Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Ktoś tu miał może bryczesy Samshield ? Jak wypadają rozmiarowo w stosunku do Pikeur/Animo/Equiline/Spooks ?

Trzcinka, dzięki. W zasadzie to nie interesują mnie akurat koronki tylko raczej kurtka, bryczesy, golf itd. Nie jestem fanką koronek. 😉

A ja jeszcze z jednym pytaniem. Jak wypadają rozmiarowo sweterki Spooks?




Ja mam wrażenie, że spooks ogólnie trzyma rozmiarówkę.
Ja nosze 38 i to jest ich M i jest takie idealne.
S to 36. L takie równe 40.

kotbury, no właśnie nabrałam wątpliwości po tym jak koszulki, koszule, bluzy mam S. Natomiast w kurtkę S się nie zmieściłam a w kamizelce S utopiłam.
[quote author=Klami link=topic=120.msg2904015#msg2904015 date=1577224901]
A ja jeszcze z jednym pytaniem. Jak wypadają rozmiarowo sweterki Spooks?




Ja mam wrażenie, że spooks ogólnie trzyma rozmiarówkę.
Ja nosze 38 i to jest ich M i jest takie idealne.
S to 36. L takie równe 40.


[/quote]

Ja bym powiedziała, że rozmiarówka Spooks jest lekko zaniżona.
Normalnie noszę S/M a bluzy M wypadają tak na styk, nawet lekko za ciasne.
Czy ktos kojarzy w polskich sklepach albo z dostawą do Polski takie kurtki, na których są linie?

Chodzi mi o coś takiego jak tu:
http://www.visualisecanada.ca/shop/equestriansportswear#mobileNav lub tu:


Nie pamiętam nazwy ale był na to szał w UK swego czasu. Było trochę takich marek ich na ich rynku. Może szukaj z rozszerzeniem UK wpisując frazę w googla.
No właśnie caly czas sie tylko zastanawiam, jak to nazwać 😀
Hej dziewczyny, jak wypadają kamizelki Pikeur?  :kwiatek:
Chcę kupić grubszą kamizelkę z kapturem, żeby zakładać ją na wierzch lżejszej kurtki. Nie ma rozmiaru 34 w wariancie, który bym chciała, zastanawiam się, czy ryzykować 36? A może ktoś w ogóle miałby któryś z tych rozmiarów modelu Felia albo Amica? Byłabym mega wdzięczna za podanie wymiarów.  :kwiatek:
Góra pikeura w koszulkach i bluzkach wychodzi mi 34, jak kupiłam polówkę 32, to leżała nawet lepiej (choć mogłaby być nieco luźniejsza). No kusi mnie ta kamizelka, no.  😁
Dreamer113 koszulki Pikeur czy bluzy również mam 34, jednak ostatnio mierzyłam kamizelki i 36 leżało idealnie. Wydaje mi się ze lepiej ciut większa jeśli chcesz na kurtkę zakładać
Wlasnie jedna kurtkę sprzed kilku lat mam 36 i jest idealna, rok temu kupiłam druga i jest przyduża pod pachami. Byłam ciekawa, jak wypadają kamizelki.
Dziekuje bardzo za odpowiedz.  🙂
To ja mam z kolei pytanie czy ktoś widział, macal kamizelkę Pikeur Jess z nowej kolekcji? W opisie jest, że lekko ocieplana i zastanawia mnie jak lekko, czy wczesna jesienią jest jeszcze szansa ją założyć czy już człowiek zamarznie  👀
Kamizelki i kurtki Equiline. Jak wypadają rozmiarowo?
Podbijam..... prócz pytania powyżej mam też pytanie jak wypadają bryczesy Kingslanda ?
Podbijam..... prócz pytania powyżej mam też pytanie jak wypadają bryczesy Kingslanda ?


Nie wiem czy pomoże, ale z Pikeur mam 36, a Kingslanda 34.
Podbijam..... prócz pytania powyżej mam też pytanie jak wypadają bryczesy Kingslanda ?

są raczej spore
Tak, zdecydowanie trzeba brać rozmiar (lub dwa nawet) mniejsze niż zazwyczaj.  😉
One też są długie dość.
Dzięki wielkie. 😉
edit.... podbijam.
Ktokolwiek widział ktokolwiek wie..... Pasek Pikeur z nowej wiosenno-letniej kolekcji w wersji czarnej 85 cm.
Niestety w znanych mi źródłach już nie ma, były pojedyncze sztuki. :/
Taki: https://www.equishop.com/pl/paski-damskie/16595-pikeur-pasek-do-spodni-ze-swiecacymi-kamyczkami-damski.html
Klami, - poznański Pegaz ma wg. strony - [url=[[a]]https://www.pegazshop.pl/pasek-z-kryszta%C5%82kami-pikeur-black-2020-14712.html?search_query=pikeur[[a]]+pasek&results=507]klik[/url]
keirashara, dzięki. Tego sklepu nie znałam.
uszatkowa   Insta: kingaielif
14 kwietnia 2020 13:25
Hej, jak z rozmiarówką bluz polarowych Kingsland? Zastanawiam się między 36 a 38. Na ogół noszę 36 ale przy jeździe nie lubię jak mnie coś "ciągnie" i lubię bluzę nosić na inny długi rękaw 🙂

Edit. Zamówiłam bluzę i już do mnie dotarła więc mogę potwierdzić, że rozmiarówka jest typowa 🙂. Bluza miała być "polarowa", więc spodziewałam się czegos grubszego a materiał jest cienki jak zwykła bluzka. Dodatkowo do zamówienia w Equishop dołożylam kamizelkę Pikeur i okazuje się, że zacina się w niej zamek  😤. Zobaczę co mi odpisze sklep, ale jestem zła strasznie, że nikt nie sprawdził stanu technicznego przed wysłaniem i na pewno będę robić zwrot
Jakie firmy produkują dobrej jakości ubrania dla dzieci?  Dla dorosłych jest mnóstwo a córki nie mogę ubrać.
_kate, - bryczesy czy bluzy, koszulki? True Rider puścił rzeczy dla dzieci, w zasadzie miniatury dorosłych. Uwielbiam ich bluzy, koszulki, kamizelki, legginsy do jazdy też mam i są mega wygodne, jedynie nie przepadam tak ogólnie za legginsami - czuje się nie ubrana do końca 😉 Pikeur też ma linię dziecięcą i chyba kingsland też.
Ooo super. Zaraz popatrzę, teoretycznie chciałam kupić małej taki sam zestaw co i dla mnie. Aby wyglądało to dobrze powinnam schudnąć z 10kilo.  🥂
_kate,  - dziecka nie mam, ale problem znam 😁
[quote author=_kate link=topic=120.msg2925458#msg2925458 date=1587809664]
Jakie firmy produkują dobrej jakości ubrania dla dzieci?  Dla dorosłych jest mnóstwo a córki nie mogę ubrać.
[/quote]

Pikeur
A dobrej jakości leginsy jeździckie dla małych dzieci z silikonem ktoś gdzieś wdział?
Bryczesy z decathlonu są na moją córkę niestety mega za duże. Marszczy jej się wszystko w kolanach i z tyłka spada bez rozpinania.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
27 kwietnia 2020 08:00
kotbury zerknij na horze  🙂
Pikeur ma fajne rzeczy, ale na zawody, bardzo oficjalne i eleganckie, jeszcze nie nasz etap. Ja bardziej szukam codziennych. Ala ma 4 lata, jest chuda i niewiele rzeczy widzé. Chcialam jakies leggings z pelnym lejem, jakies polo.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się