wasze ulubione seriale

Moon   #kulistyzajebisty
24 marca 2020 17:51
Koniczka, uwielbiam kryminały! Dzięki! 😉
Co tam ogladacie? Myslalam, ze w watku bedzie huczec w czasie kwarantanny 👀 Obejrzalam 4 odcinki "Freuda", bo myslalam, ze bedzie to cos w stylu "Alienisty", ale niestety troche odlecieli z faula 😁 Jutro "Dom z papieru" wchodzi. I ponawiam pytanie o nowy "Narcos" :kwiatek:
U mnie ostatnio wleciał nowy sezon Ozark, całkiem ok i The Affair, również polecam  😉
Obecnie chyba tylko trzeci sezon Westworld 😎
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 kwietnia 2020 21:19
Ja jestem na bieżąco z Better Call Saul. Nie podoba mi się ten sezon, ale z ostatecznym wyrokiem poczekam do końca. Wiedźmin tez z początku mógł zniechęcać, a zrobili bardzo ładne zamknięcie.
I czekam na After Life II.
Ostatnio więcej filmów niż seriali oglądam.
My lecimy obecnie z Breeders (Rodzice) na HBO GO gorąco polecam, ale nie wiem czy koniecznie dla rodziców, a może właśnie szczególnie dla nich, ale muszą mieć dystans 😉 Tu mały problem, bo odcinki wychodzą na bieżąco 🙁
Oraz Dark Tourist na Netflixie, to jest już dokument, ale bardzo interesujący (na razie po 2 odcinkach) 🙂
Valhalla - Murders: bardzo dobry, chociaż początek trochę się dłuży
teraz ogladamy Trapped (W pułapce) - od samego początku wciąga, polecam!

Dzisiaj wchodzi Dom z papieruuuu, UWIELBIAM  😜  kupiłam już popcorn i piwo, nic mi więcej do szczęście nie trzeba  🏇
Moon   #kulistyzajebisty
03 kwietnia 2020 08:11
Valhalla - Murders jest super! Wyszedł też drugi sezon "Intruza" - sztosik!

A na Amazonie okupuję póki co Boscha poleconego przez Koniczkę - typowy, przewidywalny serial o glinach, ale ja lubię takie klimaty, żeby nawet w tle coś leciało, co jak się oderwę na 5 minut, to dalej wiem o co biega  😉

No i puścili dalej "The Black List"  😍 więc mamy co tydzień ucztę z P. 😉

Ahh! No i wspaniałomyślnie zapodali na Netflixie kilka odcinków porzuconego 7-ego sezonu "W Garniturach", więc też sobie dawkuję, mimo że już w sieci obejrzałam do końca całość  😁
Zaczęłam 3 sezon Ozark, ale o ile generalnie wiem o co chodzi, wiele wątków i postaci zapomniałam, więc oglądam od początku sezon pierwszy  😀
emptyline   Big Milk Straciatella
03 kwietnia 2020 12:41
ashtray, ale które Narcos masz na myśli, to z Meksyku? My właśnie oglądamy, ale dla mnie wystarczy, że jest Diego Luna więc od razu mi się podoba. 🤣

Tak, tak- Meksyk 2 sezon. Ten co niedawno wyszedl. Pierwszy niezbyt mi sie podobal i tak sie zastanawiam nad drugim.
Nie wiem czy ktoś już i tym wspominał, ale dla użytkowników sieci Play (chyba tylko abonament) została uruchomiona promocja. 6 miesięcy darmowego Prime Video (dla tych, którzy obejrzeli już całego Netflixa 🙂 ) W celu aktywowania usługi należy odpalić apkę play24 i tam tez można włączyć darmową subskrypcję na pół roku. Po tym czasie (lub wcześniej) można zrezygnować z subskrypcji.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 kwietnia 2020 13:30
Oraz Dark Tourist na Netflixie, to jest już dokument, ale bardzo interesujący (na razie po 2 odcinkach) 🙂

fajne!
Moon   #kulistyzajebisty
04 kwietnia 2020 14:32
kontestacja, dokładnie tak - ja np skorzystałam, pisałam na poprzedniej stronie. Jak ktoś już obejrzał całego Netflixa - polecam :P
Tylko nie wiem, czy to kwestia przyzwyczajenia do Netflixa, czy po prostu kiepskiego UX (zboczenie zawodowe :P) - na początku ni huhu nie mogłam się odnaleźć w Amazonowym panelu - mam wrażenie że to strasznie nieintuicyjne jest :P
Moon, mam takie samo wrażenie, ale mam nadzieję, że The Boys, które tak bardzo chciałam obejrzeć zrekompensuje mi doznania estetyczne menu 😀

BTW ktoś oglądał? :>
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 kwietnia 2020 15:50
Do kiedy trwa ta promocja?
Odpaliłam Dom z papieru (sezon 1). Wciąga, chociaż nie ciekawi. Ale jedno mi nie daje spokoju – motyw muzyczny (zwykle na sam koniec) bardzo podobny do tego z Utopii. Aż dreszcze przechodzą. Bo Utopia to dopiero było...
Bodajże w 2 sezonie pojawia się "Bella Ciao"  😍 To jest dopiero hit! Włosi w czasie corony śpiewali go na balkonach 💃
Gillian   four letter word
05 kwietnia 2020 06:59
Good Girls  💘 świetna muzyka, uwielbiam! Łykam odcinki jeden po drugim, rewelacja  😜 😜
Retna   nic nie zmieniać
05 kwietnia 2020 07:55
Prawda, Good Girls bardzo przyjemne, wciągnęło mnie mocno. Szkoda, że na polskim Netflixie nie ma jeszcze trzeciego sezonu 🙁
Za to 4 sezon Dom z papieru mnie rozczarował, nie potrafię obejrzeć do końca. Chyba za dużo już tych napięć, odpycha mnie od tego.

Jeśli ktoś nie widział, polecam na Netflixie GLOW, boże, kocham ten serial! 😀 Grupa dziewczyn robiąca wrestling show w latach 80-tych, cudo! I cudowne poczucie humoru, pochłonęłam hurtem 3 sezony, czekam z niecierpliwością na czwarty i rozważam rozpoczęcie od nowa 🤣

After Life przyjemny, trochę zbyt cukierkowy później dla mnie, ale ma krótkie odcinki, lekko się ogląda 🙂
Co robimy w ukryciu - na HBO Go, udawany dokument o życiu wampirów w Nowym Jorku - totalnie moje poczucie humoru 😀
Retna dla mnie III sezon Domu z papieru był ciężki do przejścia, ale za to IV... OMG sztosik  😍  jeden minus, ilość wątków miłosno-harlequinowych mnie trochę zabiła. Ale ostatnio odcinek pozamiatał wszystko, ta akcja  🙇 😍 💘
madmaddie   Życie to jednak strata jest
06 kwietnia 2020 11:45
ja odpaliłam The Office. Czemu dopiero teraz?!  😜
emptyline   Big Milk Straciatella
06 kwietnia 2020 13:33
ashtray, a to ja jestem ciągle w sezonie numer 1, więc nie pomogę. 🙁

Oglądamy też Jazda o życie o Formule 1 i mimo, że mnie ten sport nigdy zbytnio nie kręcił to strasznie nas ta seria wciągnęła, szczególnie pierwszy sezon.
Bo Formuła 1 jest bardzo ciekawa jeśli się w to wsiąknie. Ja kiedyś miałam w temacie ogromną wiedzę, teraz trochę mniej ale nadal się orientuję bo nadal trochę czytam i oglądam. Dla mnie serial był super, ale mój mąż który nie znał się wcześniej też się wkręcił.
Pierwszy sezon ogólnie był lepszy, ale w drugim Netflixa wpuścili ci najwięksi czyli Mercedes i Ferrari i dla mnie był bardziej interesujący.
madmaddie, a gdzie oglądasz Biuro?  👀 Chciałabym zacząć, przekonały mnie memy 😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 kwietnia 2020 09:17
Mnie też.  😂 na Amazon Prime 🙂
o to chyba muszę skorzystać z tej promki z play jednak  🤣 Dzięki  :kwiatek:
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
07 kwietnia 2020 09:43
Bo Formuła 1 jest bardzo ciekawa jeśli się w to wsiąknie. Ja kiedyś miałam w temacie ogromną wiedzę, teraz trochę mniej ale nadal się orientuję bo nadal trochę czytam i oglądam. Dla mnie serial był super, ale mój mąż który nie znał się wcześniej też się wkręcił.
Pierwszy sezon ogólnie był lepszy, ale w drugim Netflixa wpuścili ci najwięksi czyli Mercedes i Ferrari i dla mnie był bardziej interesujący.



W punkt! Na początku, jak zaczynałam się spotykać ze swoim facetem, on zaczynał oglądać wyścig F1, ja momentalnie zasypiałam. Potem, nagle coś się zmieniło, zaczęłam oglądać, śledzić, czytać no i... przepadłam  😍 W minione wakacje byliśmy na wyścigu, D. obawiał się "jak to zniosę", że nuda, że bez sensu itd. Skończyło się na tym, że jarałam się jak dziecko, oglądałam zahipnotyzowana i chłonęłam całą sobą każdą najmniejszą część tego spektaklu. UWIELBIAM!

Co do samego serialu. Rzeczywiście pierwszy sezon był lepszy, ale dołączenie największych zespołów w drugim sezonie dodało smaczku.

W każdym razie bardzo polecam!

A IV sezon Domu z papieru. No... był 🙂 Obejrzałam, chyba już trochę z przyzwyczajenia, kolejny sezon również zobaczę, ale widzę coraz więcej dziur i absurdów 🙂 Ot, miły przerywnik 🙂
Retna dla mnie III sezon Domu z papieru był ciężki do przejścia, ale za to IV... OMG sztosik  😍  jeden minus, ilość wątków miłosno-harlequinowych mnie trochę zabiła. Ale ostatnio odcinek pozamiatał wszystko, ta akcja  🙇 😍 💘


Achaja, wszystkie filmy Taiki są wspaniale 🙂 Jesli nie widzialas polecam zacząć od Hunt for Wilder People (totalnie nowozelandzki humor), Boy (świetnie oddaje realia nowozelandzkich Maorysow, oczywiscie zrobiony film wysmienicie i wciaz dużą dawką humoru), Eagle vs Shark (cudownosci).  Polecam 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się