wasze ulubione seriale

kolebka, prosze Cie, był taki czas, że oglądałam Warsaw Shore i Ex na plaży jak uczyłam się do egzaminu 😉 ja się tego wcale nie wstydzę, choć jest to moje guilty pleasure 😀


Warsaw Shore też oglądałam  😂  widze, że w kolejce czeka na mnie The Circle i Tiger King  👀
To jak lubicie takie klimaty, to sobie możecie obejrzeć Terrace House - japoński reality show, ale dużo spokojniejszy i ludzie normalni :P No, oprócz loży komentujących, ja to przewijałam, bo zawsze mnie krindżuje coś takiego. Ale oglądało się fajnie, bo zupełnie inna kultura, a czasem im wrzucali zagranicznych ludzi i widać było to zderzenie różnych żyć.
Too hot to handle nie dałam rady, chociaż dałam się skusić na pierwszy odcinek 🤣
Polecić mogę też Nailed It, rewelacyjny "baking" show, gdzie ludzie nic nie potrafią i robią maszkarony z ciasta 😂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 maja 2020 19:43
Trzy metry nad niebem nuda, nuda, nuda.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 maja 2020 08:54
co obejrzeć na Amazon Prime oprócz The Office?
Moon   #kulistyzajebisty
13 maja 2020 09:45
madmaddie, nie wiem jakie klimaty lubisz, ale taki typowy hamerkański serial o glinach - oglądam Boscha. Oglądałam też Taken - bardzo fajny. Wczoraj nawinęła mi się Absentia i zapowiada się grrrubo 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 maja 2020 11:09
dzięks, obczaję 🙂
Ja na Prime polecam jeszcze Modern Love 😉
Jakby ktoś tęsknił za Nairobi i Sierrą to polecam "Uwięzione". Dopiero zaczęłam, a już zapowiada się obłędnie 😜
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
13 maja 2020 19:26
Na Amazonie jest jeszcze mega Wspaniała Pani Maisel
madmaddie   Życie to jednak strata jest
13 maja 2020 19:26
Obczaję 🙂

A ja polecę Unorthodox, świetne
Obczaję 🙂

A ja polecę Unorthodox, świetne


Oj tak super serial!

Polecam ostatnio obejrzałam Into the night na Netflixie - jakoś bardzo mi się spodobał 🙂
Arimona, a o czym jest Into the night?

Ja kończę właśnie Outsider ale no... początek super a potem równia pochyła.. mocno rozczarowujący.
Into the night fajny. To belgijski serial na podstawie powieści Jacka Dukaja „Starość Axolotla”
kermit   Horses horses everywhere ..
14 maja 2020 06:08
Into the night trochę naciągane ale napięcie trzyma.
Miłe zaskoczenie w ostatniej scenie  🙂
dexter, breaking bad i dom z papieru <3
Trochę takie zbyt dramatyczne miejscami, ale mi się spodobało, bo troche Lost mi przypomniało. Uciekają samolotem od końca świata 😀


Moon   #kulistyzajebisty
14 maja 2020 11:47
Tak, niby to nie jest żadne ambitne i górnolotne kino, ale kurna nie mogłam się oderwać i siedziałam do 1 w nocy, żeby skończyć, hehe :P
Kurde, ja jade 5ty sezon breaking bad - nie ogarniam czemu nie obejrzalam wczesniej tego serialu  🤔wirek:
Arimona, a o czym jest Into the night?

Ja kończę właśnie Outsider ale no... początek super a potem równia pochyła.. mocno rozczarowujący.


Ja też po 3 czy 4 odcinku się poddałam. 😵 A książka taka fajna.
Ja dzisiaj zaczęłam Dom z papieru, w końcu się zebrałam.

A i ostatnio skończyłam You i ten drugi sezon to już był taki no nie dla mnie. Oglądnęłam grając na telefonie.
Mnie też podobał się Unortohodox, ale muszę przyznać, że jeszcze bardziej wciągnął mnie Kalifat. Do tego drugi sezon After Life - zawsze sprawia, że robi mi się ciepło na serduszku. I coś przez to absolutnie przepadłam - Outlander. Obejrzałam 5 sezonów w błyskawicznym tempie, szkoda tylko że bohaterowie tak się starzeją.  👀
JARA, - dobrze wiedzieć, bo miałam wciągnąć jako odmóżdżacza.

U nas leci netflixowe Hollywood i muszę przyznać, że jest na prawdę dobre. Uwielbiam Erniego i Averis, spodziewałam się trochę czegoś innego, ale serial sam w sobie jest świetny 😀
Gillian   four letter word
15 maja 2020 21:44
Ja zaczęłam Uwięzione i fajnie, hiszpańskie seriale mają to do siebie, że nie trzeba używać przy nich mózgu bo logiki nie ma tam za grosz. Za to jestem obłędnie zakochana w Fabio  😍 😍 😍
Ja dopiero wczoraj zauwazylam, ze Uwięzione maja 4 sezony  🤔 Myslalam, ze to cos nowego, a ten serial powstał jeszcze przed „Domem z papieru”. Chyba dopiero po sukcesie tego drugiego pojawił sie jako dostępny na polskim netfliksie 🤔
Into the night fajny. To belgijski serial na podstawie powieści Jacka Dukaja „Starość Axolotla”


zgadzam się i podobał mi się polski akcent 😀 zwłaszcza jak w drugim czy trzecim odcinku zastanawiałam się czemu mi się lektor włączył 
Moon   #kulistyzajebisty
18 maja 2020 07:55
dobby, taaaak! Wściekałam się, czemu Netflix mi ustawień nie zapamiętał i nagle mam polski dubbing!  🤣
Ja zaczęłam Uwięzione i fajnie, hiszpańskie seriale mają to do siebie, że nie trzeba używać przy nich mózgu bo logiki nie ma tam za grosz. Za to jestem obłędnie zakochana w Fabio  😍 😍 😍


Ja kocham Zulemę  😍  ta rola tej babki - mistrzowstwo!
Gillian, kolebka, my ze znajomą po obejrzeniu Domu z Papierów zainteresowałyśmy się właśnie Uwięzionymi ze względu na Nairobi-Saray oraz Sierrę-Zulemę. Obie uwielbiam 😍 😁 im dalej w las, tym Zulema coraz lepsza 😁
Gillian   four letter word
18 maja 2020 12:18
Ja mam do Zulemy troche love-hate stosunek, ale postać jest intrygująca bo niby zła ale jak się głębiej przyjrzeć to wyłania się obraz kobity, która stara się przetrwać i walczyć o siebie, każdym kosztem. Fajne, fajne.
Zulema jest supermocną i wojowniczą postacią, ale o dobrym sercu - w kolejnych sezonach wychodzą co rusz to nowe historie z nią związane; Macarena działała mi na nerwy momentami  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się