Kącik Małolata...:D

Haha, ja wolę nawet nie patrzeć, co ja w tym wątku wypisywałam. 😂
Gniadata   my own true love
10 maja 2020 14:09
Haha, ja wolę nawet nie patrzeć, co ja w tym wątku wypisywałam. 😂


Mam tak samo  :emota200609316: 😵
mils   ig: milen.ju
11 maja 2020 08:54
Haha, ja wolę nawet nie patrzeć, co ja w tym wątku wypisywałam. 😂

Hahahaha, ja też. Tyle zawirowań było w międzyczasie, dalej jest "shitowo", ale cóż... Co ciekawe pracuję w firmie w 100% związanej z końmi, a pamiętam jak uważałam, że to takie niespełnialne marzenie. Jeszcze do tego wyszło przypadkiem i to w... Lublinie. 🤣
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 maja 2020 10:18
Z ciekawości chyba sobie poszukam swoich starych postów, ale to może być srogi cringefest, wiedząc co wtedy miałam w durnym nastoletnim łbie...  😂

E: A więc... no mogłam tego nie robić.
Za to sobie uświadomiłam, ze mam jakąś potężną dziurę w pamięci, nie pamietam niektórych wydarzeń, o których pisałam. Tzn. wiem, że miały miejsce, ale nic poza tym  👀
Gniadata   my own true love
12 maja 2020 11:33
Toć starość chyba 😁 ja ostatnio robiłam tour de stare foty i tez byłam kilkakrotnie w szoku, ze mam zdjęcia skądś, gdzie nie miałam pojęcia ze byłam 😜
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 maja 2020 11:36
Foty raczej pamietam, szczególnie jeśli sama je robiłam. Ale jaki śpiewający brunet metr osiemdziesiąt wzrostu się za mną uganiał i ja za nim gdzieś na początku liceum - za cholerę do tego nie dojdę   😵 nie przypominam sobie żadnego śpiewającego bez względu na uganianie!
Gniadata   my own true love
12 maja 2020 11:38
😂 To ja akurat moje wielkie miłości całkiem pamietam. Za to wydarzeń, wycieczek, ni w ząb.
Też się kiedyś cofnęłam w tym wątku i też totalnie nie miałam pojęcia, o jakich sytuacjach i ludziach ja pisałam 🤣

Ale zobaczcie jakie byłyśmy tu niepowtarzalne, już nigdy później żadna ekipa małolatów się nie utworzyła, a co dopiero taka liczna i zgrana 😁
mils   ig: milen.ju
12 maja 2020 11:54
Coś w tym jest. Zróbmy reaktywację. 😁
Gniadata   my own true love
12 maja 2020 12:02
Taak! 😍
Edit, bo pomyślałam chwile i przypomniałam sobie ze już wyrosłam z uzewnętrzniania się na forum 😁 także może messenger? Ktoś chętny?
borkowa.   silesian team
12 maja 2020 12:21
jestem za 🙂
mils   ig: milen.ju
12 maja 2020 12:25
No, why not w sumie. 😀 Na fb w ogóle ta grupa też dalej jest? 👀
mils, jest, ale tam jakiś okrojony skład chyba 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 maja 2020 13:06
Grupa na fb? To widzę ze mnie kawał wątku ominął  😂
W sumie do messa możecie mnie dodać.
To fakt, ten wątek najbardziej żył za „naszych” czasów.
mils   ig: milen.ju
12 maja 2020 13:08
Facella no jak to, nie ma Cię na Starej Gwardii Kącika? 😲
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 maja 2020 13:09
Aaa taaa!
To tam się jeszcze coś dzieje?  👀
mils   ig: milen.ju
12 maja 2020 13:14
Chyba nie. 😁 Mam wrażenie, że to było takie do informacji z doskoku jak nam życie mija.
Ej, mnie też tam nie ma, toż to rozbój w biały dzień!

Ale fakt, też pomyślałam o tym, że tylko my tu nabiłyśmy tyle stron, jak wyrosłyśmy, to jakoś umarło.
mils   ig: milen.ju
12 maja 2020 13:50
Tak mnie naszło... Że teraz jak wyrosłyśmy... Ciekawe co będzie za 10 lat. 🤣
Gniadata   my own true love
12 maja 2020 14:43
Ej, mnie też tam nie ma, toż to rozbój w biały dzień!


mnie tez nie ma 😕 chyba za późno postanowiłam zostać małolatą 😁
to co? kto zakłada grupe na mess? 👀 ja nie mam większości z Was znajomych, więc chyba nie jestem najlepszą kandydatką
mils   ig: milen.ju
12 maja 2020 14:53
Możecie się dziewczyny dodać do grupy, to będzie potem łatwiej skleić konwersację i ogarnąć kto jest kim. 🙂 SGK - Stara Gwardia Kącika, jest do wyszukania. 🙂
Ja na razie cisnę w pracy i wpadam tu z doskoku, także chwilo nie mam czasu na ogarnianie konwersacji niestety.
O rany, dziewczyny, ja to się tu mało udzielałam, bo na re-volcie pojawiłam się, jak już chyba byłam pelnoletnia, ale przyznam się, że byłam wierną fanką tego kącika 😂 kilka razy chyba nawet coś tu napisałam  😀 ile trzeba mieć wypowiedzi w tym wątku na koncie, żeby dołączyć do grupy?  😂
Ja też nie udzielałam się tu zbyt wiele i pewnie nikt mnie z tego wątku nie pamięta 😁 to było tyyyyle lat temu.
Ano jest taka grupa, ja też w tym wątku swojego czasu sporo się udzielałam 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 maja 2020 08:17
Ja też nie udzielałam się tu zbyt wiele i pewnie nikt mnie z tego wątku nie pamięta 😁 to było tyyyyle lat temu.

Ja Cię pamietam, Olencje tez.
Problem z grupa na fb mam taki, ze za diabła nie potrafię połączyć nazwisk z nickami  😂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się