ciąża, wyźrebienie, źrebak

Mój mąż 9 dniową zobaczy 🙂 ale generalnie każe czekać na 14sty.
asiaj, niech sobie baba jaj nie robi. Rano wchodzę i widzę zdjęcie źrebaka 😀
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
07 kwietnia 2020 19:31
Jako właścieilka konia nierozmnażalnego - wałacha- ale nadal miłośniczka małych, nowonarodzonych futrzaków czekam niecierpliwie aż w końcu coś się wykluje 😀
może będą prezenty od zajączka?  🤣
Też tu codziennie wchodzę, ale zastój jakiś w tym wykluwaniu  🤬  😜
ja też wyczekuje, prawie jak swoje. Zaraz nie będe spać przez wasze mamuśki  😜 my czekamy na ruje u pierwiastki i będziemy inseminować.

asiaj powiedz że to już  😍
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
08 kwietnia 2020 09:15
No i? No i??
[quote author=Nirv link=topic=57.msg2921784#msg2921784 date=1586255625]
Możemy z Siweczką się zapisać do wątku?  😍 tatuś wybrany już jakiś czas temu, wczoraj byłam na wycieczce po nasienie i szybciutko zainseminowana  😅 teraz chyba najgorsze - oczekiwanie na wynik inseminacji  😜


kiedy badacie? za 14 dni? czy później? u mnie wetka wykryła 12 dniową ciążę  😁 na efekt czekam właśnie 😀
[/quote]

chyba ciut dłużej mamy poczekać  🤔 ale nie pamiętam - byłam tak zaaferowana badaniem, inseminacją i tym, że moja Siweczka w końcu będzie mieć bobo, że nie ogarniałam  😁 a zbierałam się na bobo odkąd mam Sinfonie, ale cały czas jakoś się nie zgrywało + stoję w pensjonacie, swego czasu dużo podróżowaliśmy z końmi i zaliczaliśmy częste przeprowadzki, bo wszędzie coś.  🤔  Teraz stoimy dalej w pensjo, ale w takim miejscu, że mam pełne zaufanie i wiem, że nigdzie się nie ruszam  😁  💘 Jestem podekscytowana na maxa!
No niestety znowu muszę was rozczarować. Jesteśmy już bardzo blisko ale... No właśnie.. coś nie chce ta moja madonna urodzić  😀iabeł:
Aczkolwiek dzisiaj rano zauważyłam coś czego wcześniej nie było. Na pewno po sikaniu, zajrzałam pod ogon, a tam trochę takiego śluzu jakby "dobrze stezony kisiel"
Normalne to? Kobyła na padoku teraz zachowuje się bardzo normalnie.
może czop śluzowy odchodzi.
Jest. Ogierek  😅 😍
asiaj w końcu! gratulacje i chwal się zdjęciami 🏇 :kwiatek:
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
08 kwietnia 2020 21:34
asiaj, na pewno?  🤣  Gratulacje i niech się zdrowo chowa!
vissenna   Turecki niewolnik
08 kwietnia 2020 21:46
Też codziennie śledzę żeby zobaczyć co się wykluło.

asiaj Gratulacje i czekamy na foto!  🏇
Puki co matka z kobyły wzorowa.
vissenna   Turecki niewolnik
09 kwietnia 2020 00:12
Jaki pająk elegant! Z tymi skarpetami i odmianą na łbie wygląda jak w garniturze!

😍 😍 😍
Niech się zdrowo chowa!
Jesteśmy po pierwszym posiłku, jakaś kupka też poszła. Jest duży i silny. Wstał 15 min po porodzie  😎 ale się cieszę 😀
Klacz mega mama, jestem w szoku jak go pilnuje, najbardziej bałam się się nie dopuści do cycka A tym czasem jak tylko mały się zbliża to nieruchomieje.  😍
Dzięki wszystkim za trzymanie kciuków. Teraz oczekujemy na drugiego. Kobyłka 5 dzień po terminie i wymię małe więc nie spieszy się 🙂
pięknie malowany 🙂 4 nóżka też ze skarpetą ?
asiaj, WRESZCIE!!! Widzę, ze poszło lawinowo! gratulacje!!!
pięknie malowany 🙂 4 nóżka też ze skarpetą ?

Tak, wszystkie 4 nogi że skarpetkami, każda inna 🙂

tajnaa dobrze powiedziane poszło lawinowo  😁
No, nareszcie  🏇 
Codziennie rano pierwsze to sprawdzałam, czy się urodziło.
Cudnie malowany, śliczny , tfu tfu  😍 😍 😍
Gratulacje i super, że kobyłka taka opiekuńcza i mądra
asiaj gratuluję naprawdę pięknego chłopaka. Umaszczenie mój ideał
asiaj trochę mojego przypomina, tylko mój jedną skarpetkę zgubił 😁 przepiękny, niech się zdrowo chowa! 💘
asiaj przepadłam  😍 😍 gratuluję!!
asiaj Gratulacje!
Przepiękny chłopak, cudownie malowany.
No i kamień z serca, że matka się sprawdza w swojej roli.
asiaj, gratulacje!!! piękny (twu! twu!) ależ cudnie malowany, uwielbiam takie pociapane konie 💘

montana, ale brzuchol 😍


My wczoraj USG, pęcherzyk pękł, ale Siwka miała płyn w macicy, przepłukana, dostała zastrzyk jeszcze i czekamy na badanie.  :jogin: czyli najgorsze, bo ja jestem taaak niecierpliwa, już bym chciała wiedzieć  😡  🤣
Nirv, jak miała płyn w macicy po samej inseminacji, to może być wynik reakcji alergicznej na nasienie albo rozrzedzalnik.
Dziewczyny ja tez jestem zakochana, nie ukrywam że to spełnienie moich marzeń  💘 Będzie okazja to zrobię zdjęcia z pierwszego spacerku. Druga jest w 343 dniu i cycuszki takie sobie/nie za duże … także szału nie ma ale taki czas ze pilnować dalej trzeba.

asiaj Gratulacje!
Przepiękny chłopak, cudownie malowany.
No i kamień z serca, że matka się sprawdza w swojej roli.


Jest cudowna, koń nie do poznania, nadal jestem w szoku jaka opiekuńcza z niej mamuśka  😍

Wrzucam wam zdjęcia z pierwszego spaceru dzisiaj. Piękna pogoda aż żal stać w boksie.
Druga kobyła wymię ma nadal nie za duże, trochę ją zdoiłam to zaczyna lecieć taka mętna woda. Myślę ze tez też już nie za wiele zostało/może kilka dni...
tajnaa jak sytuacja u ciebie, bo chyba twoja też jakoś niedługo..?
Przepaskudny! Rzadko sie tu udzielam, ale podgladam regularnie i to malowanie mnie rozczula na maksa  😜
asiaj, Pięknie malowany!!! ja też mam słabość do takich!
Moja ruda ma cyce jak donice, ale wydzielina jeszcze jak woda, nieco żółtawa, wymię nie bolesne. Śpię spokojnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się