzic,
pony   inspired by pony
08 lipca 2009 18:39
Evson, a kogo na studiach bedzie obchodziło to skad jestes i na ktora Ci pasuje egzamin? no prosze Cie, jakby zaczal sie pozniej to by było marudzenie ze pooozno sie skonczy. Złej baletnicy to przeszkadza rąbek u spodnicy😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się