Poszukiwany/poszukiwana

[quote author=bigi2_08 link=topic=472.msg2910012#msg2910012 date=1580889901]
Szukam klaczy BAKALIA śl ur 2006 o.Arsenał m. Bikima - wiem, że poszła do Niemiec :-(((. (.,...)  Znajdzie się jakaś dobra duszyczka, która cosik podpowie?   :kwiatek:
[/quote]

Ona wg paszportu ma na imię BATALIA, to dość istotne w poszukiwaniach.
bigi2_08   życie bez namiętności jest nic nie warte...
10 lutego 2020 12:08
Upssss...sorry literówka - już poprawiłam. dzięki za uwagę 👍
Szukam jakichkolwiek informacji na temat dwóch koni:

1. wałach huculski, ciemnogniadosrokaty LIR (Libusza- Len) urodzony 2011. Sprzedany podobno na Śląsk.


2. klacz kłusak włoski, gniada z odmianami Legiadra di Mare (Zucchero OM- Amnistia SIB) urodzona 2005. Włoski paszport.  Sprzedana podobno na Śląsk.


(zdjęcie obojga- wiem, że kiepska jakość ale tylko takie wspólne ich mam)

Gdyby ktoś miał jakieś informacje- proszę wysłać wiadomość prywatną.

Z góry dziękuję 🙂
Witajcie Kochani.
Ja do Was z taką sytuacją od zadu strony... Ponieważ trafiły do fundacji konie bez pochodzenia ,bez chipów - bez historii. Konie otrzymają paszporty NN jak najbardziej ,jednak jeśli ktoś rozpoznaje którąś końską postać bylibyśmy mega wdzięczni za informacje. Interesuje nas ich przeszłość, stan zdrowia itd.

Klacz skarogniada podobno pomiędzy 6-15 lat (Tak,wiem duży przedział wiekowy)

Ogier gniady (- około 1.5 roczny (bardzo duży chłopak)

Klacz gniada - ok.10-15lat  prawdopodobnie chodząca w sporcie, jest po kontuzji i mocnym złamaniu.
2 pierwsze zdjęcia.
Szukam klaczy Bogini młp, siwa, hodowli SK Walewice
Szukam wałacha rasy Haflinger, w paszporcie (włoski, tyrolski) WINETTOU-U urodzony październik 2015 r. z charakterystyczną "gulką" na chrapach (choć mogła zostać już usunięta). Dość masywny, około 145 cm w kłębie.
Wałacha sprzedałam Pani K. z Dąbrowy Górniczej w woj. Śląskim. w styczniu 2019 r. jednak ona jakieś 2 tyg później sprzedała go mimo że miałyśmy umowę pierwokupu.
Nie podała żadnych informacji gdzie koń poszedł i urwała kontakt.
Konia znam od małego, został przeze mnie zajeżdżony.
Bardzo grzeczny, typ przytulanki jednak lubił brykać pod słabym jeźdźcem.

Będę wdzięczna za jakąkolwiek informację- chcę tylko znać jakie są jego obecne losy.
POSZUKUJĘ:

Klaczy o imieniu Orgia:
m. Oklahoma, o. Alladyn
Rasa SP

Na chrapie miała białą kropkę (blizna po zranieniu).

Dziękuję za wszelkie info  🙂
desire   Druhu nieoceniony...
29 marca 2020 22:45
Poszukuje informacji o wałachu Forest.
Urodzony w maju 2005, wlkp, siwy, duży, bardzo wysoki. Hodowli Kamila Bieszczada z Chrząstawy Wielkiej.
Według paszportu w 2014 roku był w Bukowinie Tatrzańskiej, pare lat pozniej na północy Polski.
Koń ma sie bardzo dobrze, szukamy informacji co sie z nim działo przez te lata. 🙂 chodzą słuchy, że chodził gdzieś w rekreacji, może ktoś kojarzy ?

montana   małopolskie
30 marca 2020 08:47
Szukam informacji na temat klaczy Parada (po Palegro), ok 17 lat, gniada. Stała lata całe  w stajni Lider w Łomiankach.


Szafirowa, w bazie podana jest jej data śmierci 2017-07-21, ale pewnie już wiesz. Znałam dość dobrze jej matkę...


[quote author=bigi2_08 link=topic=472.msg2910012#msg2910012 date=1580889901]
Szukam klaczy BAKALIA śl ur 2006 o.Arsenał m. Bikima - wiem, że poszła do Niemiec :-((( wiem, że coś chodzi w sporcie, ale nie wiem, jak to znaleźć... Poza tym mogli jej zmienić imię... Znajdzie się jakaś dobra duszyczka, która cosik podpowie?   :kwiatek:
[/quote]



Teraz i ja szukam konia, który trafił z PL do Niemiec, jakieś niemieckie bazy, wykazy ? Czy to raczej beznadziejna sprawa ?
Poszukuję klaczy małopolskiej o imieniu Gerda po o. Elsingu i m. Gromadzie; urodzona 1996-05-17.
http://www.bazakoni.pl/gerda-elsing-gromada
Z góry dziękuję za jakiekolwiek informacje. 
gerda padla 10.02.2014 .baza koni PZHK.
https://baza.pzhk.pl/
Polecam tą stronę do szukania, przede wszystkim można sprawdzić czy dany koń jeszcze żyje.
Mój (były) koń został uśpiony kilka lat temu, a wg tej bazy nadal żyje  😜
Mój (były) koń został uśpiony kilka lat temu, a wg tej bazy nadal żyje  😜


Ponieważ takie rzeczy należy zgłosić i odesłać do OZHK paszport oraz ewentualną licencję. W tej chwili paszporty są odsyłane przez firmy utylizacyjne lub rzeźnie i działa to raczej sprawnie.
Poszukuję informacji o koniu:
Santos, rasa: tinker
m: Sabina o: Nigel
urodzony w 2001 roku
Oraz o innych źrebakach po tej klaczy.
Za wszelkie informację dziękuję  :kwiatek:
Poszukuję informacji o koniu:
Santos, rasa: tinker
m: Sabina o: Nigel
urodzony w 2001 roku
Oraz o innych źrebakach po tej klaczy.
Za wszelkie informację dziękuję  :kwiatek:


Tak mi mignęło, może to ten?
https://www.facebook.com/konsantoscr/

W ogóle to grupa tinkery i gypsy cob w polsce: https://www.facebook.com/groups/190028977865965/ 🙂
wistra to nie ten, już sie pytałam właścicieli, grupę też znam, w kazdym razie dzięki za chęć pomocy  :kwiatek:
Szukam klaczy Obama, rok 2009r
Ojciec Iloczyn
Matka Onka
Sprzedałam ją jakieś 7-8 lat temu w okolice Łodzi, dalej podobno poszła za granice ale jakoś nie jestem ku temu przekonana.
Ciemno gniada, z odmianami
Obama jest w Germanii i  skacze  https://www.rimondo.com/horse-details/1032880/Obama-9
czesio dziękuję  :kwiatek:
Czyli udało się komuś ujarzmić małego szatana  😀iabeł:
Podbija pytanie montany, :

Gdzie szukać konia sprzedanego do Niemiec? Mają jakieś odpowiedniki naszej strony zawodykonne.com?
Dzień dobry,
Szukam informacji o klaczy Guidama ur. 2011-03-22 , maść kasztanowata. Mam konia po tej klaczy, nigdy jej nie widziałam i nic o niej nie wiem. Nie mam żadnych zdjęć. Czy ktoś może wie gdzie się ona znajduje? Będę wdzięczna za wszystkie informacje.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
16 kwietnia 2020 07:03
Był o to apel kilka razy- jeśli chcecie odnaleźć konia, podawajcie imię i rodziców konia, datę lub chociaż rok urodzenia, numer paszportu lub chipa. Niektóre imiona występują kilkaset razy, dlatego trzeba uzyskać jak najwięcej informacji.
Szukam wałacha DANIO R, od Daqma po Hetman, rok urodzenia 2008, gniady z gwiazdką, małe odmiany na 3 nogach, prawy tył "czysty". Koło 2015 sprzedany do Niemiec.
Poszukuję wałacha ELHIOR!!!

młp (HillonxEtuja)

Maść: gniada bez odmian
Wzrost: ok 157-159
ur. 2001

Bardzo zależy mi na namierzeniu tego konia, dziękuję za wszelkie info  :kwiatek:
Mogę podesłać zdjęcia, które pomogą w identyfikacji.

edit. link do bazy:
https://www.bazakoni.pl/elhior-hillon-etuja
Czy ktoś niemieckojęzyczny mógłby pomóc mi ogarnąć te ich serwisy? Widzę poszukiwaną przez siebie klacz, ale ni chusteczki nie umiem się poruszać, chciałabym podejrzeć co u niej, jak jej się wiedzie w życiu. Z niemieckim u mnie niestety słabo.
W imieniu koleżanki:

LORD LANCASTER SP (może ktoś mu zmienił imię)

ogier/walach
urodzony 24.02.2001r.

O. Court S hol (po Cambridge)       
M. Lutynia wlkp

Maść najprawdopodobniej gniada lub skarogniada (został sprzedany jako niespełna dwulatek, dlatego maści nie jestem pewna). Dwie skarpetki na tylnych nogach i gwiazdka na głowie.

Za wszelkie info koleżanka będzie bardzo wdzięczna  :kwiatek:
Czy ktoś niemieckojęzyczny mógłby pomóc mi ogarnąć te ich serwisy? Widzę poszukiwaną przez siebie klacz, ale ni chusteczki nie umiem się poruszać, chciałabym podejrzeć co u niej, jak jej się wiedzie w życiu. Z niemieckim u mnie niestety słabo.

Napisz do mnie, moze moge Ci pomoc.
KaNie dzięki za tą bazę!
Odnalazłam 2 konie, które x lat temu sprzedaliśmy do Niemiec - oba chodzą jakieś zawody 🙂.
Znalazłam nawet film na rimondo.com, ale niestety - nie mogę go obejrzeć 🙁.
Jest szansa odnaleźć to jeszcze gdzieś indziej?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się