Końska Rewia Mody XIV (2020)

emptyline   Big Milk Straciatella
26 kwietnia 2020 16:25
flygirl, ciągną się jak cholera i zawijają na bokach.
wątek zamknięty
Zrobiłam zdjęcie porównawcze dralonów.
Heritage  i Sangria /Taupe.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Pisanie posta pod postem! Dwa zdania i 4 zdjęcia można umieścić w jednym poście!
wątek zamknięty
Zrobiłam zdjęcie porównawcze dralownów.
Ice/taue  i Mint/Whet.
wątek zamknięty
etosha sangria wheat jest prześliczny  💘
wątek zamknięty
Mi się bardzo te mięty podobają  😁
wątek zamknięty
Ten amazonite na żywo jest zdecydowanie zielony, a na zdjęciach wychodzi bardziej w tonacji niebieskiej :





wątek zamknięty
anai piękny ten kolor  😍
wątek zamknięty
Ten amazonite na żywo jest zdecydowanie zielony, a na zdjęciach wychodzi bardziej w tonacji niebieskiej :



No i dlaczego mi to robicie...  😵 😍 😍 😍
wątek zamknięty
Ostatnio mój ulubiony komplet. 😍


Ale żeby nie było, pracuję nad rozszerzeniem swojej garderoby na inne kolory, ale powiem wam, że ciężko to zrobić. 😁
wątek zamknięty
flygirl, małymi kroczkami, weź jakąś pseudo pochodną brązu, np pomarańcz, czerwień, żółty. Albo idź w inne kolory ziemi, niebieski, zielony 🤣
Ja ostatnio zakupiłam dwa czapraki z rozpędu, ale powiem wam, że nawet nie pamiętam co kupiłam 😂 Leżą w Polsce i czekają. Chyba a'la brillanty jakiś beżowy i ee fiolet? W każdym razie ładne bardzo, więc liczę, że szybko się to wszystko odkoroni i przyjadę do szkapulca i obfocę. Brakuje mi tego lansu za stodołą  😜
wątek zamknięty
Oprócz niebieskiego żadnego tego koloru, co wymieniłaś, nie toleruję. 😜 Póki co szukam owijek do aquamarine, potem chcę się zaopatrzyć w jakiś granat lub ładną czerń, a przy okazji szukam beżowych owijek do padu Yorka. A fiolet też bym w sumie chętnie przygarnęła, taki brudnawy jakiś. 💘 Ale po kolei, małymi kroczkami. Swoją drogą tego aqua jeszcze na żadnego konia nie założyłam nawet. Jak założę, to na pewno to uwiecznię i się pochwalę. 😁
wątek zamknięty
Daisy w spooksie navy i winderenie terracotta 😀 Muszę w końcu zabrać aparat i porobić jakieś ładne zdjęica, a nie tylko telefonem  🍴

wątek zamknięty
Nasz rosewood w wiosennej scenerii 🙂
wątek zamknięty
Donia Aleksandra, ale obłęd w ciapki!!!
wątek zamknięty
flygirl myślę że czarny, granat i szary to super pomysł
wątek zamknięty
Donia Aleksandra, ślicznie!
dairoxroxi, spooks śliczny, ale gryzie mi się z podkładką 😉

Odkryłam konfigurator mattesa i siedzę i bawię się kolorami, fajna sprawa. Nie wiem czy znacie, jak ktoś nie zna, a nie potrafi wyobrazić sobie koloru na swoim koniu, polecam!
wątek zamknięty
anai, - mega ciekawy kolor 😀
flygirl, - brąz zawsze spoko 🙂 Z kolorami powoli, jak Cię coś nie ciągnie to nie ma sensu na siłę. Ja mam wiele kolorów, ale nie mam żadnej zieleni, ani granatu, za to sporo brązu i fioletów 😉
dairoxroxi, - podkładka mnie gryzie, ale czaprak kozak! To jest ten charity, nie? 👀 Jak spooks do mnie nie mówi, to ten strasznie mi się podoba, szkoda, że tak ciężko je upolować.
Donia Aleksandra, - cudny! 💘
anai - jesteś złą kobietą z tym konfiguratorem 😁
wątek zamknięty
Ja dzisiaj byłam w Kramerze 😀
I postanowiłam, że zmieniam mojego Rosewood na Kramerowy róż.  Nie dość, że cena super to jakość również. Zdjęcie porównawcze barw. I nauszniki z Krämera mają jeszcze jedna zaletę.


Co jeszcze są czapraki chyba Showhorse  które wyglądają jak Ankowy Frostedgold. Coś pięknego  😍
wątek zamknięty
Ten amazonite na żywo jest zdecydowanie zielony, a na zdjęciach wychodzi bardziej w tonacji niebieskiej :


Które owijki z BASIC Eskadrona mogłyby do niego pasować? Racinggreen czy Dark green?
wątek zamknięty
keirashara Tak to ten Charity, ja bym chętnie wymieniła VS na DL  🙄 głupia ostatnio stwierdziłam ze następnym razem zamówię ujeżdżeniowy i coś ich nie widać w ofercie.. a podkładkę mamy oczojebna z racji na cała kolekcje samych czarnych czaprakow dominująca u nas  🤣
Siwa Jeżeli Ci się nie spieszy to na dniach mogę zrobić zdjęcie amazonite z owijkami racinggreen i petrol np
wątek zamknięty
Siwa Jeżeli Ci się nie spieszy to na dniach mogę zrobić zdjęcie amazonite z owijkami racinggreen i petrol np


O super, dziękuję  :kwiatek: 🙂 racinggreen z Heritage to ten sam odcień co wszedł do podstawowej?
wątek zamknięty
Ratunku, owijki zielone butelkowe dobrej jakości? Przejrzałam internety, ale nic nie ma chyba od reki?
wątek zamknięty
anai ; xxagaxx ; keirashara  Dziękuje 🙂

A wczoraj do mnie takie cudo przyjechało. Jest na prawdę piękny na żywo

wątek zamknięty
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
05 maja 2020 09:21
Donia Aleksandra bardzo ciekawy ten czaprak, pokaż koniecznie na koniu!

A do mnie jedzie Caballowy cudny komplecik, jutro będzie, nie mogę się już doczekać  💃

wątek zamknięty
Aniapa, piękny! to taki pudrowy róż, prawda?
wątek zamknięty
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
05 maja 2020 12:15
_kate Caball opisuje ten kolor jako perłowy róż - ale w zasadzie to pudrowy róż z nutką perłowego blasku  😜. Typowym pudrowym różem jest polar w owijkach, klapka owijek już jest perłowa, jak czaprak. Zobaczymy, jak na żywo będzie wyglądał.
wątek zamknięty
Donia Aleksandra, poookaaaż. Oo Bo jak dotrwają do promocji, to też mam zamiar wziąć.
wątek zamknięty
Poprosiłam męża aby zrobił mi zdjęcie  i proszę oto efekt:


Facet jednak pewnych rzeczy nie ogarnia.....

Zrobiłam takie czysto poglądowe:



Koń duży -173cm
wątek zamknięty
Donia Aleksandra 😵 😂 padłam z pierwszego zdjęcia.  Ale ten czaprak świetnie się prezentuje. Na sucho mi się nie spodobał.

Cały czas hosting obraca mi zdjęcia poziomo help!   Nie mogę nic dodać  
wątek zamknięty
Dla mnie jakość tego czapraka jest powalająca. Kosztował tyle co eskadrony, ale układa się o niebo lepiej pod siodłem, nawet widać na moim poprzednim zdjęciu- ten sam koń, siodło a z tyłu w eskadronie robiła mi sie taka budka , tutaj problemu nie było. Z przodu przy przednim łęku jest wycięty idealnie  pod siodło. Na prawdę dopracowany w każdym calu. Jak będę mieć fotografa zrobię porządne zdjęcie . Na pewno  nie jest to ostatni zakup z tej firmy. A to dzięki Sivrite 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.