Zdjęcia Naszych Koni II (rok 2009)

Ooo, Opolanka, widze znajome konisko 😉 Pamietam go jeszcze z czasów, gdy jezdzil na nim Bartek Lasak.
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
08 lipca 2009 13:03
Hiacynta - to i Tobie jest znany 😉 proszę proszę 😉 świat jest mały 🙂

opolanka - ale booooski 😍 gdzie stoicie? 💘

opolskie 😉

Ninevet - No sęp jak sęp, postaram się teraz więcej fotek wstawiać. A jak przyjedziesz Dużego odwiedzić, to sama weź jakiś aparat 😉

Zairka podoba mi się maść Twojego zwierza 🙂 zwierz z resztą też 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 lipca 2009 13:11
opolanka a najlepsze jest to że w paszporcie ma wpisane gniada 😂
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
08 lipca 2009 13:24
hahaha ale co, wyjaśniała? Bo własciwie nie wiem, jak jej maść nazwać - siwy brązowy? 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 lipca 2009 14:30
generalnie abrdzo mądry był ten kto opisywał ja... skoro matka i ojciec siwy a źrebak rodzi sie gniady to można bylo wpasc na to ze ona tez będzie siwa 🤔wirek:
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
08 lipca 2009 14:52
Niekoniecznie. Nie ma przecież gwarancji, że z dwóch siwków wyjdzie siwy źrebak.
wątek zamknięty
tam byla lonza i kantar??!! 😲 😲 😲


no ja też się zdziwiłam
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 lipca 2009 20:41
Niekoniecznie. Nie ma przecież gwarancji, że z dwóch siwków wyjdzie siwy źrebak.

Pursat prawda, ale w momencie jak byla opisywana do paszportu juz byla w siwiźnie
chociaz na tym zdjeciu kiepsko widac
wątek zamknięty
To Impresja, klacz uratowana przed rzeźnią:
wątek zamknięty
c.d. Imppress
wątek zamknięty
Kozirka1991 wszystko fajnie, pięknie, ale mamy tu edycję 🤬 Bądź łaskawa jej używać
wątek zamknięty
przepraaaaszam ;D
wątek zamknięty
Ojej jaka śliczna 😲  😀
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
08 lipca 2009 21:23
Wczorajsze
wątek zamknięty
Dokladnie Lostak wiecej fot!  😀 

Polonez fajnie tak - luzacko. 

Znalazlam dzisiaj fote mojego trzylatka ogra. Jutro sprobujemy naszych sil na zawodach:



Zaryzykuję (może dlatego że już pora późna) komentarz do Anki, chociaż oczywiście ten wątek nie należy do komentowanych. Ale chciałabym skomentować komentarze wszystkich zachwyconych "powiewem zachodu" itp. 😉 Moi drodzy. Zauważcie, że Anka na zdjęciu ma słaby dosiad. Jestem pewna, że gdybyście nie wiedziały, że jest to Anka, i że jeździ ona w Niemczech konie niejako zawodowo, padł by komentarz "Płytki dosiad. Pracuj nad głębokim dosiadem". I słusznie. Zauważcie też, że koń nie wkracza pod kłodę, można na zdjęciu przewidzieć, że zad nie jest zbyt aktywny. Koń jest przodem zbyt krótki, zbyt wysoki, a zadem za mało aktywny. Ręce Anki są zbyt wysoko, do tego prawa ręka jest przełożona nad grzywą -  błąd, bo wtedy skręcone są ramiona, i obciążony za bardzo lewy pośladek. Itd. Itp... 

Jednym słowem: Nie wszystkie konie z "Zachodu" to dobre konie. Nie wszyscy jeźdźcy z Zachodu to dobrzy jeźdźcy. W Niemczech jest więcej koni, więcej jeźdźców i więcej ośrodków, zarówno szkoleniowych jak i hodowlanych, stąd często nas Niemcy wyprzedzają: ilość wyłania jakość; tego wyboru w Polsce nie ma. Umiarkujcie więc zachwyt, bo wam zaręczam, że mimo że mam tutaj LK III (ostatnio spadłam do LK IV), niejeden z was by mi w Polsce na polskim koniu i w polskich warunkach "tyłek objechał"; mnie i mojej "przemyślanej selekcji hodowlanej" w postaci stukniętego wałacha.   🙄 Słowem: Szanujmy siebie, w sensie Polaków. Ot, może troszkę patriotycznie wyszło  🤔

edit: Niestety nie mogę zacytować zdjęcia.
wątek zamknięty
incognito, ty masz fiordka w okolicach Piaseczna, dobrze kojarzę? gdzie?
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
09 lipca 2009 07:35
to my raz jeszcze. dzisiaj prawdopodobnie czeka nas powtorka z rozrywki  🏇  😜



wątek zamknięty
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
09 lipca 2009 07:51
😵 😵 😵 😵
rewelacja, ja na razie mogę tylko pomarzyć o takim luksusie
wątek zamknięty
galopada- ehhhh.... ja też moge pomarzyc o takiej scenerii.A młody ciasteczko  🍴
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
09 lipca 2009 08:54
Burzaniet 😀 moje to kn po xx i stoimy niedaleko Wrocławia  🙂 w KR a moze i tutaj dałam fotki z jazdy gdzie juz nie przypomina tak fiorda jak na tych fotach 😉
wątek zamknięty
asior
cudny portret
więcej, więcej  😅

moje pastwiskowe brudasy
mamusia


i potomek


wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
09 lipca 2009 18:58

wątek zamknięty
armara super! Piękny maluch 🙂
wątek zamknięty
Brzask jak dawno Was nie było, kary to ten sam kary?  😲  nie ten sam koń

Fantazja z dziś:





wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
09 lipca 2009 19:12
Fantazja, ten sam, Skary  😉



wątek zamknięty
Brzask wow ale się chłopak zmienił, na plus oczywiście, a komplecik the best  😉
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
09 lipca 2009 19:31
Brzask- pięknie, konisko boskie i ta długa grzywa miodzio 😍
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
09 lipca 2009 19:43
brzask fantazja ale zmiana! puchna az milo!
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
09 lipca 2009 19:52
dzieki dziewczyny, ja tam nie widze zadnej zmiany ale moze dlatego widuję go dosc czesto, poza tym nie wiem skad bo ostatnio malo pracujemy no i mam sporo naparwiania bo wreszcie poszedl tam gdzie jego przeznaczenie. suma sumarum cofnelismy sie w pracy.


Za to z rudym troche do przodu:







wątek zamknięty
Fantazja- czwarta fota świetna :-)
Galopada- my w tamtym roku z forumową Fantazją  bawiłyśmy się w wodzie. Jak tak patrzę na Twoje zdjęcia, to nie mogę się doczekać powtórki w to lato :-)
Brzask-ładne obrazki. Pięknie młodemu w fiolecie :-)
Alkazar z dzisiejszej lonży:





wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.