Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Szukam namiarów na stajnię w Woli Batorskiej - ktoś, coś  :kwiatek: ?

Kojarzycie stajnie w bliskich okolicach Niepołomic, poza Żubrem (btw jest ktoś z Żubra na forum  :kwiatek: ) ?
kolebka, ale którą? Bo tam chyba jest w okolicy minimum trzy?
Czardasz a to nawet nie wiedziałam  😂  mogą być wszystkie, pracuję w Woli Batorskiej i rozglądam się za koniem do jazdy tutaj w okolicach, żeby po pracy od razu jeździć  :kwiatek:
Wpisz na fb Ewelina Żołna trening jeźdźców i koni. Ona prowadzi jazdy w Woli Batorskiej.
Widzę że jest nowa (kolejna) stajnia w okolicach Krakowa  💃 http://rcsosnowice.pl/

Ktoś coś wie?
Sosnowice już jakiś czas stoją. Piękny osrodek 😍


Czy ktoś z Was slyszal może o stajni do dzierżawy? Lub obiektu nadającego się na stajnie pod rekreacje? Szukam miejsca dla swoich koni pod szkolke i pensjonat w miarę możliwości miejsca. Będę wdzięczna za informacje, gdyby ktoś coś wiedział. Szukam już dluzszy czas, ale może wsrod koniarzy, ktoś coś wie  :kwiatek:
zulu   późne rokokoko
28 lutego 2020 12:32
Słuchajcie, gdzie w okolicach Zabierzowa i Bolechowic można się zapisać na jazdy w teren? Albo ktoś ma konia do dzierżawy i chciałby go udostępnić 1-2 razy w tygodniu?
Zależy mi na miejscu, które ma dobrą atmosferę i dobrą opiekę nad końmi - do którego później mogłabym wstawić własnego konia. Może być mała stajenka, byleby było bezpiecznie dla ludzi i koni.
KJ Brzoskwinia, Nielepice, jeśli mogą być hucuły. Bardziej w stronę Krzeszowic Młynka, Kocierz, Terenowo-Rajdowa.  To jeśli chodzi o tereny. Stajni w okolicach Bolechowic nie znam.
Słuchajcie, gdzie w okolicach Zabierzowa i Bolechowic można się zapisać na jazdy w teren? Albo ktoś ma konia do dzierżawy i chciałby go udostępnić 1-2 razy w tygodniu?
Zależy mi na miejscu, które ma dobrą atmosferę i dobrą opiekę nad końmi - do którego później mogłabym wstawić własnego konia. Może być mała stajenka, byleby było bezpiecznie dla ludzi i koni.


Zdaje sobie sprawę, że nie jest to super oferta :P, ale jeśli nie straszne Ci wdrożenie w spacery koni, które miały dłuuugą przerwę, to odezwij się na priv.
Mała stajenka we wspomnianej okolicy, ja zawsze stawiam bezpieczeństwo ludzi i koni na pierwszym miejscu, ale przyznaję, że moje konie czasami mają inne priorytety :P
Sosnowice już jakiś czas stoją. Piękny osrodek 😍


Czy ktoś z Was slyszal może o stajni do dzierżawy? Lub obiektu nadającego się na stajnie pod rekreacje? Szukam miejsca dla swoich koni pod szkolke i pensjonat w miarę możliwości miejsca. Będę wdzięczna za informacje, gdyby ktoś coś wiedział. Szukam już dluzszy czas, ale może wsrod koniarzy, ktoś coś wie  :kwiatek:


Z tego co wiem, stajnia w Brzoskwinii koło Nielepic jest do dzierżawy 😉
Na stajnia która miała pensjonat, jakby na górce? Nie pamietam nazwy...
Zorilla, KJ Brzoskwinia? :P

Czy ktoś z Was slyszal może o stajni do dzierżawy? Lub obiektu nadającego się na stajnie pod rekreacje? Szukam miejsca dla swoich koni pod szkolke i pensjonat w miarę możliwości miejsca. Będę wdzięczna za informacje, gdyby ktoś coś wiedział. Szukam już dluzszy czas, ale może wsrod koniarzy, ktoś coś wie  :kwiatek:


Paszkówka jest na sprzedaż.
haha Budyń chyba tak  🤣
Jest jeszcze prywatna stajnia w Hamerni u p. Oli
Czy jest tu ktoś kto stoi lub stał w stajniach: Silvanus lub w Minodze?
Będe wdzięczna za priv 🙂
Ja stałam 4 lata temu w Silvanusie.
[quote author=budyń link=topic=196.msg2918337#msg2918337 date=1585039062]
Zorilla, KJ Brzoskwinia? :P
[/quote]

Tak 😉
Czy jest tu ktoś kto stoi lub stał w stajniach: Silvanus lub w Minodze?
Będe wdzięczna za priv 🙂


Stałam tu i tu w przeciągu ostatnich 3 lat.
Czy jest ktoś w okolicy Krakowa, kto prowadzi jazdy indywidualne?
Czy w ogóle jest szansa znaleźć kogoś za 100zł/h? Zależy mi głównie na poprawie dosiadu, rozluźnieniu... czyli coś ambitniejszego niż klepanie tyłka w kółko.
Próbowałam dać drugą szansę Chevalowi, ale chyba mamy inny pogląd na "jazdę indywidualną" 😉


Edit. Nie musi być człowiek z papierami, a z wiedzą tudzież chęcią jej przekazania.
Czy jest ktoś w okolicy Krakowa, kto prowadzi jazdy indywidualne, np na własnym koniu?
Czy w ogóle jest szansa znaleźć kogoś za 100zł/h? Zależy mi głównie na poprawie dosiadu, rozluźnieniu... czyli coś ambitniejszego niż klepanie tyłka w kółko.
Próbowałam dać drugą szansę Chevalowi, ale chyba mamy inny pogląd na "jazdę indywidualną" 😉


Bardzo polecam Magdę Jopek, jeśli potrzebowałabyś więcej informacji zapraszam na PW 🙂
Czy jest ktoś w okolicy Krakowa, kto prowadzi jazdy indywidualne?
Czy w ogóle jest szansa znaleźć kogoś za 100zł/h? Zależy mi głównie na poprawie dosiadu, rozluźnieniu... czyli coś ambitniejszego niż klepanie tyłka w kółko.
Próbowałam dać drugą szansę Chevalowi, ale chyba mamy inny pogląd na "jazdę indywidualną" 😉


Edit. Nie musi być człowiek z papierami, a z wiedzą tudzież chęcią jej przekazania.


A u kogo jeździłaś w Chevalu? Ja byłam 2x u Julii i byłam zachwycona, choć raz mi się udało być samej, drugi raz jednak byłam z drugą osobą.
Próbowałam się umówić na jazdę do Basi Lipiejko, ale ma tak napięty grafik że się nie udało jej mnie wcisnąć.
Ale chyba też bym chciała u kogoś indywidualnie, więc też podczytam odpowiedzi 😉 No i ja potrzebuję kogoś, kto poprowadzi zajęcia na swoim koniu - to jest problem 🙁

A u kogo jeździłaś w Chevalu?


Trafiłam na Dominikę. Akurat z jazdą indywidualną jest taki problem, że musisz czekać aż ktoś się odwoła, żeby móc się wbić. Także nie za bardzo mogłam przebierać w instruktorach [/quote]


No i ja potrzebuję kogoś, kto poprowadzi zajęcia na swoim koniu - to jest problem 🙁


No właśnie ja chciałam podobnie, ale chyba będzie ciężko 🙁
Również polecam Magdę Jopek 🙂
Ja też Magdę polecam zawsze i wszędzie 😀
P Magda nie prowadzi jazd na jej koniu z tego co mnie poinformowano.
Kaktus, a pytałaś Magdę bezpośrednio? Jeszcze niedawno prowadziła na swoich
Kaktus, a pytałaś Magdę bezpośrednio? Jeszcze niedawno prowadziła na swoich


W sumie racja... 😉 przedzwonie, podpytam
Kaktus, daj znać  🏇
Nie ma info jaka odległość. Moze spróbuj w OJK Zordina? Stajni niby przydomowa, ale plac duży, oświetlony, przeszkody, konie padokowane w dobrej kondycji.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się