Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Moon   #kulistyzajebisty
15 kwietnia 2020 18:30
Strzyga, to nie smart, ale z animalii możesz zamówić Baileysa, którego przesyłkę mają za free.
Kochani jakiś kodzik do gnl, equishop lub dobrego konia? Lub gdziekolwiek gdzie mają samshieldy i jest możliwość urwania kawałka ceny?  😍
W Animavet kilka worków Aminoral w mega promocji (krótki termin) - KLIK
a czy ktoś ma może wtyki w Animavecie  😎 i jest w stanie powiedzieć czy w najbliższych tygodniach szykuje się tam jakaś promka na Mebio i/lub Hovelera?
Nie wiem czemu już ze 3 maile zapisałam do ich newsletera ale nic mi nie przychodzi :/ nawet jako spam... wiadomości dot. zamówień przychodzą normalnie.
Mam (wielokrotnego uzytku) kod rabatowy do Pokusa Horseline - 10%.
Jeśli ktoś potrzebuje zapraszam na priv 🙂
Andre   I am who I am
18 kwietnia 2020 10:07
Ktoś coś jakiś rabat do horsetown  👀 ?
Czy w sklepie trok.pl zdarzają się jakieś rabaty lub może ktoś ma zniżkę? 🙂
W HORSS Equestrian do 50% na kolekcję VELVET - ostatnie sztuki
https://horss.pl/product-category/velvet
Baaardzo potrzebny kod do GNL, ktokolwiek widział, ktokolwiek posiada  :kwiatek:
W tym tygodniu planuje zakupy w Horse & Pony i zauważyłam, że jeszcze tylko do niedzieli można się załapać na ten czaprak za złotówkę https://horseandpony.pl/pelne/1267-2869-czaprak-navy-caselle-horse-pony.html#/ przy wartości koszyka powyżej 599zł wystarczy wklepać w koszyku kod JAJKO i dostajemy zniżkę -25% za zakupki oraz czaprak do zamówienia. Z tego co widzę mają jeszcze inne kody na -15% i -20% więc jak ktoś nie planuje wielkich łowów to też może skorzystać, ja i tak planuje większe zakupy więc akurat się załapię na czapraczek 💃
Czy jest jakiś kod do Bergo aktualnie ?
protoniasta
shop10: do 299zł 10%
shop15: od 300zł 15%
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
21 kwietnia 2020 21:05
a czy ktoś ma może wtyki w Animavecie  😎 i jest w stanie powiedzieć czy w najbliższych tygodniach szykuje się tam jakaś promka na Mebio i/lub Hovelera?
Nie wiem czemu już ze 3 maile zapisałam do ich newsletera ale nic mi nie przychodzi :/ nawet jako spam... wiadomości dot. zamówień przychodzą normalnie.


20-26.04 jest -10% na pasze hoveler w animavecie  😉
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=15196.msg2924861#msg2924861 date=1587499538]
a czy ktoś ma może wtyki w Animavecie  😎 i jest w stanie powiedzieć czy w najbliższych tygodniach szykuje się tam jakaś promka na Mebio i/lub Hovelera?
Nie wiem czemu już ze 3 maile zapisałam do ich newsletera ale nic mi nie przychodzi :/ nawet jako spam... wiadomości dot. zamówień przychodzą normalnie.


20-26.04 jest -10% na pasze hoveler w animavecie  😉
[/quote]
już w poniedziałek zamówiłam  😎 dzięki!
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
22 kwietnia 2020 09:10
Jest gdzie promocja/darmowa wysyłka saracena? Konkretnie stamm 30 poszykuje.
Optifeed wysyła za darmo od trzech worków.
czy jest jakiś kod rabatowy do konik.com.pl  😀 ?
uszatkowa   Insta: kingaielif
23 kwietnia 2020 20:24
Przygarnę kod do GNL  😍
do gnl jest na -10% kod: NIKOLA do 27 kwietnia
Ma ktoś może kod na winderen większy niz 5%? 😅


W pasi-koniku jest 10% na hasło MIZERKA
Jest jakiś kod rabatowy do Horze?
Byłabym wdzięczna do końca życia za kod rabatowy do equishop  😡
Jest jakiś kod rabatowy do Horze?


Za newslettera jest bodajże rabat 40zl - dla zam. od 240zl
Albo może orientuje się ktoś jak zdobyć taki kod?
alcatraz w arcusie jest -20% na horze 🙂 i ogólnie co kilka dni mają na coś innego
Stajniasklep jakiś kod? Błagam <3


Za newslettera jest bodajże rabat 40zl - dla zam. od 240zl

Coś mi nie wchodził i szukałam czegoś innego. Okazało się, że na produkty które chce po prostu nie działają kupony  😕
macie jakiś  kod do hayloft?  :kwiatek:
anetakajper   Dolata i spółka
28 kwietnia 2020 05:58
-10 % na absorbinę  https://www.forhorses.pl/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się