Podziękowania

Dobry wieczór wam wszytkim . Dziś dostalem z MOŚP 200 zł opiękuńczego , kupiłem sobie jedzoanka na 3-4 dni ponieważ będę wegetował w mieszkanku zapewne jak większoś z was . Trudy czas okropnie . Dziś dostałem telefon od ojca mojej zdolnej uczenicy Tomka Sz i przyzał mi racje że jazda wetern jest i jego córki nie ta bajka . Zwałaszcza jak prowadzaca trenigi iwona L ich przerobiła jak kiedyś zdojną jej uczenicę Angelikę R  namawiało Tomka na kupno konia z Czech po kupnie okazało się że rumak ma wiele przybytwych i nabytych kontuzji . Jest teraz takie prawo że ukryte wady itp rumaka może się starać o uniewarznienie tranakcji kupna rumaka . Gorąco będę nammawiał Tomka aby tak uczynił zrobił Tomek ten zakup pod silną namową Iwony L i jej córki . Przyznał mi się Tomek do błędu i mi powidział że jazda western jest jazdą pastuchów i wraca do jazdy w klasyku . Tylko tak mogę spłętować ten przykry dla Tomaka temat ; człowiek się uczy każdgo dnia a głupi wie wszytko . Wiem że tego nie powinienem pisać ale mam dużą sfastyfacje że znowu wyszło na moje .  😅 😅 😅 😅 😅
Witam pięknie wszytkich w tym trudnym czasie wirusa . Tak jak byłem powołany do wojska w stanie wojennym do Sandomierza jednostki desatowo -przeprawowej po 6 tygodniach szkolenia unitarnego miałem przejść do CWKS-Legia Stara Miłosna . Było nas dużo sportowców np; tyczkarze , teniści , jeżdzcy , siatkarze . Przyszedł rozkaz do jednostki o stanie wojennym i pozostanie wszytkich w jednosce . Odsłużyłem ojczyżnie dwa i pół roku byłem na wielu poligonach; Nowa Dębna , Drawsko itp. A w moim klubie działy się straszne rzeczy w okół mojego wspaniałego śp trenera majora Leona Burniewicza . Osoby nie przychlne mojemu śp tr. maj L,B kesjnowały że już jest stary , itp . Byly to osoby ; Urszula Sz , Mietek C i inni potworzy . Śp trener major Leon Burniewicz , niechciał z nimi walczyć i sam odszedł z roli trenera . Po wyjściu z wojska do cywila pasudni ludzie mi nic nie mówili czemu odszedł mój śp kochany trener major Leon Burniewicz tak się paskudnie zgnoili że buśki były na kłudce . Mój BOŻE gdym był w tedy to rozgromił bym te całe chamowate towarztwo . Po tym incydęcie po poł roku śp mój wspaniały terer zmarł . Do tej pory mam żal do tych trutni co chcieli przejąć stery w naszym klubie . Beczelnie się kamuflowali ze swoje podłości . Ja Roman Śmigielski zawsze będę bronił mojego śp kochanego trenera majora Leona Burniewicza gdzie zapiasł się złotymi literami gdzie pracował i był trenerem np; Biały Bór , sk Liski , kj Bydgoszcz , kj Toruń , kj Ciechocinek .  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Dobry wieczór wszytkim . Dostałem 13 do renty . Kupiłem w internecie szczotkę elektryczną bez przewodową do mycia kabin natryskowych , zlewów , umywalek , też kupołem z plastyku taką półkę narożną z plastyku gdzie zainstalowałem w rogu łazienki .kupiłem sobie talerze , filiżanki , kwiaty donoczkowe ,poniewasz mam mieszkanie od strony północnej kawiaty doniczkowe marnie mi rosną . Trudny czas mamy w czasie pandemi kupołem sobie na parę dni jedzenia już 3 dni siedzę w domku owszem pojechałem rowekiem  w masce po świrzy chleb i spowrotem do domu . Kochani moi przykaciele , znajomi apeluję dbajcie o siebie na czas wirusa ograniczjecie wizyty .  😅 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Witam moich przyjaciół , znajomych w tym cięszkim okresie pandemi . W nadchodzący czas świąt Wielkanocnych zyczę wam ; zdrówka , moc pozytywnej energii , młości radości rodzinnej . Ja już w tych bojach świątecznego czasu jestem zachartowany przeważnie spędzam je sam . Nie żądam od losu wielu ale i tez od BOGA wiele dostałem drugą szanse życiową po wypadku , że ma tylu tu kochanych , wspaniałych przyjaciół , znajomych na RE-VOLTA.PL , że mam dużo znajomych na Facebooku . Powiem tak życzę wam aby ten okres świąt był pasemem waszej rodzinnej miłości , radości i przedwszytkim zdrowia czego wam życzę z mojego małego serca kochani ......... :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Wzajemne! Zrowych i spokojnych świąt!

Jakoś musimy wszyscy przerywać ten trudny czas.
Dokładnie .
Witam was wszytkich w tym trudnym czasie pandemi . Wiemy jak nas organy rządowe ubesławalinją jest na to paragraf 231 konstytucji . Ja siedzę w mieskzniu 2-3 dni ale nikt tego za mnie nie zrobi , muszę pojechać sobie po artykóły sporzywcze . Powiem tak zamiast wprowadzić stan klęski rzywiolowej to pis nam zabiera życie i zdrowie np; widzieliśmy na filmnie jak K.J był ze swoją świtą pod pomnikiem katastofy Smoleńskiej i był ze swoją bandą na cmentarzu gdy inni rodacy tego nie mogą czynić . Chcą jeszcze dranie przeprowadzić wybory 10 maja . Już UE zapowiedziała że nie uzna tych wyborów . Wybadcie że na tym forum o rumakach udzielem się tak politycznie ale nie można przejść obok tego bagna jaki nam fundują pisuary . Życzę wam wszystkim aby ten smutny czas konorawirusa już nie długo się skończył abyśmy wrócili do normalności życia . 😅 😅 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘
Brak słów.
Mi się aż nie chcę wierzyć, że oni naprawdę chcą przeprowadzić te wybory...
Ale polityka to faktycznie odrębny i śliski temat , więc lepiej tu nawet nie zaczynać dyskusji.


Pozdrawiam serdecznie!
Stan klęski żywiołowej wprowadzą po wyborach, lub jeśli do wyborów jakimś cudem nie dojdzie, to wcześniej, ale nie z końcem kwietnia, bo Gelsdorf z końcem kwietnia kończy kadencję. W sytuacji klęski automatycznie przedłuża się jej kadencja o czas pandemii.
Życzę zdrówka 😉
Dziękuję za konstruktywne komentarze .... :kwiatek: :kwiatek: 😅 😅
Witam wszystkich . Nie daj BOŻE żeby nic mi się nie stało w okresie pandemi . Ja świadomy pełni władzy umysłowej przekazuję na własność moim spadkobiercą redkacji i wsztkim użtkowniom portalu o rumakach Re-volta .pl. Roman Śmigielski zamieszkały w Ciechocinku 87-720 przy ulicy ; Słońsk Górny 17a m 8 .Przekazując swoje wspomnienia , porady , zwierzenia zostaną dobrze wykorzystane dla potomnych . Moi kochani przyjaciele , znajomi wiem że moje życie jako jeżdżca było pełne barw czerpałem wiedzę od najleprzych trenerów w Polsce jak byłem czynnym zawodnikiem skoków , wkkw i wyścig płotowych . Nie byłem nigdy żadnym mistrzem itp ale typowy mały średniaczek co jadł z nie jednego pieca jak był czynnym zawodnikiem jeżdziectwa . Zabezpieczam się na wszelki wypadek ale według śmiercie wszyscy jesteśmy równi jak BÓG zawezwie przed swoje oblicze zabierzemy z tego łez padołu swoją dusze i serce . Mam ogromną prośbę kochani dbajcie o siebie w tak tragicznym czasie jaki nas zastał w okresie pandemi .  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Witam wszytkich w bardzo cięszkim czasie jakim jest pandemia proszę uważajcie na siebie np; odległości itp . Na domiar złego pis wciąż na funduje bagno . Chcą nas wymordować , igrając z naszym zdrowiem . Wybory powinny być w innym terminie aby byłe równe dla wszytkich gdzie kampanie wyborczą robią wszyscy w bezpiecznym czasie . A nie jak długopies pisu i największy szkodnik naszej ojczyzny J.K upierają się żeby wybory odbyły się 10 maja . Już UE powedziała że tych wyborów nie uzna ze szynki pocztowej gdzie są łamane wszelkie stadaty UE i w czasie wirusa gdzie ogarnął cały świat . Nie należałem i nie należe do żadnej partii ale jako jeszcze światły obywatel tego kraju mam prawo zło piętnować co się wylało za sprawą pisuarów . Pamietajcie kochani że mamy trudny czas i uważajcie na siebie , ja to robię choć czasem musze pojechać do sklepu rowekiem po zakupy spożywcze . Pamiętajecie moi znajomi , przyjaciele cały czas wierzę w was i życzę am dużoooooooooooooo zdrówka . :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 😅
Dostałem dziś przemiły telefon od swoich uczniów z Bukowca za Jelenią Górą całą rodzinę uczyłem tajników jazdy na rumakach ; Madzie i jej męża Tomka i ich córki Vennesy . Robiłem im trenogi w ośrodku agroturystycznym u Luizy w Mysłakowich za Jelenią Górą gdzie byłem już zapraszany 6 razy . Ma cała rodzinka w tym ośrodku 2 swoje konie i dziś mi powiedział Tomek że chce dla siebie kupić rumaka . Powiedzieli mi że bardzo tęsknią za mną i moim przekazywaniem wiedzy . Powiem tak nie ma większego szczęścia dla prowadzącego jazdy uśmiech jeżdżca po jeżdzie a jeszcze jak zamieszczą w necie podziękowania . Błagam nie myście sobie że robie to pochwła różnych korzyści poprostu kocham przekazywać swoją wiedzę jak byłem czynnym zawodnikiem co jadł jako zawodnik nie jednego pieca , mam prośbę niech nit nie pomyśli że byłem jakiś mistzrem itp od typowy mały średniaczk . Życzę mim przyjacielom , znajomym , rekacji Re -Volty pl zdrówka i dobrej nocki dobranocccccccccccc. :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘
Witam pięknie was wszytkich . Miałem dziś ogromne szczęście że nic wielkiego mi się nia stało . Poszedłem do pana mechanika co mi wciąż nprawia rower i powidział abym przyszedł za 2 godziny i tak się stało . Woła mie pan Stasiu bo tak się nazwa mistrz co robi rowery i samochody mówi do mnie podejdż pokażę ci że tylny napend jest do wymiany . Na kanale stał samochód który nie przykywał całego kanału i nic nie przeczuwając wpadłem w pół metrową lukę kanału . Całe białe dżsowe spodnie czarnr noga lewa opuchła od razu . Na dowód tego zapytajcie moją przybraną siotrunię Martę G wysłałem jej mojej lewnej nogi potforny obrzęg . Pan Stasiu zanlazł numer telefonu porodcęta co rower wyprodukował i ma zawonić w poniedziałek jak sklep będzie otwarty . Wiecie sami że bez roweku rehabilitacyjnego trudno mi było załałatwić sprawunki w sklepie a man do najbiszego sklepu prawie 2 km . Całe szczęście że nie mam złamanej nogi co ja bym w tedy uczynił nic . Mam żel na obrzęki firmy ziaja może mi się uda przespać nockę . Wiecie sami że teraz w dobie pandemi lekarze są nie uchwytni jesteśmy zdani tylko na siebie mówię jak jest w Ciechocinku . Życzę wam zdrówka , uśmiechu , uważajcie na siebie szczególnie w sklepach gdzie gro naszych ociemialych rodaków nie przestrzega odległości sam się nie raz o tym przekonałem .
O matko! To nieciekawa sytuacja, trzeba bardziej uważać.
Dobrze, że nic poważniejszego się nie stało.
Dużo zdrówka! Pozdrawiam.
Witam i dziękuję za miłe słowa J ,, . Musiałem w czoraj iść na piechotę do sklepu po chleb itp i do sklepu aby zamówić moskitery w ramkach bo te co mam z materiału wiatr tak wysmagał że  czasem muszę zszywadż dziury które się pojwiają . Wiecie mój budynkek komumalny jest parterowy i mieszkam na obrzeżu Ciechocinka i 300 metrów od odnogi Wisły . Pan Stasiu który mi robi rower zamówił u producenta  napend na tylnie koła pokazywał mi je te stare całkiem są one do wyrzucenia . Ma przyjechać właściel sklepu mam nadzieję i weżnie wymiary 2 onien na moskitery w ramkack o których wciąż marzyłem . Nie mogę dużo chodzić bo po przyściu z masta wylew na lwej nodze się powiększył . Nie dzwonię po erkę ani na sor sami wiecie że tam jest duża zacholowalność na wirusa . Wiem że to może nie ciekawy post ale trzeba wychodzić do ludzi choćby w cyber przeztrzeni życzę każdemu z was dużo zdrówka , uśmiechu od serca , i opytymizmu że będzie jeszcze pięknie normalnie .... 😅 😅 💘 💘 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Kochani to znowu . Przed chwilką podjechał samochodem pan Stasiu abym odebrał już naprawiny rower . Powiedział mi pan Stasiu aby nie narażać mnie na koszty kupił części napęndu w sklepie rowerowym . Zapłaciłem tylko 100zł dusza rzetelna duszyka z pana Stasia . Jeszcze naciągnął łańcuch , dal mi 2 nowe rączki do roweru . Moim znajomi , przyjaciele już nie muszę iść na piechotę nie narażając się na kolejny wylew w lewej nodze .  😅 😅 😅 😅 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘
Witam was wszytkich . Ból z powodu zęba to jeszcze mały pikuś z tym co mam . Jak już pisałem jak wpadłem do kanalu samochodowego u pana Stasia ci mi zrpbił rower mam słuczenie strasznie piszczela i mięśnia dwugłogołowego . Jak w nocy chcę iść do toalety to muszę żelem Dicllozija firmy ziaja nasmarować nogę bo bym nie doszedł parę matrów chyba że na cztrech . Wiecie duża część opuchlizny zeszła ale stopa jest wciąż opuchnięta i mam dużo wylewów żylnych na nodze . Na piszelu mam mam zdrubienie widać że mieśnień piszczlowy strasznie uczerpiał wiecie jak straszny to ból . Ktoś powie czemu nie zawezwalem erkę albo sor otóż wiadomą rzeczą że w tych placówkach jest dużo zachorowań na konwirusa i powiedziałem sobie że muszę sobie sam z tym uporać . Wiecie jak mi pan Stasiu fajnie naprawił rower a wiecie bez roweru ani róż po tym jak musiłem sprzedać swój samochód po wypadku na torze Służewiec aby mieć na dobre zabiegi . Najgorsza kara od życia jest tęskota za drugim człowiekiem . Życzę każdemu z osobna i redkacji Re-Volty pl dużo zdrówka , uśmiechu , moc pozytywnej energii w ten smutny czas pandemi . :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘 💘 💘 💘
Witam rano podjechałem do swojej byłej lakarz jak była naszą pani doktor w klubie w Ciechocinku przed sezonem robiła nam badania do kart zdrowia zawodnika . Obejżała moją nogę i poleciała mi żel bez recepty w aptece Lioton 1000 . Sasiad mi naprawił zlew w włażięce żę nie chaciała zbtnio woda slywać . Oczyścił ruki przy zlewie , oczyścił rukę odpyływową . Mówię wam zawsze coś sie musi dziać zmoimi awaryjnymi w mieszkaniu i zemną . Życzę wszytkim zdróweńka , uśmiechu i pamiętajcie jeszcze będzie pięknie . 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek: 💘 💘
Dobry wieczór wszytkim ,Dziś przyjachał Andrzejek z żoną do mego miasta Ciechocinek ,. Andrzej jeżdzi na wózku inwalickim i sam prowadzi samochód . Jutro mnie zawizie na sor z tą noga do Alksadrowa Kujawskiego . Jak chodze sobie to prawie nic nie odczuwam . Najgorzej jest nad ranem gdy trza wstać przeszywa mnie ogromny bół w lewej nodze na dole kość poszczlowa się mieści . Muszę napierw żelem posmarować ziaja przeciw bulowy i jak przejde parę metrów z trudnościami już prawie jest dobrze musi noge zobaczyć lekarz .
SOR z prawie dwutygodniowym urazem? SOR jest miejscem gdzie chodzi sie w stanach zagrożenia zycia i z przypadkami nagłymi. Nie neguję że porzebujesz pomocy, ale sor nie jest od starych urazow tylko dla wymagajacych natychmiastowej pomocy.
2 temu podjechałem do swojej przychodni rodzinnej w Ciechocinku . O czywiście jest działaność ograniczona , najpier romowa przez telefon i tak zrobiłem . Pani doktor Adamowicz do mnie dzwoni a jak cały mój problem wyjaśniam . Za pół godzinki pani doktor mówi że wypisała mi skierowanie na prześwietlenie mojej nogi i powiedziała mi że wypisała mi skierowanie do chirurga . Oczywiście rozmowa się toczyła moja na zewnącz na ławce przed ośrodkiem zdrowia . Pani z recepcji wyszła do mnie ze skierowaniami i udałem się na rengen gdzie się mieści w przychiodzni za 5 minut miałem na dyskietce sidi moje zdjęcie i pani z recepcji na dziś mi dała skierowanie do chiruga . Poszedłem na godzinę wyznaczoną i mnie wpuścili 2 minuty przed wizytą . Pan doktor obejżał dyskietę moją na komputerza i mi mówi że mam sile słuczenie nie ma odrysków kości powiedział mi że to słuczenie może się zregenerować po płótora miesiąca ależ się ucieszyłem z tej wizyty że kupiłem podkładkę pod laptopa za 50 zł wiecie jaka ogromna ulga nie trzeba się pochylać nad klawiaturą . Wiem że mogłem w cześniej sobie ją kupić ale dopiero teraz jak często tą podkładkę rekamowali na facebooku ją odkryłem że powinien sobie ją sprawić . Wiecie kochani jak się cieszę z dzisieszego dnia tyle sobie załatfiłem pozytywnie swoje sprawy . Dziękuję każdemu z osobna że doczytał do końca . 💘 💘 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek:
Daj BOŻE żeby wybory na prezydenta wygrał prezydent Rafał Trzaskowski pełen empatii , uśmiechu , wspaniale wykształcony , znający 5 języków , ma wspaniałą swoją rodzinę , obrońca czujący samorządy , otwarty na wszytkie sugestje , patriota , wiele by można wymieniać pozytywny pana prezydenta R.T . W końcu staniemy z kolan , nie jak obecny długopis pisu który wciąż obrarza ten urząd , pośmiewisko na całym świecie że jest uzależniony od pisu i kaczora . Wiem że to jest na tym wspanialym portalu o rumakach nie zbyt odpowiedni temat ale nie da się przejść obojętnie nad demolką jaką wciąż robi pis ,. Chodżby ostatni temat sk Janów Podlaski gdzie była ikoną , witrażem naszej chodowli kona arabskiego gdzie rozpierała nas duma . Gdzie mój zanajomy były dyrektor Marek Trela wsjął sk Janów Podlaski na wyżyny sukesów polskiej hodowli konia arabskiego . Ostanie doniesienia kontroli poselskiej PO obnarzyła katostrawafalny obraz sk Janów Podlaski gdzie konie nie maj a siana , siana , soją we własnych odchodach , nie była wymieniana ściólka itp . Taki smutny jest obraz naszej kochanej ojczyzny . Niech przykład sk Janów Podlaski będzie wizytówką pisu co rójnują wszytko co jest dobre i fukcjonuje wtykając swoich kolesi co mają wodnite muzgii jak i cała ptforna kłamliwa , aferalna itp zmiana pis ............. 🏇 🏇 🤬 🤬 🤬 🤬 👍 👍 👍
Witam pięknie was wszytkich . Wiedzie ale się ucueszyłem jak w czoraj takie małżeństwo dzienikarzy robili ze mną wywiad w restaracji -kawiarnia Zdrojowa w Ciechocinku . Wspólpracują z wieloma ośrodkami telewizyjnymi i będzie ten film z przesłaniem dla osób po wypadkach itp . Obiecali że ten film będzie też na you tube . Robili ze mną wywiad o wypadku o mojej ciągłwej rehabilitacji , odczuciach przed gonitwami itp. Powiem tak mój lekarz ze szpitala Wojskowo-Rehabilitacyjnego zalecił mi ciągły ruch i dla tego to robie np; jeżdże rowrze , idę sobie potańczyć błagam nie myście sobie że jestem jakimś lowelasem itp jak się nie raz mówiło o Ciechocińskich panach . Podeszli 2 dniu temu dzieńkarze z pytaniem czy zechaciał bym udzilić wywiadu , zgodziłem się . Zrobiłem to z przesłanieniem i troską o innych po wypadkach aby wciąż dążyli nie załamawalili się po swoich tragedjach życiowych .Powiem nie skromnie zauważyli mnie 2 temu dzieńkarze jak sobie daję radę na parkiecie to ich przykóło zaiteresowanie poniewasz pytali ludzi o mie . Nie ważne kto kim jest ale jaki dla inych . Zrobiłem to co zrobiłem dla ludzi po trałmach po wypadkach itp . Błagam niech nikt nie myśli że się chciałem wypromować dzienikarze mi powiedzieli jak ten film będzie miał przesłanie dla innych . Gdzie kosnekfęcja , uporczyaość , systematyczność itp dla porządane nadziję że małymi kroczkami idziemy z powrotem do normalności.
Dobry wieczór wszytkim i przepraszam że piesze wciąż o sobie i moich sprawach . Miałem 2 moskitery z materiały imitujące siadkę przybite gwożdziami to tynku przy konach aby mi muchy ine owady się były w moim mieszkaniu . W końcu od 2 lat moje mażenie się spełniły aby mieć moskitery w ramkach tamte musiałem zszywać nicią bo wiatr strasznie je wysmagał i były dziury . Jest u nas teraz sklep gdzie takie zamówienie moskiter w ramkach są realizowane . W czoraj przyjechał pan ze sklepu wymierzył mi 2 okna aby pasowały moskitery w ramkach , będę je miał na parę lat i będę mógł otworzyć okna w lata nie obaiwając się owadów . Wiem że to mała rzecz ale wiecie ile trudu i zachodu nerów mnie to kosztowało głównie chodziło mi aby ktoś wykfalikowany wymierzył mi okna na te moskitery w ramkach . Dziękuję każdemu z osobna że doczytał mój chudy post . 💘 💘 💘 💘 💘
Zawsze jak oglądaliśmy różne parkury na których jechaliśmy zawody w skokach ze śp trenerem majorem Burniewiczem którym omawiał każdą przeszkodę i aby zapamietywach ich kolejność już wam o tym pisałem o tym jak zapamiętać kolejeność przeszkód . Wiec po tym chodzeniu i słuchaniu śp trenera w ciszy po za stajnią gdzie były nasze rumaki wszytko sobie powtarzałem co mówił mój śp tr. maj. L.B i palnowałem jakiś warjant na wypadek gdy coś nie poszło na podczas przejazdu przeszkód na parkurze i to dawało nam taki wentyl awaryjny . Nie raz gdy nie spełniało się wytycznych śp trenera i gdy byliśmy w czubie zawodów mój kochany śp trener major Leon Burniewicz chwalił mnie za dobro podjętą decyzje pytają rzartobliwie jak mnie przezywał żartobliwe inżynier dobrze wykąbinowałeś z tym najazdem na tej przeszkodzie . Były te cudowne uwagi śp tr , maj L. P więcej dla mnie znaczyły jak jakieś zwycięstwo w konkursie . Dla mnie zawsze był śp trener największym atorytetem jako trener , człowiek , miałem do niego ogromny szacunek za to co kochał , mówił itp o rumakach . Miałem ogromne szczęście w życiu że śp trener major Leon Burniewicz stanął na mojej drodze jako czynny zawodnik skoków i wkkw . Wiecie jestem bardzo wrażliwym człowiekiem i jak wspominał śp tr. maj L, B aż śmieje się przez łzy jakie mnie spotkało szczęście poznać tak cudownego , wspaniałego śp trenera . Dziękuję każdemu z osobna że doczytał i czyta moje posty .  💘 💘 💘 💘 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
A czy możesz napisać jeszcze raz jak zapamiętać kolejność przeszkód?
Witam i spełniam życzenie Tereski . Otóż zawsze przed zawodami w skokach na parkurach zawsze chodziłem ze swoim śp trenerem majorem Leonem Burnieiczem chodzą za po parkurze pierwszy raz a za drugim razem śp mój trener omawiał każdą przeszkodkę jak na nią najechać i jaki tempie itp . Za trzcim razem poszedłem ze śp moim trenerem i staneliśmy na środku parkury i śp,tr. maj, L. B kazał ręką mi zasłonić oczy i mówić kolejność przeszkód na parkurze pokazuąc lewą rękę gdzie gdzie przeszkoda stała . Tak było do skutku aż wszytkie przeszkody zamkiętymi oczmi powiedziałem to śp trener stwierdził że jestem gotowym do zawodów w tym dniu . W stajni się gdzieś cichutko ukryłem aby sobie utfalić kolejność przeszkód . Po wywołaniu mnie przez komentatora mojego nazwiska wyjeżdrzałem na parkur . Bez żadnego stresu tak jak bym jechał przeszkody na trenigu , głownie koncetrowałem się na jakości technicznej przeszkody udzielonej mi przez mojego śp trenera . Chodż mieliśmy małe szanse z takim dawnymi gigatami za komuny klubowymi co mieli dużo renomowanych koni po przednich swoich przeodkach ; zk Kwidzyń , Biały Bór , Strzegom , sk Bydgoszcz , kj Toruń , sk Nowe Jankowice , kj Sopot , itp . Nasz mały klubik z Ciechocinka gdzie przyjeżadżał samochodem Starem a inni ogromnym markowymi koniowozami czuliśmy się biedakami . Ale mój cudowny wspaniały śp trener major Leon Burniewicz zawsze wczuł się w naszę wątpolowości i zardości że inni mają się o wiele lepiej dodawał nam skrzydeł motywując itp był dla nas jak ojciec cudowny psycholok swoich zawodników . Kochani moi znajomi przyjaciele powiem nie skromnie te cechy i ja przejołem od śp mojego trenera . Życzę każdemu z was abyście mieli takich wspaniałych trenerów , instrukotorów , ludzi którzy przekazują swoją wiedzę z jazdy na rumakach co jak miałem takie ogromne szczęście mieć tak cudownego kochanego śp trenera majora Leona Burniwicza dziękuję każdemu z osobna że doczytał mój post wspomnieniowy
Witam wszytkich już chyba ostatni taki czas jaki przeszedłem w czewcu np; kuplem 2 moskietry w ramkach zapłaciłem za nie 200zł pan ze sklepu przyjechał wzioł wymiary 2 okien i za dwa tygodnie przyjechał zamątował je ale się cieszę z tego nabytku . Wiecie nie wiedziałem jak zrobić prawidłowe wymuary okień , kupiłem sobie też prądu już mueszkania nie ogrzewam ale mam boller na prąd inne sprzęty energetrczne . Cieszę się że jest ciepełko choć przy dużych upałach żle się czuję już dziś otwrate są sanatroria ale w tym roku raczej nie będę ich brał a maiłem termin na kwiecień ze szpitala Wojakowo-Rahabilitacyjnego do mnie dzwonili że w wasie pandemi zabigi nie będą realizowane . Wiem że każdemu jest teraz podczas tej pandemi cięszko i życzę wam wszytkim dużo zdrówka , uwagi  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:.
Zdrówka, zdrówka. A jak tam noga - wyleczona? Czy jeszcze dokucza po tym wypadku z kanałem w warsztacie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się