Rozmowy pogonionych przez moderację i na każdy dowolny temat - OT nie istnieje

Watrusia, nie padaj jeszcze, bo Izka dalej nawija:
"Jak zaszczepić dużą jabłonkę? ROZMNAŻANIE WINOROŚLI - krok po kroku. Jak rozmnażać borówkę? Naucz się szybko ostrzyć sekator. To proste!"
Ktoś może wie, dlaczego kłamczuszka w żebraczym poście pisze w liczbie mnogiej, w dodatku w rodzaju męskoosobowym? Czy sugeruje, że nowy Kamyk się objawił czy że stoi za nią jakaś grupa ludzi?

Kochani, boimy się. Długo zwlekaliśmy z tą informacją. Ale musimy to ogłosić nim będzie za późno.
Po 18 latach działalności Rancho Romantica Rebelle - Raj dla zwierząt stanął na krawędzi. Nie wiemy, gdzie będziemy jutro. Niemniej dziś nasza dalsza działalność stoi pod znakiem zapytania, choć działamy do końca i planowo i jak zawsze karmimy zwierzęta, które są pod naszą opieką. 


W dodatku nie może się zdecydować, na co zbiera: czy “na zakup niezbędnych, profesjonalnych kodeksów prawniczych” czy “na zakup bud i legowisk”.  😂

Niestety, nikt nie chce bronić zaatakowanego hodowcy i jego zwierząt. Zapomniała biedaczka, że pisała o swoim adwokacie  🤔wirek:
No przeciez stoi za nia droga armia czytelnikow!
A zbierane jest na budy, legowiska i na profesjonalne kodeksy prawnicze.
I na zycie.
vissenna   Turecki niewolnik
03 kwietnia 2020 22:38
Gdzieś pisała, że ma uboższą dietę bo zamknęli Biedronkę i nie ma nic w śmietnikach.  🤔zok:
No ale troche liscia na ogrodzie jest, wiec Izka przetrwa jakos, miejmy nadzieje.
Ona już naprawdę odleciała, i naprawdę są jeszcze osoby które wierzą co wypisuje? Hmm.. Jacy my? Ma już rozdwojenie jaźni?
Od tygodnia widzę apel pewnej fundacji, a dzisiaj wyświetliło mi się to na pudelku. Po pierwsze: ile może kosztować taka reklama na pudelku? Po drugie: czy oni robią zapasy do swoich koni na następny dzień? Po trzecie: jak zareagowałaby jakakolwiek fundacja gdybym to ja napisała wiadomość "cześć, przez obecną sytuację mam mniej pieniędzy, jeżeli mi nie pomożecie to zagłodzę dwa swoje konie"?
Czy tylko ja mam takie odczucia?
PumCass   zachowaj zimną krew!
06 kwietnia 2020 07:47
W telewizji też byli  😉
I na dodatek biorą ludzi na litość tym biednym zwierzęciem ze zdjęcia...które jak dla mnie zasługuje na godną eutanazje. 🤬
w innym watku ktoś wrzucał filmik z tym koniem z "krzywym ryjkiem" i widać było ze radzi sobie całkiem nieźle z jedzeniem i ogólnym funkcjonowaniem... niemniej to pewnie prawdziwa kura znosząca złote jajo i teraz każda fundacja zzazdrości takiej perełki  😵


to co robią niektóre (większość ?) fundacji jest obrzydliwe, i aż mnie paluchy świerzbią jak ktoś z moich znajomych wrzuca te łzawe pierdy  :emoty232:
PumCass   zachowaj zimną krew!
06 kwietnia 2020 08:29
Sami pisali że radzi sobie raz lepiej raz gorzej, a ciekawe co to znaczy "lepiej", bo mniej z pyska wypada przy kolacji, niż przy obiedzie?
To jest dla mnie ten sam poziom co Rydzyk nawołujący do szczególnego wsparcia dla radyjka w tym trudnym okresie...
Oceny klaczy ze zdjęcia się nie podejmę. Zwierzęta często udowadniają, że radzą sobie świetnie z różnymi kalectwami. Co do fundacji, to przyznaję, że zagotowali mi wodę w dooopie. Jednego dnia błagają o kasę na siano, bo mają 500 koni, bo nie dadzą rady, przepraszają niewinne zwierzęta itd.... Następnego zaś zbierają pieniądze na kolejny wykup koni! WTF?! Chyba komuś coś się już w główeczkach pomieszało! Nie mam pieniążków, ale kupcie mi kolejnego konika?! bo pewnie jakoś to będzie! Ja już chyba mam alergię na te wszystkie fundacje.....
Czemu wątek Koronawirus jest zamknięty?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 kwietnia 2020 08:37
Oceny klaczy ze zdjęcia się nie podejmę. Zwierzęta często udowadniają, że radzą sobie świetnie z różnymi kalectwami. Co do fundacji, to przyznaję, że zagotowali mi wodę w dooopie. Jednego dnia błagają o kasę na siano, bo mają 500 koni, bo nie dadzą rady, przepraszają niewinne zwierzęta itd.... Następnego zaś zbierają pieniądze na kolejny wykup koni! WTF?! Chyba komuś coś się już w główeczkach pomieszało! Nie mam pieniążków, ale kupcie mi kolejnego konika?! bo pewnie jakoś to będzie! Ja już chyba mam alergię na te wszystkie fundacje.....


I wspominają, że mieli kupić siedlisko bodajże 55ha i otworzyć ośrodek rehabilitacyjny dla koni...
Tiaaaaa, do tego remontują dach, a z tego co pamiętam raz już zebrali baaaaardzo ładną sumkę na ten cel. Wnioskując po zdjęciach wtedy nabyli najdroższą niebieską folię na świecie, bo takowa teraz występuje na dachu. Dla mnie te wszystkie "odkrycia poczynań" fundacyjnych są strasznie przykre i zatłukłabym ich osobiście. Mieli pomagać, mieli ratować.... Właśnie mam pod opieką konie z fundacji.... W pierwszym odruchu chciałam jechać i zatłuc łopatą.... Jestem tak absolutnie wściekła i załamana.... Stałam się absolutnym hejterem fundacji i tak, żałuję każdej jednej cholernej złotówki, którą im wszystkim w życiu dołożyłam, oby te pieniądze oszustom przyniosły sprawiedliwość.  👿 👿 👿 👿 niedouczone, płaczliwe paniusie - ładna skórka dla wyrachowanych oszustek.
PS. Droga Indianko, nie nie, to nie jest woda na Twój młyn. Akurat Molosy tu dały radę zawodowo! I pamiętaj, fundacje zbierają najgorsze bidy, bo to na nich się robi kasę!
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
24 kwietnia 2020 23:03
kitty- myślę tak samo, jak Ty.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
28 kwietnia 2020 11:00
Czy ktoś słyszał o zakazie odbierania zwięrząt przez fundacje? Znalazłam takie coś:

klik
BASZNIA   mleczna i deserowa
28 kwietnia 2020 17:25
Tak, jest taki projekt już po raz drugi w tym roku.
Każdy kij ma dwa końce i każdy medal dwie strony.
Osobiście mnie to przeraża, bo o ile znam przypadki nieuprawnionych interwencji, to znam po stokroć więcej tych, gdzie zwierzęta cierpiały nieziemsko.
Trudno o złoty środek, póki w grę wchodzi pieniądz. Hodowców, fundacji, rolników, ekologów.
Natomiast ta ustawa ma zablokować możliwości działania fundacjina zlecenie przemysłowych hodowli zwierząt. Zostanie lekarz powiatowy, sorry, ale wiadomo jak działają.
Tematy nas interesujące, pieski kotki koniki i fundacyjne przekręty to tylko przy okazji.
nie wiem gdzie zapytac wiec chyba tu, czy oliwek z puszki nalezy unikac tak samo jak pomidorow czy one nie reaguja z metalem ? na cos zwracac uwage w skladzie?czy tylko te ze sloiczka? pozdrawiam i dzieki 😀
O oliwkach z puszki nic nie powiem, bo nie wiem, ale mam pytanie: dlaczego należy unikać pomidorów z puszki? 
trusia, bo puszki aluminiowe pokryte są w środku  bisfenolem A, który jak połączy się z kwasem pomidorowym rozpuszcza się i wnika do pomidorów. Bisfenol A jest rakotwórczy, może tez zagrażać kobietom w ciąży i zaburza gospodarkę hormonalną.  Nie wiem tylko czy w kartonikach, w których też są pomidory pokrojone w soku, ten środek występuje.
Watrusia, a inne owoce też? np. ananas.
trusia, mówiąc szczerze,  nie wiem. Wiem o pomidorach, możliwe że to dotyczy tylko pomidorów.
Iza Szymczak? Z Olsztyna? Czy ktoś ma jakieś informacje na temat tej osoby i mogłabym prosić o wiadomosc na pv?
Jej partner, pan Krzysztof Neukrich, działając wspólnie z nią, ukradł mi kilka lat temu 15 tys zł.
Bardzo proszę o pomoc wszystkie osoby, które kojarzą tych ludzi.


Mi też wisi od paru lat ponad 25 tysięcy. Czy może zdobyłaś jakieś Informacje na jego temat? Potrzebuję adres żeby wysłać przedsądowe wezwanie do zapłaty.
Ja mam prawomocny wyrok i kilka firm windykacyjnych zatrudnionych, niestety pieniędzy nadal nie odzyskałam...
desire   Druhu nieoceniony...
24 czerwca 2020 11:40
Popytajcie w wątku mazurskiim o nią. Albo o adres stajni koniuszewo na fb.  Nie ma nigdzie lokalizacji, tylko z zawodów, w terenie mają zdjecia przy tabliczce z napisem RADOSTY wiec w okolicach tej miejscowosci pewnie mieszka.
A to nie jest ta co ciągle broni Redlarskiej na fb?
chyba ta
Popytajcie w wątku mazurskiim o nią. Albo o adres stajni koniuszewo na fb.  Nie ma nigdzie lokalizacji, tylko z zawodów, w terenie mają zdjecia przy tabliczce z napisem RADOSTY wiec w okolicach tej miejscowosci pewnie mieszka.

Kiedyś gnieździła się w Tęgutach, to wieś obok, zapewne stąd ta tabliczka.
A to nie jest ta co ciągle broni Redlarskiej na fb?
To moze byc Redlarska we wlasnej osobie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się