Końska Rewia Mody XIV (2020)

viridila o nie zieleń nie. Ale ten róż piękny  😍
jabooshko ale pięknie  😀
wątek zamknięty
Czy profesjonalne szmatoholiczki mogą mi wytłumaczyć jaka jest różnica pomiędzy PS of Sweden a Equestrian Stockholm ? Kolorystyka podobna, krój i wzór podobny, fasony podobne ... 😀
wątek zamknięty
Ja dorzucam zdjęcie Donka w komplecie orchidmauwe  💘
wątek zamknięty
protoniasta, super wygląda 😀
wątek zamknięty
Też jestem ciekawa czy PS of Sweden a Equestrian Stockholm to podobna półka - pod względem jakości i popularności?
No i faktycznie zaskakująco podobne są choć ta nowa etykieta/blaszka z logo ES mi się kompletnie nie podoba...
wątek zamknięty
jabooshko, jakie cudo  😍 dobrze zrozumiałam, że one już wyszły z produkcji? Szkoda! 🙁

My też wspieramy polskie firmy 😉 i również tym razem mój ulubiony folk kaszubski, pad od Myway Equestrian

A w drodze Caball weave w brązach  😀 Przerwa od jezdziectwa zaczyna źle wpływać na portfel  😉
Pozdrawiamy!
wątek zamknięty
My też załapałyśmy się na różowego Caballa  💘

wątek zamknięty
Łosiowa super wygląda na karym  😍
wątek zamknięty
Nasze Anky udało się zebrać wszystkie czyste  😁


Piscina , Lagoon, Purple, Ruby i Waterdroop
I z Yorkiem Mazarinablue

Jutro czas na Eskadrony
łosiowa pięknie  💘
protoniasta obłędnie wygląda  😍
wątek zamknięty
Na tym bardziej widać, że on się świeci na różowo  😍  W zależności od światła, no miazga  💘  Jakość i wykonanie oczywiście bez zarzutu  😅

wątek zamknięty
A ja wlazłam na caballa przez was, bo dawno nie przeglądałam i ojjj, będzie jakiś glamour  😜 Teraz najgorsze, czyli wybór kolorków. Grafit z łososiową lamówką super, ale taki zbyt dziewczęcy na mojego grubasa i tak sobie dumam i dumam...  👀 Ale i tak na razie czekam na jakieś wzorniki.
wątek zamknięty
[quote author=budyń link=topic=102969.msg2924272#msg2924272 date=1587295655]
A ja wlazłam na caballa przez was, bo dawno nie przeglądałam i ojjj, będzie jakiś glamour  😜 Teraz najgorsze, czyli wybór kolorków. Grafit z łososiową lamówką super, ale taki zbyt dziewczęcy na mojego grubasa i tak sobie dumam i dumam...  👀 Ale i tak na razie czekam na jakieś wzorniki.
[/quote]
Mam grafitowy z pomarańczową, chcesz foto?
Albo może kupić, bo nie za bardzo go lubię? :P
wątek zamknięty
Sivrite, a podrzuć fotkę, zobaczę sobie, choć jestem anty-pomarańcz :P Ale zobaczę ten grafit chętnie. Widziałam też u nich taki srebrny? z bakłażanową lamówką i hm hmhm, to może będzie to 👀
wątek zamknięty
Łosiowa, rewelacja!
wątek zamknięty
Budyń, ja się zakochałam w tym grafitowym. W słońcu jest jeszcze lepszy.

wątek zamknięty
protoniasta, - pięknie! Jak nie byłam przekonana do orchidmauve, tak ślicznie pasuje 💘
harja, - bardzo do pyska w nim Boczusiowi 😀
Łosiowa, - omg 😍 Cudowny jest... kuuuuusi!
anil22, - ja to się boję wszystkie swoje zebrać 😂
wątek zamknięty
jabooshko, jakie cudo  😍 dobrze zrozumiałam, że one już wyszły z produkcji? Szkoda! 🙁


Na Twoje"nieszczęście" Caball planuje wznowienie ich produkcji jeśli zbierze się ileśtam chętnych - na FB pisali - więc może nic straconego  😁
wątek zamknięty
keirashara, bardzo nam miło :kwiatek:
azzawa, to przykra a zarazem wspaniała wiadomość! 😀 ja nie fejsbukowa, więc nawet nie wiedziałam:-)) zatem będę jakoś śledzić co z tego wyjdzie, dziękuję za informację :-))
wątek zamknięty
Sivrite ale czad ten grafit! żeby był ujeżdżeniowy...
wątek zamknięty
Łosiowa, on się mieni jak szalony - raz jest srebrny, raz różowy, a czasem to i w fiolet wpada. Robi szał!Moje pierwsze (i na pewno nie ostatnie 😁 ) Caballe na Sinfonie 😍

Łosiowa, on się mieni jak szalony - raz jest srebrny, raz różowy, a czasem to i w fiolet wpada. Robi szał!


Szafir i różowy Sparkle  😍

wątek zamknięty
Może tu zapytam - któraś wie, który sklep ma felixa buhlera? Mam w Szwajcarii, ale żadnych promocji dziady nie mają, a bardzo kantar chcę (nie wiem po co :wysmiewa🙂.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Te Caballe to jest coś pięknego  😵
Ja dzisiaj z nudów obfociłam Cotton

Silver Grey, Antrazith z Next Generation, Plum czarny z Heritage
Otworzyli koło mnie tego Krämera  😵 boję się jechać  😁
https://www.facebook.com/818751548176917/posts/3167793693272679/
wątek zamknięty
Nirv, ten róż to jest zdecydowanie to! Piękny!
wątek zamknięty
Jak z jakością czapraków Equiline? Warte swojej ceny?  👀
wątek zamknięty
Nietypowe pytanie  👀
Kupiłam dawno nowiutki czaprak eskadrona wersji platinum, jeżeli ma to jakiekolwiek znaczenie. Czaprak po jeździe odłożyłam, i na białej lamówce został brud. Kupę kasy na niego wydałam, i teraz się boję że w pralce czaprak zafarbuje mi białą lamówkę. Słusznie czy nie? 👀 🤣
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
21 kwietnia 2020 21:16
Man bordowego eksadrona z kremową lamówką, prał sie od początku prawidłowo😉
wątek zamknięty
dairoxroxi miałam w pracy. Ja mam manię prania, więc prane były często, zwłaszcza, że były białe. Wiem, że miały z jakieś 10 lat, jak nie więcej, a wyglądały naprawdę zacnie. Myślę, że warto.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
22 kwietnia 2020 06:14
dairoxroxi, to jak stare Eskadrony - nie do zabicia.
wątek zamknięty
Nietypowe pytanie  👀
Kupiłam dawno nowiutki czaprak eskadrona wersji platinum, jeżeli ma to jakiekolwiek znaczenie. Czaprak po jeździe odłożyłam, i na białej lamówce został brud. Kupę kasy na niego wydałam, i teraz się boję że w pralce czaprak zafarbuje mi białą lamówkę. Słusznie czy nie? 👀 🤣


Nic się nie martw, mam kilka takich (w tym brickred z białą lamówką) i nic mi nigdy nie zafarbowało 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.