Bryczesy

Azzawa
Wlasnie to jest dziwne z ich rozmiarowka. Mam zwykle  wrozmiarze 36, legginsy 34. Zamowilam kolejne 36 i byly mega wielkie, wiec wymienilam na 34. Wiec mam 2 x 36 i 2 x 34 , ta sama dupe i ta sama firme tylko rozne modele  😵 😜 a legginsy gdybym brala 2 raz to wzielabym 36 😉

Ja zas w tych moich legginsach czuje sie jak w bieliznie wyszczuplajacej. Nic mi nie odstaje, to co Tobie sie robi mnie sie nie robi 😉 ale za to robi mi sie w mega grubych Felixach. Wiec wszystko chyba zalezy od budowy ciala.
No to ja już nic nie wiem... myślałam że rozgryzłam  ich rozmiarówkę 😜
flygirl, - mam dokładnie te z linka i one są grube. Jak takie...  dresy. I to mnie w nich wkurza 😉 Ten dresowy, gruby materiał, ogólnie są w porządku, ale uznaje je za zimówki.
anil22, - softshell to mi się kojarzy z zimowymi raczej.
azzawa raczej wręcz przeciwnie, ja się w legginsach utopiłam, a zwykłe są zawsze idealnie w moim rozmiarze. Nie wiadomo o co chodzi. 😜

keirashara eee to ja nie wiem, co jest dla ciebie cienkie. 😁 Albo to kwestia przyzwyczajenia, bo do tej pory moje ulubione były Daniela, a te to są z jakoś dwa razy grubsze. 😉 A i tak do zimowych Mio im duużo brakuje. No ale fakt, że mi żaden absolutnie poziom grubości spodni nie przeszkadza ani w upały ani w mrozy, chodzę cały rok w tym samym, dopiero w tym roku kupiłam swoje pierwsze zimowe brycze, tylko dlatego, że były w promce i stwierdziłam, że co mi tam, spróbuję. Rychło w czas, jak już porządnych zim nie ma nawet. 🤣
Softshell bywa tez letni, patrz pikeur 🙂
dopiero w tym roku kupiłam swoje pierwsze zimowe brycze, tylko dlatego, że były w promce i stwierdziłam, że co mi tam, spróbuję. Rychło w czas, jak już porządnych zim nie ma nawet. 🤣


zrobiłam dokłądnie tak samo: moje ziomowe z polarkiem, kupione tylko dlatego ze były w promce juz rok czekają na swój pierwszy raz, nawet metkę jeszcze mają  😁 

przy okazji na ostatnim black friday za 200 zł kupiłam takie: https://www.gnl.pl/bryczesy-cm-siena-piping.html i to są absolutnie najwygodniejsze bryczki jakie miała na tyłku, jak druga skóra  😍
faith, - mea culpa, mi się softshell kojarzy zimowo.
flygirl, - ale one są grube, są dresowe. Cienkie sa wg mnie letnie Pikeury, czy to stare, czy nowe. Stare ES huntery są cienkie, stare klasyczne cavallo są cienkie... w zasadzie to nie mam grubszych bryczesów niż te Tary 🤣 Nawet takie przeciętne Easy Rider Zohara, Catago, czy wspomniane jeansowe HKM są cieńsze, a są mocno przeciętne. Te Tara są jak Euro Stary McCrown zimowe mniej-więcej, więc dla mnie są grube. Prędzej już bym je porównała do sztruksów niż letnich gaci, albo właśnie do takich grubszych dresów. Są super wygodne, ale nijak nie są cienkie 😉

Ja generalnie zimowych nigdy nie kupowałam, jak coś mam, to tylko dlatego, że upolowałam w lumpie i grzech było nie brać 😁 W duże zimy, jak jeszcze były, to wkładałam po prostu termobieliznę pod spód, albo grubsze rajstopy. Ewentualnie mam takie spodnie ala narciarskie z lejem, ale w nich zwykle tylko robiłam rzeczy w stajni, bo w teren spoko, a jeździć... ale nie miałam ich na sobie z dobre 8 lat. Ostatnia solidna zima to była w 2013 u nas 🙄 Choć wtedy to dało czadu, mrozy po -30 z dwa miesiące i śnieg po pas do kwietnia... a ja w mocno niedokończonej stajni z dziurami w dachu przez które padał śnieg na halę 🤣 Bylo wesoło 😉 I oczywiście to była moja jedyna zima w polowych warunkach, jak na złość 😂

Właśnie, właśnie, ktoś kojarzy czemu Euro Star tak zniknął z rynku? 🤔 Ja bardzo żałuję, bo robili super bryczki.
Pewnie już kiedyś pytałam, ale jeszcze raz - mam FP roxana i to absolutnie najwygodniejsze pantalony jakie miałam, mogę w nich cały dzień chodzić, jeżdżę rowerem i super komfort. Widzę jednak, że są ciężko dostępne dość, zwłaszcza jakbym chciała czarne w moim rozmiarze i z jakąkolwiek promocją 🤣 I czy istnieją podobne gacie do tych? Mierzyłam kiedyś pikeury, ale jednak ciągneły mnie w kolanie, FP mają tam rozciągliwą nić i to fantastyczna rzecz. I chodzi mi o lej zwykły, silikonu nie lubię.
Patrzyłam na te całe legginsy jeździeckie, ale widziałam, że tam chyba tylko silikon?
keirashara w Horse-Trade mają jeszcze Euro-Stary.
larabarson, - ja wiem, że niedobitki idzie znaleźć, bardziej zastanawia mnie, czemu jedna z większych marek jeździeckich w zasadzie zniknęła z rynku 😉
Prawdopodobnie dlatego, ze nie ma na nią popytu u nas 😉 Też żałuję, bo produkty mają zacne.
Przyszły wlasnie moje Horze z lejem w kwiatki. Wydaja sie bardzo spoko. I faktycznie mają wysoki stan. Uwielbiam to w bryczesach starego typu ze pas byl faktycznie w pasie a nie w biodrach, jak w tych nowych.
Będzie dziś testowane. 🙂
Czy ktoś może mi pomóc jeśli chodzi o bryczesy  Equiline i rozmiar z Pikeur mam 36 i sa idealne - no lekko luźne w pasie. Czy ktoś może porównać rozmiarówkę Equiline a Pikera ?  😀
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 kwietnia 2020 15:17
budyń a jakiego rozmiaru szukasz FP? Z tego co widze, trochę promocji jest  😉
Nasturcja-Renata, 36 i czarne koniecznie. Albo jakieś klasycznie ciemne, ale z tego oni mają chyba tylko szare :P
Jak wypada rozmiarówka bryczesów elt w porównaniu do Pikeura, ew. HKM? Znalazłam super model (ELT HELLA), ale nie mam pojęcia, jakie brać.
Poza tym, jak sprawdzają Wam się bryczesy tej firmy, warto?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
15 kwietnia 2020 09:32
budyń
tutaj jest 36, ale niebieskie. Za to cena super  😉
[url=https://patatajek.pl/produkty/dla-jezdzca/594-bryczesy-fp-roxana-.html#/rozmiar-36/kolor-bezowy]tutaj brązowe[/url]
[url=https://czempion.pl/sklep/65/844-bryczesy-fair-play-roxana.html#/172-kolory-czarno_czarny/41-rozmiary-36]tutaj[/url] wygląda, że mają czarne w Twoim rozmiarze
Jagoda,
Elt ma małą rozmiarówkę. Noszę 36, a Elt 38
Ja wiem czy taką małą... Noszę 38, Elta wzięłam 38 i było spoko. Może zależy od modelu...🤔
JagodaJ, Tego modelu akurat nie miałam, ale miałam 2 z linii ekonomicznej. Funsport Silicone (jakoś tak) przetarły się po 1,5-2 latach do stanu "dziura", Elty z lejem skórzanym nadal żyją i całkiem nieźle wyglądają. Nie wróżę im takiej trwałości jak Pikeury (choć moje po tych 8 latach już trochę gorzej wyglądają...), ale jest znośnie. Adekwatnie do ceny.

budyń, Może zobacz Horze? 🤔 Model Daniela jest wykonany z bardzo przyjemnego materiału...
Btw, które Roxany miałaś, że takie wygodne?! Toż to opinacz był... xD Chyba, że trafiłam jakiś dziwny model. Model Kaja był jeszcze super-wygodny.
Ja miałam turbo elastyczne ELT, ale w rozmiarówce młodzieżowej, więc ciężko mi się odnieść. Wypadało raczej normalnie, dość szybko zrobiły się dziury w leju, ale ogólnie były ok. Bardzo wygodne na pewno.
Sankaritarina, nie wiem jak opinacz? Opinają jak bryczesy po prostu. Mnie nawet bardziej, bom baleron chwilowo 😂 Ale komfort noszenia mam zajebisty. Najgorsze, że nie mam jak przymierzyć nic, no bo pozamykane. Nad jakimiś eltami też dumałam, może się rozejrzę  🤔
Nasturcja-Renata, ooo, dzięki, faktycznie są jedne czarne. Teraz muszę poszukać, czy to nie jakiś sklep-krzak :P
budyń, No właśnie chodziło mi o to, że czułam się trochę skrępowana. Nie porównałabym do wygodnych pantalonów. Ale może miałam inną wersję modelu czy cuś. 🙂
Sankaritarina, hmm, dziwne, te moje mimo że czuć, że sztywniejszy materiał, to są jak legginsy dla mnie. Takie pancerniejsze :P A poziom komfortu mam mega wysoki, od paru lat na co dzień chodzę niemal wyłącznie w legginsach 😂
W Bergo promka na Horze Active- 139zł 🙂 ktoś miał może te bryczki ?
cena kusi, pytanie czy warto  🤔
Ja mam horze ative  i ich niecierpie.
Czuję sie jak w piżamie albo rozciągnietych dresach. Ok sa bawelniane, przewiewne, lej jest spoko, stan sredniowysoki, ale kompletnie "nie trzymaja" ciała.
Podejrzewam ze szczupłe osoby bedą się w nich czuc lepiej, ja w moim rozmiarze 44 czuje sie niefajnie
przyszły do mnie wczoraj leginsy z horze, r. 38 i 40 i pomimo dobrej ceny to odsyłam obydwie pary. Tak jak pisała KaNie, strasznie ciasne, ale te rozmiar większe nie wiele lepsze, tylko w talii za duży luz.
To prawda sa max ciasne. Czyli jakbym wziela 36 a nie 34 to pewnie by mi odstawaly w pasie.
Pewnie tak, i słabo to trochę wygląda. A jak jeszcze dołoży się telefon z tyłu to mogło by to latać. Normalnie noszę 38, a po zdjęciu 40 czułam ulgę w nogach.
Ja ogolnie kilka razy w tych bryczesach jezdzilam i bylo ok. Ale raz po obiedzie je zalozylam i bolal mnie brzuch jakbym miala skret jelit. Moze ona w pasie za mocno uciskaja jednak?
I ja ogolnie nic do nich nie mam, ale jak mam wszystkie do wyboru, to ich nigdy nie wybieram, bo mi sie ciezko w nie wbić 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się