Końska Rewia Mody XIV (2020)

celsijs w ogłoszeniach jest cały komplet, jeśli cię interesuje: https://ogloszenia.re-volta.pl/komplet-felix-buhler-autumn-breeze-ii-full-dr-musztardowy-nowy/o/252204/
wątek zamknięty
Ciemnogni(a)dka w beżach.


Big Square'y to moja miłość, są mega. 😍

Swoją drogą, swojego BS Aquamarine jeszcze na żadnego konia nie założyłam, leży i czeka nie wiadomo na co. 😁
wątek zamknięty
Jak dla mnie coś CUDOWNEGO! 😜 myślę ze największe wow to będzie na żywo jednak, Tackshop napisał informacje ze będą dostępne od 1 czerwca.
Ciężko zdecydować sie który z kolorów jest najlepszy... 

Na story PS of Sweden i Tack Shop pokazali 3 nowe kolory limitowanej kolekcji  :kwiatek: Pastele, mi osobiście podoba się ten jasny fiolecik  💘


Edit. Zmniejszyłam zdjęcie  :kwiatek:
wątek zamknięty

Jeszcze taki wpadł mi w oko https://www.instagram.com/p/B_RSN7QpFnU/?igshid=umwoz66xcjzp


Le MIeux ma taki żółty- stare złoto.
wątek zamknięty
Mam pytanie do zamawiających z kramera do pl - ile płaciliście za wysyłkę? 👀 Nie mogę nigdzie w Polsce znaleźć kantara, który bardzo mocno chcę i dumam nad tym kramerem... Bo w Szwajcy to mi się nie opyla w ogóle kupować, jest 10 ojro droższy niż w niemcach :P
wątek zamknięty
[quote author=budyń link=topic=102969.msg2929952#msg2929952 date=1589649950]
Mam pytanie do zamawiających z kramera do pl - ile płaciliście za wysyłkę? 👀 Nie mogę nigdzie w Polsce znaleźć kantara, który bardzo mocno chcę i dumam nad tym kramerem... Bo w Szwajcy to mi się nie opyla w ogóle kupować, jest 10 ojro droższy niż w niemcach :P
[/quote]
15 Euro.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Czy ktoś widział dostępny jeszcze cotton vs tealblue Eskadrona ? 🙄
wątek zamknięty
potrzenuję szczerej odpowiedzi - jak prezentuje się czaprak VSD (chodzi dokładnie o eskadron heritage) pod siodłem DL 🤔
znalazłam 1 fotkę, ale nie jestem pewna czy to czaprak VSD
wątek zamknięty
To nie jest vsd, u mnie na fotce tak- tylko czaprak z innej kolekcji

wątek zamknięty
azzawa, - to nie jest VSD. VSD to taki dłuższy skokowy, w sensie przód nie jest prosty jak w DL, a ma to takie wybrzuszenie. Stare brillanty często były VSD, może tak poszukaj?

Dziś mój zwierz przez przypadek miał na sobie czarnego skokowego eurostara przeszytego jasną nitką i z jasną lamówką - wyglądał bosko. W związku z tym teraz choruje na taki czaprak ujeżdżeniowy, czarny z jasną lamówką i najlepiej właśnie jasnym pikowaniem - ktoś coś? 👀
wątek zamknięty
Starsze eskadron platinum.

Mam właśnie czarny z  jasna lamówka- to mój ulubiony.
wątek zamknięty
Ja mam Heritage czarny z jasną lamówką.
wątek zamknięty
azzawa, - to nie jest VSD. VSD to taki dłuższy skokowy, w sensie przód nie jest prosty jak w DL, a ma to takie wybrzuszenie.

No właśnie ten co podlinkowałam wydawał mi się nie prosty, a lekko wyprofilowany - jak na fotce dairoxroxi no ale mniejsza o większość, nie zdecydowałam się jednak.

A co do czarnego z jasną lamówką to cwidziałam na FB u Caballa czarny ze złotą lamówką (to złotko wypadało blado, nie jak stare ciemne złoto) wyglądało bardzo zacnie, do tego złote przeszycia/pikowanie. Na karym byłaby torpeda 🙂
wątek zamknięty
kotbury, anil22, - no właśnie w sklepach już prawie nic nie ma 🙁 Ewentualnie bawełniaki, a tu się boję, że czaprak za 300zł będzie ładny pierwsze dwa prania, czarny to ciężki kolor, jak już mam tyle stać to wolałabym glossy, albo glittera.
azzawa, - brzmi kusząco, ze sreberkiem pewnie też by mi zrobili, hmmm... edit: ten caball to granat, czarnego nie ma, buuuu  😕

Takie coś, tylko skokowe miałam i tak bym w sumie chciała najbardziej, ale kupno ES-a w Polsce jest już raczej niemożliwe, eh 🙁 Tamten przyjaciółka tyra i pierze, a dalej elegancko czarny.
Był jeszcze kiedyś brillant czarny szyty srebrną nitką, ale nie mogę kolekcji namierzyć.


Ozłocę jak ktoś zna namiar 🙇
wątek zamknięty
Dziewczyny, ma któraś siodło w kolorze jasnego brązu i mi powie, co do takiego pasuje? Bo mi się wydaje, że tak beznadziejny kolor siodła, tylko czarny czaprak może uratować. 🤣
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/99012696_558669911700094_6650683877771706368_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_sid=b96e70&_nc_oc=AQltawaBqEXvGuhqeA17-B76LqzWIz68muzFa3AAmvL9GSdF2TmsXCs99SNRwK2C37Y&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=5e0cc047ae8c43d901eee9a9a9b258f2&oe=5EEDA30E[/img]

Macie wizję, co by się z tym siodłem nie gryzło? Granaty byłyby spoko, ale co do granatów jestem wybredna i chyba nie istnieje taki, jaki sobie wyobraziłam. 😁 Może jeszcze coś? 🤔
wątek zamknięty
Powinnaś wiedzieć, że brąz  😁
Taki ciemniejszy niż siodło, gorzko-czekoladowy  🙂 A jeszcze może i błękit? Były takie błękity z lamówką jak to siodło  👀
wątek zamknięty
Butelkowa zieleń.
wątek zamknięty
Z takim karmelowym to granatowy też dobrze wygląda

keirashara napisz do nich, ja zaspałam na brokatowy złoty lub różowy i dostałam od Cabala propozycję właśnie czarnego że złotym więc ze srebrnym też na pewno da radę 🙂
wątek zamknięty
azzawa, w ogłoszeniach revoltowych jest ten różowy caball jakbyś chciała, nie pamiętam tylko jaki profil, ale mignął mi dzisiaj (bo oczywiście durna baba się nudzi to szmaty ogląda :P).
wątek zamknięty
budyń widziałam, dzięki! ja niestety DL potrzebuję
wątek zamknięty
azzawa, - jak nie znajdę gotowca to napiszę. Ja niestety z tych, co lubią obmacać i widzieć efekt końcowy, więc wolę gotowe 😉
flygirl, - a może śliwka, oberżyna? 😀 No i granat! Granat do takiego brązu jest sztos!
wątek zamknięty
Wszystkie szarości do grafitu/antracytu włącznie, burgund, ciemne złoto, ecru...
Do takiego siodła to trudno znaleźć kolor, który nie pasuje.
Może tylko żółty, róże, pomarańcz i jasna czerwień nie bardzo.
wątek zamknięty
keirashara zobacz na insta spooksa właśnie widziałam czarny czapraki z białym wykończeniem super wyglądał.
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny, jakoś jak próbowałam sobie coś wyobrazić, to dosłownie nic mi nie pasowało. A jak zwizualizowałam każdą waszą propozycję, to jakoś się przekonałam. Do większości. 😀 Bo błękitu jednak chyba nie dam rady założyć. 😁

A jakiś ciemny fiolet to jest strzał w 10, dokładnie to, czego potrzebuję. 😜 A jeszcze do skarej - będzie ideolo. 😍

Z moimi ciemnymi brązami trochę się wahałam, bo nie jestem mimo wszystko fanem aż takiego ujednolicenia. Dlatego w przyszłości nawet bym nie chciała mieć brązowego sprzętu, bo by mi brakowało tego kontrastowego elementu. I wolę mieć pierdyliard czapraków w odcieniach brązu do czarnego sprzętu niż brązowy sprzęt, czapraki, buty, kask, rękawiczki i frak. To już nawet dla mnie za dużo. 🤣 Ale wrzucę coś ciemnobrązowego pod to siodło, może niespodziewanie się zakocham i będę kiedyś szukała siodła w takim kolorze, kto wie. 😁
wątek zamknięty
flygirl ja ci polecam Plum Eskadrona z fioletu.
wątek zamknięty
Cicho sobie obserwuje ten wątek... ale tym razem mam dla Was zadanie!
Zainwetowałam w strzemiona winderena, kolor ‚violet’. Jakie propozycje kolorystyczne? Sprzęt czarny. I raczej nie chce iść w kierunku wszystko fioletowe, szczególnie, że te strzemiona nie są takie oczywiste.

wątek zamknięty
halo, - oj nie wiem czy róż nie, na matchy dressage był taki brąz z kompletem rosewood i wyglądał świetnie 😀 Pudrowy róż też byłby ładny.
anil22, - chodzi Ci o ten brokatowy? No ładny jest 🙂 Zastanawiam się tylko czy nie poczekać do letniego Platinum, tam czerń była dość często.
mx - szarości? 🙂 Ewentualnie właśnie ten czarny brokat spooksa.

wątek zamknięty
flygirl ja ci polecam Plum Eskadrona z fioletu.


Flygirl, nie widzę dokładnie jaki masz odcień tego brązu ale wstawię Ci fotkę jak wygląda nasz brąz z plum eskadrona.
Pierwsza fotka w słońcu, druga w cieniu. (odwrotnie)

wątek zamknięty
To jest jeszcze inne, ja to mam takie mocno jasne, wręcz żółto-pomarańczowe, krótko mówiąc - okropne. 😁 Ale będzie z fioletem jeszcze większy kontrast niż z twoim. 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.