Końska Rewia Mody XIV (2020)

Donia Aleksandra, zmierzysz mi proszę długość po linii grzbietu tego czapraka? Fajnie się prezentuje 🙂
wątek zamknięty
Pewnie 🙂
wątek zamknięty
Donia Aleksandra, naprawdę super wygląda. I idealnie profilowany
wątek zamknięty
Donia Aleksandra, nie ma za co. 😀 Ja się okupuję w PE od jakichś 2 sezonów już, przestawiłam na nich moją rodzinę i w tym również stajnię siostry. Jedyny minus, jaki mam z nimi, to w ciuchach często nitki odstają, ale przypalam je od razu jak przychodzą i zapominam, że istniały. Derki od nich to kosmos, koń zapakowany jak do czołgu. Chyba są niezniszczalne. Wcześniejsze kolekcje nie bardzo mi podchodziły, ale te tegoroczne "Deluxe" są piękne. Jeszcze ze dwa lata, a mój koń będzie robił za ich bilbord reklamowy. 😀
Ludzie chyba nie za bardzo interesują się PE, bo w Polsce jest tylko w kilku sklepach, w ciul drogie i rzadko przeceniane. A z Anglii nie dość, że taniej (serio), do tego często przeceniane, to paczka pod drzwiami w 3 dni. I jeszcze ten ciągły kod na -10 funtów. Naprawdę ich uwielbiam.

EDIT: Pomyliłam produkty, więc usunęłam jedno zdanie. :P
wątek zamknięty
Sivrite, ja na razie kupuję w PE regularnie derki (nie mam innych padokowych oprócz jednej masty), buty dla siebie i ochraniacze na treningi, do boksu i padokowe. Ale jeszcze nie miałam czapraków ani ciuchów. Bardzo lubię ich przeceny i ekspresową dostawę 🙂
wątek zamknięty
Ja ostatnio odkryłam PE. Na pierwszy ogień poszły ochraniacze padokowe i derka siatkowa. O ile ochraniacze spisują się super, są bardzo łatwe w zakładaniu, to derka po kilku dniach znalazła się w strzępach, a naprawdę mój koń do niszczycieli nie należy
wątek zamknięty
Ja ostatnio odkryłam PE. Na pierwszy ogień poszły ochraniacze padokowe i derka siatkowa. O ile ochraniacze spisują się super, są bardzo łatwe w zakładaniu, to derka po kilku dniach znalazła się w strzępach, a naprawdę mój koń do niszczycieli nie należy

Przepraszam za offtop, a którą kupiłaś? Ja właśnie na forum rok temu wyczytałam, że te Mash, Sweet Itch i Buster są mocno delikutaśne i jak ktoś chce mocną, to wyłącznie Super Lite. I naprawdę daje radę, musiałby się postarać, żeby ją uszkodzić. Kilka tygodni w zeszłe lato bez problemu przetrwała, wygląda jak nówka.
wątek zamknięty
Mam masha, spróbuje ją jeszcze reanimować. Natomiast może rzeczywiście zainwestuje w tego super litea
wątek zamknięty
Kurcze napaliłam się trochę na czaprak PS of Sweden.
Może ktoś będzie niedługo zamawiać? to się chętnie podłącze, wyjdzie taniej :-)
wątek zamknięty
Dzisiejszy Donek w sonderdralonie banana espresso i owijkach eskadron marone 🙂

wątek zamknięty
Dawno nie zaglądałam, ale wyszedł nowy klip z eskadron platinum pure 2020 to pomyślałam że wrzucę  :kwiatek:
https://www.instagram.com/tv/B_5fqR1A0mD/?igshid=148i38keh70o1
wątek zamknięty
charlieeee, - ale bezszał w tym roku, meh. Pierwsze Platinum Pure było zdecydowanie najlepsze, te takie bidne strasznie.
protoniasta, - cudowny jest ten dralon 😍

Ktoś wie, czy wyjdzie w tym roku jeszcze jedna letnia kolekcja eskadrona? Między Platinum Pure i Platinum zwykle wychodziło New Generation, czy RESR w zeszłym roku i się zastanawiam czy będzie czy nie.

Dorzucam zwierza w kantarze Caviar:
wątek zamknięty
keirashara Mam podobne odczucia  😁 chociaż chodzi za mną czerń, wiec może jednak coś mi się spodoba  👀 jeżeli po tym wirusowym szaleństwie zacznę w końcu kiedyś normalnie zarabiać oczywiście  👀 🙄
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
09 maja 2020 21:33
To ja wrzucę komplet Anky dark blue w cieniu i w słońcu, nie planowałam takiego blingu  😂



wątek zamknięty
Dawno nie zaglądałam, ale wyszedł nowy klip z eskadron platinum pure 2020 to pomyślałam że wrzucę   :kwiatek:
https://www.instagram.com/tv/B_5fqR1A0mD/?igshid=148i38keh70o1



Widziałam ten clip to znaczy prawie widziałam, bo nie jestem w stanie (a to już ente podejście) dojechać do końca.
Ten klip jest rzadki jak sraczka i chyba normalnie zrobię eskadron bojkot po nim. To jest odmóżdzające na tak wysokim poziomie, że szkoda słów.
Już abstrahując od designu samych szmat, które i tak ledwo widać, to po prostu copy w pakiecie z tą CIACH jest nie do ujechania.

Co to w ogóle są za prawdy objawione? "Your imagination is the limit"...w kontekście jechania zawodów i sportu bo tak jest narracja prowadzona? I ta ich instgramerka, która u siebie na profilu albo wrzuca słodkie buzi-dupci foteczki z koniem albo swoje w półnegliżu. Już nie ogarniam o co chodzi, o sport, ładnego konika czy CIACHw koronkach?
I to chamskie zapożyczenie sposobu zestawień w tym copy (głosik z offu) z niedawnego kontrowersyjnego klipu o obowiązkach i wizerunku kobiet. To jest tak słabe.

... no ale jak nie macie konia na GP, same nie jesteście chude jak szczur, nie macie pięknego lica, nie czeszecie tak pięknie włosów szczotką to zawsze macie na pocieszenie wyobraźnię - Your imagination is the limit...

Rozumiem emocje które budzi ta reklama, ale szanujemy płeć, pochodzenie, religię i poglądy innych osób na forum.
Viss

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Szanujemy innych!
wątek zamknięty
kotbury, chyba przesadzasz z tym rasizmo-seksizmem i obrażaniem bogu ducha winnej laski. Ogarnij się.
wątek zamknięty
Jaki ma nick ta laska?

Ale filmik okropnie słaby.
wątek zamknięty
[quote author=budyń link=topic=102969.msg2928686#msg2928686 date=1589188969]
kotbury, chyba przesadzasz z tym rasizmo-seksizmem i obrażaniem bogu ducha winnej laski. Ogarnij się.
[/quote]

Ale ja nie piję do jej pochodzenia - jest charakterystyczna ze względu na urodę i jest wybrana pod kątem niemieckich fetyszy (sexturystyka w Azji to głównie dzięki Niemcom istnieje).
Ale zrobiono z niej twarz kampanii - główną twarz. Nawet bardziej niż twarz bo widać ją,  a nie produkty w zasadzie...

Dla mnie po prostu to zestawienie tej osoby- insta celebrytki zbierającej laki pod zdjęciami w koronkowych gaciach plus to wydumane copy - wymowa tego spotu są żenująco płytkie. Wręcz żerujące na takich płytkich instynktach.
Wiadomo - to jest tylko firma produkująca szmaty dla koni... ale marki pracują nad jakimś tam swoim wizerunkiem, tożsamością podsatwową i rozszerzoną. A tu nie ma tożsamości. Albo inaczej - tożsamość tej marki w tym spocie to "bycie ładna celebrytką" i to polane takim sosem jak memy z cytatami "mądrych ludzi".
wątek zamknięty
Ja tam już abstrahuję od filmiku (w którym faktycznie nie ma szmat pokazanych :P) tylko o tę toksyczną wypowiedź, bo bardzo to źle wszystko brzmiało i nawet mnie ruszyło, a ja mam grubą skórę 🤣
Platinum chyba zawsze aspirowało do ą ę szmat na zawody, to poszli na całość :P
wątek zamknięty
mnie w tym spocie drażni trochę taka negatywna energia. Pokazywanie, że nikt w ciebie nie wierzy, że trzeba walczyć, itd. itp. Wolałabym żeby te produkty kojarzyły się z czymś lekkim, miłym i przyjemnym. Oczywiście profesjonalnym równocześnie. A taki negatywny wydźwięk mnie nie zachęca 😉 Tej Pani nie znam z nikąd. Nie wiem kim jest.
wątek zamknięty
Przecież klientem mocno cekinowego platinium są kobiety 😀 A nie mężczyżni więc z tą sex-turystyką i fetyszami to coś pojechałaś.

Klip jak klip w stylu jakiegoś Nike czy coś 😀 a co to za modelka? Chyba coś startuje?
wątek zamknięty
kotbury 😂 mocny wpis
Ale tak ona jest od dłuższego czasu twarzą marki.  Sama nie ma nic z końmi wspólnego jest modelką , a nie jeźdźcem. Osobiście lubię fotki z Krämera z modelkami , które mają trochę ciała.
wątek zamknięty
Mi tam wygląda jakby jeździła...

https://www.instagram.com/_anna_den/

Tutaj np robi sobie piaffy i pasaże, chyba całkiem spoko jeździ 😉

https://www.instagram.com/p/B83kp8_oW7h/
wątek zamknięty
na FEI faktycznie wyskakuje, że w jakiś konkursach jeździła.
wątek zamknięty
A to Ci.  A mi tu niemieckie koleżanki mówiły, że tylko wygląda . Chyba z zazdrości  😁
Help przyszły bryczesy  kolor bardziej pod wrzos niż róż.  Rosewood sprzedałam i miałam kupić Felix Bühler.  Ale nie pasuje w ogóle  🙄 jakieś pomysły co by pasowało?
wątek zamknięty
Help przyszły bryczesy  kolor bardziej pod wrzos niż róż.  Rosewood sprzedałam i miałam kupić Felix Hitlera.  Ale nie pasuje w ogóle  🙄 jakieś pomysły co by pasowało?


Bryczki piękne  😍
A Orchidmauve? one mają taki bardziej wrzosowy odcień?
wątek zamknięty
Rosewood sprzedałam i miałam kupić Felix Hitlera.  Ale nie pasuje w ogóle  🙄 jakieś pomysły co by pasowało?

😂 😂 😂
Popraw literówkę!  🤣
wątek zamknięty
alcatraz, o mamo, co to za model bryczesów?
wątek zamknięty
Eskadronowy Mauve?  💘

😅A to Ci.  A mi tu niemieckie koleżanki mówiły, że tylko wygląda . Chyba z zazdrości  😁
Help przyszły bryczesy  kolor bardziej pod wrzos niż róż.  Rosewood sprzedałam i miałam kupić Felix Hitlera.  Ale nie pasuje w ogóle  🙄 jakieś pomysły co by pasowało?

wątek zamknięty
Vendettka, - dostanie mauve graniczy z cudem 😉 Poluje od dłuższego czasu na cottona/brillantz DL w ładnym stanie i nie jest łatwo. Marzę o tym, żeby powtórzyli ten kolor, złapałam wtedy pad i torbę blackberry z tej kolekcji i kantar z mauve, ale mój dziad się w nim odsadził w przyczepie 🙄
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.