Końska Rewia Mody XIV (2020)

mnie w tym spocie drażni trochę taka negatywna energia. Pokazywanie, że nikt w ciebie nie wierzy, że trzeba walczyć, itd. itp.


Bo to jest influencerski chleb powszedni 😂 😂 😂
Myślę, że marka trochę zapominała, że social media są jedynie kanałami komunikacji a nie jej istotą w przypadku tak dużego targetu.
wątek zamknięty
keirashara A właśnie ostatnio zaczęły się pojawiać, ja swoja VS sprzedałam w tamtym miesiącu  🙁 Albo teraz wyszedł na dniach nowy kolor Exlusive LIGHT ROSEWOOD, nie wiem jak on na żywo, bo katalogowe potrafią nieźle mylić, ale może jest to coś podobnego do Mauve?
wątek zamknięty
alcatraz dzięki  :kwiatek:
keirashara na niemieckim e bay jest pełno  😁
budyń 😂 😂 padłam
Vendetka dzięki myślę że będzie pasował

wątek zamknięty
anil22, - ja po niemiecku to wiem tyle, że koń to "pferd" 😁
Vendettka, - po fotkach się boję, już kiedyś najarałam się na orchidmauve, który okazał się paskudnym gaciowym fioletem zamiast eleganckim pudrowym różem 🤣
wątek zamknięty
wątek zamknięty
No z tymi fotkami katalogowymi... Szczerze staram się po nich nie oceniać, bo to co później otrzymujemy często bardzo odbiega  😜 Dlatego zazdroszczę każdemu kto ma blisko sklep gdzie mają Eskadrona i mogą sobie "pomacać"  👀
Ale wydaje mi się że kolor może być bardzo fajny, jak wpadnie mi jakieś realne zdjęcie koloru to wrzucę na pewno  :kwiatek:
wątek zamknięty
Mi też klip nie podszedł, ale nie spodziewałam się że aż taki niesmak tu wywoła  😜 a tej ich ambasadorki to muszę przyznać że nie znałam wcześniej  👀
wątek zamknięty
Nie no fajny film sprzedażowy w którym prawie nie widać sprzedawanych szmat.  😜
Ja rozumiem, że jest koronawariactwo ale żeby zaraz filmik motywacyjny zamiast sprzedażowego wypuszczać?  👀
wątek zamknięty
anai czaprak ma równe 50 cm
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
12 maja 2020 11:52
Swoją drogą widać, że Eskadron/Pikeur uderza mocno na rynek (bardzo bogaty) azjatycki  😉
wątek zamknięty
Dziewczyny, kojarzy ktoś może jakiś zestaw w kolorze musztardowym albo wojskowej zieleni? Firma obojętna.
Będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi  :kwiatek:
wątek zamknięty
celsijs hmm wiem że eqst miał w ofercie czaprak o nazwie Pastel Military może się nada?  👀
wątek zamknięty
Euphorycznie, bardzo dziękuję  :kwiatek:
Niestety nie mają do kompletu owijek w tym samym kolorze 🙁
Ale sam czaprak nawet w promocji teraz jest, zastanowię się.
wątek zamknięty
celsijs, - z tego co kojarzę York Awrilla chyba miał takie kolory, owijki też były. Może Caball lub Jarpol by coś uszył?
wątek zamknięty
Dziękuję za trop  :kwiatek: Rozejrzę się 🙂
wątek zamknięty
Wiosenny błękit Eskadrona  🙂
Czy tylko mi galeria revoltowa jakoś tak blaknie zdjęcia? Jakieś bez kolorów

wątek zamknięty
anai czaprak ma równe 50 cm

Taki króciutki? Dzięki za zmierzenie, eskadrony które mam mają ok 56 cm a i tak wolałabym dłuższe.
wątek zamknięty
Jest krótszy od eskadronów. Pod siodło 16, 5 cala fajnie leży, nie wiem jak będzie pod większym??
wątek zamknięty
celsjis Felix Bühler ma odcień Quitte
wątek zamknięty
celsjis Felix Bühler ma odcień Quitte


O boszeeee! Kolor sraczki! tyle czasu takiego szukałam  😍
Przepiękny!
[Img]https://m.fr.kramer.be/$WS/kraemer-pferdesport/websale8_shop-kraemer-pferdesport/produkte/medien/bilder/klein/B210959_QU.jpg[/img]
wątek zamknięty
anil22, bardzo dziękuję  :kwiatek:
Teraz zostaje tylko znaleźć to w PL 🙂
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
14 maja 2020 09:00
Wiosenny błękit Eskadrona  🙂


O rany, o nie, jaki to jest piękny kolor 😵 😍
wątek zamknięty
dairoxroxi, super kolor, jak on sie nazywa? Wypadlam trochę z obiegu 🙂
wątek zamknięty
Skyblue.
wątek zamknięty
[quote author=anil22 link=topic=102969.msg2929392#msg2929392 date=1589433287]
celsjis Felix Bühler ma odcień Quitte


O boszeeee! Kolor sraczki!
[/quote]
😂 teraz ja padłam
Słuchajcie oglądałam na żywo te pady Felixa i są cudowne. Jest taka niby mięta z koronką.  Na żywo coś pięknego  😍 i jeszcze w sklepie ubrany jest kary manekin konia i wygląda to zabójczo.
wątek zamknięty
Anill22 - nienawidze cię za karego manekina🙂

A "kolor sraczki" powinien zostać hastagiem  😂 😂 😂 😂
wątek zamknięty
dairoxroxi, - przepiękny! 💘 Bardzo żałuję, że to jeden z kolorów, które na karych wyglądają mocno tako se. Przymierzałam od przyjaciółki i totalnie niewypał... za to na gniadych wygląda bosko 😍
wątek zamknięty
Anill22 - nienawidze cię za karego manekina🙂

A "kolor sraczki" powinien zostać hastagiem  😂 😂 😂 😂


Hahaha  😉
Jeszcze taki wpadł mi w oko https://www.instagram.com/p/B_RSN7QpFnU/?igshid=umwoz66xcjzp
wątek zamknięty

Hahaha  😉
Jeszcze taki wpadł mi w oko https://www.instagram.com/p/B_RSN7QpFnU/?igshid=umwoz66xcjzp


Te Kentucky są w ogóle bardzo ładne  😍
wątek zamknięty
Na story PS of Sweden i Tack Shop pokazali 3 nowe kolory limitowanej kolekcji  :kwiatek: Pastele, mi osobiście podoba się ten jasny fiolecik  💘
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.