Końska Rewia Mody XIV (2020)

Dzięki dziewczyny  :kwiatek: Czaprak już zamówiony  😀
wątek zamknięty
Mam nadzieję, że modzi nie potraktują tego jako reklamę...
Od około roku poszukuję derki z baaaardzo starej kolekcji Waldhausena. Szukam jakiejkolwiek, może być nawet używana. Może być zza granicy. Rozmiar 125 lub 135, w tym konkretnie kolorze.
Waldhausen Esperia w kolorze Wine.
Ozłocę, jeśli ktoś to widział, szukam w różnych ogłoszeniach regularnie od długich miesięcy, nie wierzę, że nikomu to nie leży gdzieś w pace nieużywane. Oo

wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
22 kwietnia 2020 13:41
Sivrite, pewnie już tam byłaś, ale Quanta też mocno zachwalała te derki i nawet swojego czasu były jakieś promki na animalii i w jej ogłoszeniach.

edit: aaa, doczytałam, że kolor wine. Przyznaję, w ogłoszeniach widziałam tylko jakiś beżyk...  🙁
wątek zamknięty
Sivrite, pewnie już tam byłaś, ale Quanta też mocno zachwalała te derki i nawet swojego czasu były jakieś promki na animalii i w jej ogłoszeniach.

Na Animalii to nie ma tych derek z 1,5 roku już. :P Dorwałam swoją Green Opal w Koniku, mieli ostatnią sztukę wtedy, ale tej już nigdzie wtedy nie było.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
22 kwietnia 2020 13:52
Sivrite, serio? Jeszcze zimą dałabym sobie rękę odciąć że widziałam te polary... O.o
wątek zamknięty
sivirte napisałam Ci wiadomość
wątek zamknięty
Anil22, już ją kupuję. Jezus, jak ona do mnie dotrze, to będę w siódmym niebie, to nawet jest rozmiar mojego. Oo
wątek zamknięty
Zrobiłam zdjęcie wszystkich swoich ujeżdżeniowych czapraków.

Cóż, można zauważyć tu pewną zależność. 😂
I tak to jakiś cud, że mam aż dwa, które koło brązowego nie stały, do zeszłego tygodnia był to jeden. 😁
wątek zamknięty
Nirv, - ten róż to jest cudo! 😍
flygirl, - ładna kolekcja brązów 🤣 Choć rozumiem, ja sama mam 4, z czego czekoladowego schocke mam takiego samego w wersji VS i DL 🤔wirek:
Mam pytanko - ten brąz eskadrona nowy to na żywo jest bardziej czekolada? Bo na katalogowych to taka trochę kupa, a na zdjęciach w Internecie pięknie czekoladowy jest. Poluje na kantar i nie umiem wybrać jak zwykle 😂

Propo kantarów eskadrona, to one zwyczajnie zmalały jakoś niedawno. Przyjaciółka ma Cob z Platinum sprzed dwóch lat , ma 6 dziurek regulacji i zapina go na środek, a teraz zamówiła skyblue i cob i on ma 3 dziurki regulacji, koń ledwo wszedł 🤔 Wymienila na full, będę od niej pożyczać do przymiarki, bo ostatnio kupowałam tylko futrzaki i nie wiem czy xfulla nie wziąć.

Mam też pytanko, czy ktoś widział na żywo czaprak z softshellu z nowego eskadrona? Ten konkretnie. Przepadłam jak wrzuciłam na konia w apce, ale zastanawiam się czy warto, bo jest droższy niż glossy nawet 🤔 Oczywiście, wrzucałam czapraki tylko po to, żeby zobaczyć jak wyglądają kolory i wybrać kantar, a teraz za mną chodzi... to się leczy, czy za późno? 😁
wątek zamknięty
flygirl ale stypa 😁 ale przynajmniej czekoladowo
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
wątek zamknięty
keirashara on jest taki ładny, ciepły, ale niezbyt głęboki, na zdjęciu jest obok mustangbrowna no i jest różnica (ty masz Schocke w dwóch opcjach, ja mam właśnie mustangbrowna, chciałam też big square'a, ale jednak nie przeżyłabym tych zielonych wstawek, fuj). 😀 Tak wygląda na ciemnogniadym koniu:

ale szczerze mówiąc kantarów na żywo nie widziałam, więc nie wiem, czy ten odcień z cottona się tak samo przekłada na kantar.

anil no cóż, ja nie umiem kupić czegoś innego za bardzo. 😁 Ten niebieski Big Square to mój najświeższy nabytek, bo zostałam ich wielką fanką po pierwszym beżowym i stwierdziłam, że jak się w ogłoszeniach coś pojawi w fajnej cenie, to będę kolekcjonować, nawet jeśli nie są brązowe. 🤣 Oczywiście z jakimiś wyjątkami: zieleń, mocna czerwień, wściekły róż, czy pomarańcz to kolory, których nie zdzierżę mimo wszystko.
wątek zamknięty
Przedtreningowy Don w dralonie mint teak i owijkach anky piscina (dużo lepiej pasują kolorem niż kolekcyjne minty). Swoją drogą to też jest sonderdralon. Kiedys mialam minta z kolekcji i kolory nie były tak żywe jak w tym ( a owijki mint kolekcyjne też nie pasowały   :lol🙂




Dla porównania kolekcyjny dralon mint z owijkami mint:


wątek zamknięty
flygirl, - bardzo dziękuję, nawet fotka na koniu kolorystycznie zbliżonym do mojego 😁 Kurde nie wiem... z apki patrząc chyba bardziej podoba mi się skyblue lub navy, ale fotki ludzkie i przywiązanie mówią brąz 🤔wirek:
protoniasta, - bardzo wiosenno-letnie kolory 😀
dairoxroxi, - chwal się co zamówiłaś? 🙂

Niech mi ktoś powie, że ten czaprak absolutnie nie jest wart swojej ceny, pliiis 😵 No tak go widzę! Tylko się boje, że ten materiał to będzie jakiś szajs, już glossy jest tańszy, ale nie ma takiej fajnej lamówki...


wątek zamknięty
keirashara to chyba przez tę świeżą trawę w tle tak wiosennie się wydaje  😀
wątek zamknięty
keirashara jutro powinna być paczka  😅
Chciałabym jakieś owijki do tego rudo-pomarańczowego sznurka i nie mogę nic sensownego znaleźć w internecie..
wątek zamknięty
Wrzucę może jeszcze zdjęcia obrazujące, za co kocham te derki.





No nie umiem sobie wyobrazić piękniejszego polaru. Nie umiem i już. 😀 W dodatku mało się elektryzuje i broni się przed okłaczeniem. Pragnę więcej. 😀
wątek zamknięty
flygirl ale idealnie z tą kością te brązy się komponują.
protoniasta jej moja ukochana kolekcja. Co ja bym za ten Mint dała 💘
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 kwietnia 2020 07:21
dairoxroxi a Eskadron Hazel, Heritage copper? Albo Anky saddle brown?
Jeszcze Equito hazelnut mogłyby pasować.
wątek zamknięty
lusia  :kwiatek: hazel byłyby super, ale chyba znalezienie owijek będzie ciężkie. Anky wyglada obiecująco, dzisiaj jak paczka dojdzie to najwyżej zamówię, dziękuje!

edit. czaprak dotarł  😍 lamówka jest ceglano/pomarańczowa


wątek zamknięty
Pochwale się jeszcze najnowszym Eskadronem srebrnym iiii mam nadzieje, że już nic ładnego nie wyjdzie w tym roku  😁



wątek zamknięty
Ja chyba musze przełamać te klasyke czymś bardziej szalonym  🏇 🏇


wątek zamknięty
[quote author=budyń link=topic=102969.msg2924468#msg2924468 date=1587377515]
Może tu zapytam - któraś wie, który sklep ma felixa buhlera? Mam w Szwajcarii, ale żadnych promocji dziady nie mają, a bardzo kantar chcę (nie wiem po co :wysmiewa🙂.
[/quote]

Felix Buhler jest marką własna Kramera - tylko w Szwajcarii nazywa się Felix Buhler. Rzeczy Felixa Buhlera możesz taniej dostać w Kramerze w Niemczech i Austrii niestety do Szwajcarii mogą Ci nie wysłać więc zostają sklepy stacjonarne.

Znam ból zakupów w Szwajcarii. Jak tam mieszkałam, to czasem nawet po spożywkę jeździłam do Francji.
wątek zamknięty
Dziewczyny, wiecie może jakie owijki będą pasować idealnie do Aquamarine? Oprócz Eskadrona, bo nie znoszę ich owijek. 👀
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
26 kwietnia 2020 12:16
Dziewczyny, wiecie może jakie owijki będą pasować idealnie do Aquamarine? Oprócz Eskadrona, bo nie znoszę ich owijek. 👀


Te? https://konik.com.pl/Bandaze-polarowe-kolekcja-2019-2020-Horze
Zawsze można do nich zadzwonić i poprosić o foto tych owijek na czapraku.
wątek zamknięty
Baba w różowym heritage  😀


wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
26 kwietnia 2020 15:17
vissenna, owijki Horze to najgorszy shit ever. Jak ktoś nie lubi Eskadrona to nie wróżę szczęścia z Horze. 🤣
wątek zamknięty
A do brickred może komuś się coś rzuciło w oczy?  :kwiatek:
wątek zamknięty
emptyline mam Horze Supreme i je uwielbiam, ale właśnie nie wiem jakie są te inne modele. A czemu to shit konkretnie?
wątek zamknięty
dairoxroxi wow pięknie na gniadym!  😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.