konie małopolskie

bo to do montany było skierowane 🙂 Armani wysoki


Dziękuję bardzo, warto wiedzieć.
[quote author=blucha link=topic=98.msg2909896#msg2909896 date=1580821285]
bo to do montany było skierowane 🙂 Armani wysoki, niewysoki z bardzo dobrą głową niestety bez mozliwości wysyłki nasienia to Wareg.


A gdzie Wareg stacjonuje 🙂
[/quote]

Odradzam Warega. Dużo krył - nic wartościowego nie dał.
Jest u mnie klacz Awa po Waregu, bardzo dzielna i szybka kucynka (162cm) Doszła do 3* w WKKW a teraz przeszła do hodowli. Mam wrażenie że za jej sukcesem stoi matka po First de Thermes i bardzo dużo pracy.
ale armara nie napisała ze chce konia w przyszłości na olimpiade 🙂 a cechy które wymieniła Wareg spełnia 🙂
ale armara nie napisała ze chce konia w przyszłości na olimpiade 🙂 a cechy które wymieniła Wareg spełnia 🙂


Dokładnie 🙂
Z fajną głową widziałem ostatnio dwa Aporty, ale nie mam pojęcia co z nim
Z fajną głową widziałem ostatnio dwa Aporty, ale nie mam pojęcia co z nim


Aport jest wciąż kryjący - http://klikowa.com.pl/stanowka-2/ , obecnie jeszcze jest w Klikowej, zapewnie za niedługo przyjedzie do Facimiecha w trening
Poszukuję ogiera małopolskiego, niedużego z dobrym charakterem i urodziwego z wysyłką nasienia świeżego. Coś w typie og. Dwór, ale chętnie innej maści 😉
Ktoś coś? 🙂

Ja czekam na informacje od kiedy będzie w Walewicach Rashim. Ciekawe czy będzie dostępne do zakupu nasienie czy tylko krycie naturalne
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
01 marca 2020 21:41
Rashim ma przyjechać w przyszłym tygodniu. Póki co dojechał Albaicin xx (Sorbie Tower - Amarna / Great Lakes)
Dobrze wiedzieć, jaki drugi folblut będzie w Walewicach. Dziękuję za informację.
galopada_   małoPolskie ;)
02 maja 2020 19:27
Nasze seniorki  💃 Melisa (Manhattan - Panda/Plater) lat 26 i Jurata (Przedświt XIII-4 - Jura/Edredon) lat 25 z 13 zrebakami na koncie 😅

galopada_, świetnie się trzymają  :kwiatek:

my od dłuższego czasu raczej poczytujemy, niż się pokazujemy - ale ciekawe, czy ktoś z obserwatorów wątku pamięta jeszcze tego Pana  😀

Rashim ma przyjechać w przyszłym tygodniu. Póki co dojechał Albaicin xx (Sorbie Tower - Amarna / Great Lakes)


Czy będziecie pobierać nasienie od Albaicina? Czy tylko krycie naturalne?

galopada_
Ale pięknie, siwa w ogóle nie wygląda na 26 lat!
galopada_   małoPolskie ;)
03 maja 2020 22:19
armara, obie dzielnie dreptają w rekreacji 😉 siwa jest rakieta pod siodłem! 😉

sonatka, skąpisz Davcia pod siodłem 😉
galopada_   małoPolskie ;)
17 czerwca 2020 17:00
Młody (bo nie taki mały 😉 ) złoty Justus  😍

Ogier Galahad SM młp (Justus- Gejsza/Hebab), ur.17.06.2018r.

Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
19 czerwca 2020 16:29

Czy będziecie pobierać nasienie od Albaicina? Czy tylko krycie naturalne?



My pobieramy, zawsze inseminujemy nasze klacze. Ale jak przyjeżdżają z klaczami xx to wiadomo krycie naturalne.

galopada_ ładny blondyn  😍

A ja doczekałam się zdjęcia z czekoladowym panem 🙂

Malang 2016 (malaga/Cichoń xx - Efekt)



Constantia, O nie! Mój ukochany "burak cukrowy"!!!
Gadaj szybko jak się jeździ!
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
20 czerwca 2020 08:19
halo ja sobie życzę żeby wszystkie moje konie takie były. On ma świetną głowę. Jak sobie coś wymyślę, to po prostu to robi. Jest uważny. Naskakałam go na hali i jakiś czas nie widział przeszkód, to na otwartym placu takie małe przeszkódki bez problemu pokonywał. Wymyśliłam sobie galop po drągach, to galopuje. Jedyne co to mało wrażliwy w pysku (choć myślę, że jak poprawi równowagę to będzie lepiej) , ale nie mogą być tylko plusy. 😉
Constantia, Cudny, jak matka 💘
Ta była bardzo jezdna jak na wyścigowe realia  😉
Constantia, Dzięki! Okrutnie wpadł mi w oko, chyba aż do serca.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
21 czerwca 2020 20:47
Perlica ja myślę, że to po ojcu, bo inne konie po Efekcie też nie są takie bardzo delikatne.

halo on mi wpadł w oko jak go pierwszy raz zobaczyłam na pastwisku. Miał dwa lata  😍 Niestety obawiam się, że może szybko się sprzedać. A wszystko to przez zakichane komisje PZHK na kwalifikacji ogierów  :emot4:
galopada_   małoPolskie ;)
24 lipca 2020 09:41
Złoty syneczek 😉 Ogier Galahad SM młp (Justus- Gejsza/Hebab), ur.17.06.2018r.

vissenna   Turecki niewolnik
24 lipca 2020 09:48
galopada_
Ale fajny młodziak!
O ile wiem chyba jedyny ogier takiej maści w rasie?  👀 🤔
galopada_   małoPolskie ;)
24 lipca 2020 09:53
vissenna, tak! Bardzo liczę, że uda się z licencją. Do tego straszny misiak 🙂 Po płycie najlepszy ze stawki, najlepiej stępujący (o ile się nie mylę z całej tegorocznej stawki koni). Zabrakło trochę pogonienia go w korytarzu żeby nabrał energii bo to taki typ luzaka a nie mietka podnietka 😉 A sam sędzia ujeżdżeniowy mówił, że oceniłby go wyżej po tym jak pokazał się na samym końcu już w czasie łapania do wyprowadzania, ale już oddał kartkę z oceną. 😉 No ale ma też jeszcze czas na dojrzewanie bo z ogierów 2 letnich był tylko jeden młodszy od niego. Te najstarsze to takie smoki  😲
mils   ig: milen.ju
17 sierpnia 2020 10:03
Hej, wbiję się trochę w wątek i rozmowy. 😡
Macie jakieś doświadczenia z potomstwem Awansa (po Vis Versa od Aragony)? Jak u jego potomstwa z głową i predyspozycjami użytkowymi? 🙂 Będę wdzięczna za jakiekolwiek informacje. :kwiatek:
Malang cudo 😍
Galahad bardzo korzystnie się zaprezentował na czempionacie. Oby w przyszłości udało mu się zdobyć licencję. Charakter jest bardzo ważny a maść to bonus.
A ja czekam na źrebię po Rashimie.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
28 października 2020 21:30
meghana no sama jestem ciekawa co u nas wyjdzie po Rashimie. A póki co biorę do roboty kolejne Zafonia i jako nowość Dropy.
Katharina   "Be patient and trust in the process"
12 listopada 2020 07:49
Ja mam Fusaina i jestem zachwycona.....  💘
Jak to jest z tymi młp, są to konie późno czy wcześnie dojrzewające?
Mam wrażenie, że mój 5-latek zaczął rosnąć w ostatnich miesiącach, jest to możliwe?
Meise, mój miał ostatni skok wzrostowy jako 5 latek
I ile podskoczył?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się