Co mnie wkurza w jeździectwie?

Zaraz mu krzaków zabraknie do nagrywania filmów 😉


Made my day!!!!  😁 😁
On nie tyllko nagrywa. Swoją "wiedzą" dzieli się też poprzez pisanie książek 😵 😂
Możecie się zapisać do niego na kurs online nawet. Za friko chyba, więc okazja życia.
Hahaha o panie Janie, co to jest za gość 😂 aż mnie kusi, aby napisać maila i uzyskać indywidualny plan treningowy 😀
fanelia   Never give up
15 maja 2020 16:50
To praktyk 😀 Pracowałam z nim w jednej stajni, na żywo widziałam  😂  W stajni był bardzo sympatyczny, ale nie wiedziałam, że taki guru się z niego zrobił. Obejrzałam dwa filmiki i niestety niewiele sensu w tym znalazłam 🙁 przykre, bo ktoś się nasłucha i będzie robił z końmi niefajne rzeczy.
A.kajca   Immortality, victory and fame
16 maja 2020 08:21
Raz zobaczonego nie da się odzobaczyć a wielka szkoda... Szok, wkurzenie, przerażenie się we mnie kotłują a najgorsze z tego wszystkiego jest poczucie kompletnej bezsilności... nigdy nie widziałam czegoś podobnego. Może przesadzam, może przeżywam, ja już sama nie wiem, wy mi powiedzcie...
KANAŁ NA YOUTUBE
FILM 1
FILM 2
FILM 3
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
16 maja 2020 11:03
Ble! "Macho" znęcanie się nad koniem, który wygląda na sporo za młodego na siodło  🤬  Większość koni nie wygląda zdrowo  😤
vissenna   Turecki niewolnik
16 maja 2020 11:07
Raz zobaczonego nie da się odzobaczyć a wielka szkoda... Szok, wkurzenie, przerażenie się we mnie kotłują a najgorsze z tego wszystkiego jest poczucie kompletnej bezsilności... nigdy nie widziałam czegoś podobnego. Może przesadzam, może przeżywam, ja już sama nie wiem, wy mi powiedzcie...


Chyba oglądamy tą samą youtuberkę, bo też wczoraj to widziałam.
Black country edition  😵 chyba blacklist
Zgrywanie na najniższych instynktach dla gangusów co się im znudziły lowridery...  :/ :/
A.kajca   Immortality, victory and fame
16 maja 2020 11:10
vissenna, ja przypadkiem to odnalazłam, nie spodziewałam się zobaczyć czegoś takiego i być może przez to tak mną wstrząsnęło to na co trafiłam...
Mój komentarz może zabrzmieć rasistowsko, ale nie ma nic wspólnego z kolorem skóry osób na filmiku - to wygląda jakby tego biednego konia dopadło stado małp 🙁
darolga   L'amore è cieco
16 maja 2020 12:00
Ekstremalnie przykry widok, aż mnie zatkało. Tym bardziej przykre to było dla mnie z powodu uczucia bezsilności wobec tego co zobaczyłam 🙁 A jeszcze bardziej przykre kiedy sobie pomyślę, ile jest takich końskich bid rozsianych po całym świecie - bo większość nie ląduje na youtube  🙁

Z innej beczki, bo mnie to nurtuje - co ten koń ma w pysku?

1:39

fota w załączniku.

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
16 maja 2020 12:30
Dziewczyny, zgłaszajcie każdy filmik, niech mu konto spadnie.
Dobry pomysł, może to coś da. Grupa idiotów to jedno, ale komentarze pt "nie mogłem przestać sie śmiać
Oglądając ten film" mrożą mi krew w żyłach. Nie chciałabym spotkać takich ludzi na żywo.
vissenna   Turecki niewolnik
16 maja 2020 13:40
Zgłosiłam i Wam też polecam ale nie przez "flagę" tylko przez formularz: https://www.youtube.com/intl/pl/about/policies/#reporting-and-enforcement
Widziałam na youtube zajeżdzanie konia do kok par /buskaszi/to jest dopiero hardcore , znęcanie się nad koniem w pełnej krasie.
Nie umiem wrzucać filmików ale lepiej tego nie oglądać , zobaczyłam i widok straszny 😵
Z innej beczki, bo mnie to nurtuje - co ten koń ma w pysku?

1:39

fota w załączniku.



Bardzo nisko zapięte wędzidło z czanką.

Po takiej zajazdce zapewne konik pracuje wożąc turystów na bajeczne galopy po plaży w jakimś zapierającym dech miejscu...
Otworzyłam opis pod filmem i znalazłam tam link do instagrama, masakra czym oni się chwalą. Nie widzę opcji zgłoszenia za pokazywanie znęcania się nad zwierzętami, na prawdę ig nie usuwa takich treści, czy np. przez to, że mam polską wersję to nie ma tej opcji?
Jeszcze w opisie było coś, że "jak kochasz zwierzęta to polub i zasubskrybuj", dla kochających zwierzęta powinna być opcja zgłoszenia...
https://www.instagram.com/poodievuitton/
https://www.instagram.com/country.cam/
https://www.instagram.com/kingperformancestables/
https://www.instagram.com/blackcountrystables/
O ironio i hipokryzjo, teraz zobaczyłam ten nieszczęsny cytat na instagramie nr 3 "Always be humble enough to learn something new. Otherwise, it's only a matter of time before your knowledge becomes outdated."
Wkurza mnie szerzenie takich obrazków w telewizji.
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/97997938_2961344430611976_9154228101385814016_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=b96e70&_nc_oc=AQnRvqEtoqvfsSE8OVmKXEZD9pT-NZbYFhfymI37gfqUQe8fb18Tcjy-xWHkwHqCG8s&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=b2398241c8df52508c17fb68df437cf9&oe=5EE7CE8B[/img]
Może przesadzam, ale ogólnodostępne źródło informacji powinno świecić przykładem. A jeżeli prowadzącymi program są osoby związane z końmi, to już w ogóle jest dla mnie niepojęte.
flygirl - ale że co takiego wkurzającego? Że koń pewnie wiekowy ma grzbiet zapadnięty czy o co chodzi?
Pewnie to utopijna wizja, ale fajnie by było, jakby decydując się na pokazywanie koni w tv, to albo a) mówili, że te konkretne konie są wiekowe i z tego powodu są chudsze i pozapadane (wcześniej były fragmenty z padoku i wszystkie tak wyglądały) b) jednak znajdywali stajnię, w której konie są młodsze i w dobrej formie.

Mało to się mówi nawet na rv, że laicy nie potrafią odróżnić dobrej szkółki dla swojego dziecka? Widzą takiego konia w tv i myślą, że taki wygląd jest jak najbardziej normalny, a już nie odróżnią, czy ten konkretny koń jest zabiedzony, czy to tylko kwestia wieku. Zwłaszcza, że tu w programie też ostatecznie wsiadła na tego konia, więc to nie było tylko chodzenie po pastwisku. No mówię, że może przesadzam, ale jakoś mi to nie pasuje no.😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 maja 2020 13:55
Chajzer pajac się woził na wychudłych koniach w szkółce w której jeździła jego przyjaciółka Szałkow. Zrobili sobie z tego program w ddtvn, gdzie Chajzer w odwrotnie założonych sztylpach i białych rękawiczkach, pierwszy raz jeżdżąc na koni, nie miał lonży, ani nawet ogrodzonego placu. Komentarze na profilach były usuwane, a ja mam bana na jego kontach w mediach społecznościowych.
vissenna   Turecki niewolnik
17 maja 2020 14:02
Chajzer pajac się woził na wychudłych koniach w szkółce w której jeździła jego przyjaciółka Szałkow. Zrobili sobie z tego program w ddtvn, gdzie Chajzer w odwrotnie założonych sztylpach i białych rękawiczkach, pierwszy raz jeżdżąc na koni, nie miał lonży, ani nawet ogrodzonego placu. Komentarze na profilach były usuwane, a ja mam bana na jego kontach w mediach społecznościowych.


Chajzer to jest ogólnie dzban. Nie każdy dorabia się czasownika od swojego nazwiska. Chajzerować 😀

Dobrze go podsumował Gargamel:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 maja 2020 14:18
Promocja kurna jeździectwa, jakby ktoś chciał się porzygać:
https://dziendobry.tvn.pl/a/filip-kochajacy-konie-chajzer
A łudziłam się, że to była jednorazowa sytuacja. 😵 I ci sami prowadzący, żenada.
flygirl, widziałam ten program z rana i mam takie same odczucia jak ty. Ja nie wiem oni chyba te stajnie do programów wybierają na zasadzie gdzie im palec na mapie się zatrzyma bo ten dzisiejszy obrazek jak dla mnie to żenada. Tym bardziej było to śmieszne, że prowadzący dzisiaj to p. Rusin i p. Kraśko.
Sorry, nawet lubię czasami to szaleństwo Filipa ale obejrzałam kawałek tego "REPORTAŻU" na siwku i po tym jak na niego wsiadł i podgalopował wyłączyłam, nie mogłam dalej oglądać...
Dramat moim zdaniem przede wszystkim ze strony stajni i instruktorki, która w ogóle na to poszła w taki sposób i w takich warunkach (przypuszczam niestety, że to nie tylko chęć fejmu ale codzienne realia w tym ośrodku) oraz za to, że w telewizji nie ma nikogo kto by trzeźwo stwierdził, że to się do publikacji nie nadaje...  🤔 🤔 🤔
vissenna   Turecki niewolnik
17 maja 2020 20:31
Sorry, nawet lubię czasami to szaleństwo Filipa ale obejrzałam kawałek tego "REPORTAŻU" na siwku i po tym jak na niego wsiadł i podgalopował wyłączyłam, nie mogłam dalej oglądać..

Obejrzyj sobie film co podlinkowałam wyżej. Koleś jest ignorantem, rasistą, homofobem, stosuje pogróżki i uwielbia nieprzeprosiny...
Niczego lepszego się nie spodziewałam po takim pajacu. On stale banuje ludzi nie dopuszczając do siebie, że można się czasem... zastanowić.
Ja nie wiem komu Chajzer obciąga, że już tyle razu zrobił z siebie dzbana roku a jednak nadal są dla takiej mały jak on bananay w TV.

... ale kuśwa Kraśko?  To jak u Chajzera na kanałach banują to zawsze można Karolinie Krasko zwrócić uwagę  😀iabeł:, że małżonek dołącza do błazna roku... i może zamiast zacząć tłumaczyć jeździectwo na sucho (jak pływanie na sucho) to chociaż  by mu te sztylpy kazał założyć poprawnie.
Domyślam się że materiał jest ch****y jak nieszczęście i nie mogę się zebrać żeby obejrzeć ale niepoprawnie założone sztylpy mnie zaciekawiły... 😂
"I tak od razu mu w ryj, w pysk?".
No kur..., co za komediant. -_- Żarciki o biciu.
Ten film Gargamela o nim obejrzałam, wiedząc już z innych źródeł, że facet się coraz bardziej pogrąża i nie cierpiąc go z dnia na dzień bardziej. Ale Gargamel bardzo ładnie to wszystko podsumował, ten facet jest tak durny, że naprawdę powinno się go usunąć ze wszystkich mediów.
A ruch przy anglezowaniu "wygląda tak, jak wygląda"... W dodatku przy anglezowaniu na złą nogę, nawet to umknęło Pani instruktor. Masakra, wyłączam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się