Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

angelika95, - gruda to infekcja bakteryjna lub grzybicza. Istnieją takie rodzaje bakterii i grzybów, które można złapać od konia, więc teoretycznie tak.
Nie znalazłam wątku sprzętowego.

Czy da się teraz zakupić kask do ok 300zl, który spełniał by takie kryteria:
- nie welur, albo minimalne dodatki welurowe.
- nie regulowany ( nienawidzę regulacji, do tego może myślę źle ale dla mnie ten wystający dziubek tylko stwarza większe niebezpieczeństwo, jak się rąbnie to to się wbija w łeb)
- nie robiący wodogłowia  😀
- z daszkiem na stałe ( choć tutaj ostatecznie może być odpinany)
Przeszukuje internetu i na razie jest tylko jeden w Decathlonie.
Dziękuję.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 marca 2020 22:04
W jakim celu odcinki jednego serialu są reżyserowane przez innych ludzi? Powoduje to często znaczące różnice w jakości materiału.
Czy ktoś będzie na tyle uprzejmy i doradzi mi jakiej firmy farbę do włosów kupić. Mam bardzo trudne włosy do farbowania i dlatego nie robie tego sama. W obecnej sytuacji muszę się jakoś ratować i pokonać obrzydliwe odrosty  😡 
Koronawirus a paczki z Aliexpress.

Czy ktokolwiek z Was otrzymał paczkę po nastaniu epidemii w Polsce ?
Czy zamawiacie cokolwiek z Ali ?
Szukałam informacji w necie i są sprzeczne, jeden portal pisze, że nic z Chin nie dociera a portal zwraca pieniądze, inny, że cargo jest otwarte i normalnie przekraczają granice  😵

Zauważyłam, że wydłużyli mi okres dostawy, ale nigdzie nie ma informacji, żeby paczki nie docierały.
efeemeryda   no fate but what we make.
13 kwietnia 2020 17:17
Normalnie dostaje paczki  😉
Do mnie też paczki zamawiane z Chin w połowie lutego dotarły normalnie znaczy po około 3-4 tygodniach.
Czy mamy wątek o roślinach doniczkowych? 👀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 kwietnia 2020 09:41
Help! Potrzebuję sklepu internetowego z biżuterią, który wyśle mi towar jak najszybciej  🤔
Szukam srebra z bursztynem
flygril :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 kwietnia 2020 20:38
Czy mamy wątek o roślinach doniczkowych? 👀


rośliny doniczkowe i jest jeszcze jeden ogródek na parapecie
Wstydzę się, ale zapytam... 😡

Czy można jakąś metodą chałupniczą, bez jakichś wielkich nakładów finansowych, przeprowadzic trening on-line?  🤔

Tzn trenerka w Anglii, ja w PL 😵

Zupełnie nie-techniczna jestem, bedę wdzięczna za wszelkie wskazówki :kwiatek:
Nie wiem czy to zadziała, ale przynajmniej teoretycznie jest to możliwe. Tzn - masz na kompie program do nagrywania filmu z kamery komputerowej. Ustawiasz kompa tak żeby było widać ujeżdżalnię i Ciebie na niej. Trenerka instaluje program do zarządzania zdalnego pulpitem, to często stosują np. Informatycy żeby bez przychodzenia do nas ogarnac nam jakiś problem na naszym kompie. Tzn w czasie rzeczywistym ma dostęp do tego co sie dzieje na Twoim pulpicie, widzi wiec co nagrywa kamera w danym momencie. Ty masz przy sobie telefon/słuchawkę na uchu i w ten sposób łącząc sie telefonicznie czy przez jakaś apke typu whatsapp czy messenger jesteś na łączach głosowych z trenerka. Karkołomne ale być może da sie zrobić

Oczywiście jeśli możesz zaangażować w to osobę trzecia, tzn ktoś będzie stał i wodził za Tobą telefonem - wówczas można przez telefon połączyć sie na skype z trenerka - i wysyłać jej obraz na kompa np. A jednocześnie jest na łączu głosowym z Tobą za pośrednictwem telefonu. Nie wiem jak by to było gdybys ustawiła telefon i próbowała uruchomić jakaś videorozmowe mając słuchawkę na uchu i w niej jeżdżąc. Nie wiem czy zasięg działania tych dwóch urządzeń wspólnie udźwignie odległości na ujeżdżalni
Gdzie mogę zanieść konserwę do zbadania?
Ewentualnie znacie kogoś, kto się zna na takim pakowaniu w puszki?
vanille :kwiatek:
Właśnie w tym kierunku będ3 kombinować...
wistra, na wydziale medycyny wet mieliśmy na zajęciach z higieny zwierząt rzeźnych i mięsa oraz z higieny przetworów zajęcia o puszkach i konserwach i być może tam gdzieś badają to na wydziale, może napisz maila. Albo Cie pokierują.
Słuchajcie, głupie pytanie, ale w dzisiejszych czasach bardzo ważne i istotne 😁 Na uber eatsie nie pojawiają mi się wszystkie knajpy, tzn. siedziałam z kumpelą, chciałyśmy coś zamówić, ale u mnie np. nie pokazywało pizzerii, która u niej była, czy np. u mnie jakaś sieciówka pokazywała 2 lokalizacje a u niej 5. W tym samym czasie, siedząc w tym samym miejscu. Czym to może być spowodowane i jak to naprawić? 😀 Aplikacja jest zaktualizowana, więc to na pewno nie to.
Jak wypracować, lepiej umięśnioną i otłuszczoną nawet bardziej szyję?  :kwiatek:
angelika95, - poprawną pracą i dobrym karmieniem 😉 Jak koń jest suchar, to musi dostać dobrze jeść, żeby mieć z czego się budować. Reszta to trening, nie ma magicznego sposobu, jak koń będzie poprawnie pracował całym swoim ciałem to ładna szyja sama się zrobi.
Facella   Dawna re-volto wróć!
30 kwietnia 2020 10:50
Siłka i odżywki.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 kwietnia 2020 11:17
Po co robić otluszczoną szyje? Przecież to nie jest zdrowe.
mils   ig: milen.ju
30 kwietnia 2020 12:26
Czy macie do polecenia jakieś strony informacyjne o świecie, najlepiej na fb? Nie takie typowo „wiadomości” typu Newsweek, ale takie różne ciekawe artykuły o tym, co się dzieje na świecie i w Polsce. Przygarnę wszystko z najróżniejszych dziedzin. :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 kwietnia 2020 12:54
mils, outriders brief.
Polecam jak wyzej Strzyga  :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
30 kwietnia 2020 17:55
Ja też polecam Outriders  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się